Bevált saját márkás termékek

Illetve a vattakorongból is a dm saját márkása vált be, próbáltam Ombia és Cien márkásat is de azt durvának éreztem a bőrömön a dmeshez képest.

2 Likes

Annyira én se rajongok a tusfürdőikért, de hátha fejlődnek majd.
Nekem egy márkás tusfürdő vagy akár az a babafürdető annyit hozzá tesz a zuhanyzáshoz :sweat_smile:.

1 Likes

Én vattalapot már egy jó ideje a Ximi vogue-ban (Köki), vagy a Minisoban (Árkád) veszek. Igaz nem korong, hanem téglalap alakú. Sokkal puhábbak, mint a hagyományos vattakorongok, bár nem olcsók, azt hiszem 850 forint, és 180 darab van benne.
Csak a Minisot találtam meg KM-en.

Vagy a másik a Klairs, ezt reggel szoktam, mert olyankor használom a Klairs tonikot is, és ezzel a lappal pár csepp elég belőle. Este most Mossa tonikot használok.

4 Likes

Köszi a tippet @Kokapu! Minisoban nézegettem a vattalapokat, de nem mertem megvenni.

1 Likes

Én is akkor vettem belőle, amikor mellettem ajánlotta az egyik lány a másiknak, hogy próbálja ki, milyen jó! :grinning:

1 Likes

De jó kis topic!! :slight_smile: Nekem is a Balea a nagy kedvencem, szappant, tusfürdőt, arclemosót mindig ott veszek. A tusik valóban nem csúcsminőségűek, de én tusfürdőre nem vagyok annyira finnyás meg arra nem vagyok hajlandó ennyi pénznél többet adni. A szappanok viszont szuperek. Arclemosó téren szeretem a med lemosót a szép összetevői miatt de a kék és rózsaszín habzó lemosójukat is szeretem, mondjuk azokban van illatanyag. Kézkrémet is szinte csak Baleásat veszek, nagyon bevált szinte mind (kedvencem a kamillás, olivás, citromos). Borotva habot-gélt csak ilyet veszek, azokat is nagyon szeretem. Sampon téren is szerintem jó a Balea, főleg mert szilikonmentesek. A balzsamok se rosszak bár általában van bennük alkohol. De ezt leszámítva így is sokszor azt veszem észre hogy az agyon hype-olt termékekkel szemben ezeknek sokkal szebb az inci-je.

Az Isanát is kedvelem bár Rossmannban ritkábban járok így az Isana palettát nem próbálgattam végig. Az ajakápolóikhoz viszont visszatérek :slight_smile: Bár volt anno egy sampon-balzsam páros az Isanától amit szerettem, lila színű volt, talán színvédő termékcsalád.

Ami még nagyon szimpatikus, az az Auchan új sajátmárkája, ott pl micellás vizet vettem, 800 ft a nagy kiszerelés és eddig az közelít a legjobban a Garnierhez, imádom.

Smink terén a Dm-ben a trend it up márka is nagy kedvencem, sok mindent vettem már belőle, a rúzsok szerintem nagyon királyak, de púder, highlighter, bronzosító terén is nagyon ott van. Amikor körömlakkoztam, akkor trend it upból vettem a legtöbbet, azok is beváltak. A szempillaspirálok voltak egy egyetlenek amik nem váltak be.

3 Likes

De jó hogy ilyen lelkes vagy :blush: Nekem is tetszenek a borotvahabok/gélek. Én Goods marketben viszont tudok jó áron venni ,nem saját márkás termékeket" amik kb 100-150 ft-al drágább tusfürdök csak, és ami pluszt nyújtanak arra úgymond szükségem van :D. A trend it up-os sminkeket én is kiszeretném próbálni :).

1 Likes

Ja meg látom hogy volt már szó a Denkmitről (a dm háztartási sajátmárkája), azt is imádom. Én már nem is veszek semmilyen “márkás” tisztítószert mert szerintem baromi drágák, és nem tudnak többet a denkmit cuccoknál. Felmosószert, ablaktisztítót, konyhai felülettisztítót, vízkőoldót, wc fertőtlenítőt csak itt veszek, nagyon jók. Emellett ami mindig van itthon, az a nedves portörlő kendő, hát az szerintem fenomenális :smile: Meg rengeteg olcsó praktikus apróságuk is van, pl. mindig veszek kuka-mosogatógép illatosítót, hűtőbe ilyen szagtalanító zselét, ezek ilyen kis jelentéktelen kacatoknak tűnnek, de higgyétek el, minőségi változást lehet elérni velük :smiley: És még amit nagyon szeretek az a általános alkoholos fertőtlenítő spray, amit csak arra használok, hogy időnként az ülőgarnitúrát, székeket, függönyöket befújom velük.

3 Likes

Ja, és a mosószereket és öblítőket kihagytam a sorból! Azokat is nagyon szeretem, mindet próbáltam már, és beváltak. A kapszulák is jók :slight_smile: és hát főleg egy mosószernél nem mindegy az ár, ez legalább fele annyiba kerül mint mondjuk egy Ariel vagy Persil.

1 Likes

Melyik az a nedves portörlő kendő, az is denkmit-es?

1 Likes

igen, többféle illatban lehet kapni, ez a basic:

Egyébként van almás, gránátalmás, citromos sőt néha vattacukros is :smiley:

Tényleg, így már beugrott, láttam is, köszi.

1 Likes

Ha valaki szeretné picit felturbózni a hidratálóját, ajánlom ezt a kis szérumot:
https://kremmania.hu/kremek/isana-hydro-booster-augen--lippenserum
Glamour napokon találtam rá, véleményt is írtam, nagy szerelem lett. Mindig örülök mikor találok ilyen termékeket saját márkás vonalon :slight_smile: Egyébként elég sok termék van ebben a termékcsaládban (krém, maszk, több fajta szemránckrém, ampullák), nekem másra most nem volt szükségem, de érdemes lenne azokat is kipróbálni :smile:

1 Likes

Nekem is nagyon szimpik mostanában az Isana termékek :thinking:. Ezt a szemkörnyékápolót, de a micellás vizet is szivesen kipróbálnám. :).

1 Likes

Én pedig a C vitaminos maszkot, ha valaha találnék bármelyik Rossmannban :sleepy::joy::joy:

1 Likes

Lehet már nincs több, már régóta nem látni sehol. :confused:.

A micellás vizet én is kipróbálnám, egész jó véleményeket írtak eddig róla.

1 Likes

Én ma vettem meg a Rossmannban a 400ml-es Isana micellás vizet, akciósan 710ft-ért, alap akció, plusz kártyával még jött le 5%. Nagyon kíváncsi leszek rá, remélem beválik és jó alternatívája lesz a Biodermának.

2 Likes

Isana micellás víz esti tesztelés megtörtént, és azt kell, hogy mondjam, nekem ez a termék ennyi volt. A szemem kipirosodott és égette nagyon, gyorsan le is mostam tiszta vízzel, az arcom is kipirult, érzékeny bőrre egyáltalán nem ajánlom.

2 Likes

Ó jaj szegény :frowning: