Bevált alapozók közepes / erős fedéssel

Sziasztok! Nem tudtam, melyik topikba írjam. Ha az én DW téli színem az Ecru, melyik árnyalat lesz jó nyáron?

De ha azt elárulja valaki nálam okosabb, hogy a számok pontosan mit jelentenek az 1N2-ben, azt is megköszönöm, mert azon is el lehet indulni.

Az 1 a legvilágosabb,az N a neutral- semleges bőrszìn ( w- warm - meleg sárgàs tònus, ) a 2 pedig az " alszín" , vagyis a a legvilágosabb szìnen belül különböző àrnyalatok, amik világosak.A C a cool- hideg bőrszìn, ròzsaszìnes.

1 Likes

Hát ehhez tudni kell, mennyire barnulsz, sárgásan vagy pirosasan barnulsz, mennyit tervezel napon lenni. Én volt hogy 1, de volt hogy 3(!) árnyalatnyival vettem augusztusban sötétebb DW-t.

1 Likes

2N1 desert beige talán? Nèzz swatchokat a 3 N màr elèg sötèt.

1 Likes

Szerintem @Isabelle nagyon jól eltalálta a színt. Nekem is jelenleg az 1N2 Ecru a színem, de megvan a 2N1 Desert Beige is, és nyáron jó volt. Most sötét, kell hozzá alapozó világosító.

2 Likes

Nekem lett új, kedvenc alapozóm, méghozzá a por állagú ásványi alapozók. Szerintem nyárra tökéletes választás lehet, mert egyáltalán nem érzem, hogy van rajtam valami, gyönyörű a fedésük, lehet építeni őket. Az Alverde borzalmas volt, azt nem ajánlom. A Yamuna nagyon bevált, de ha jól tudom már nem gyártják. Az Annabelle Minerals volt a legutóbbi amit kipróbáltam. Nagyon szimpatikus, hogy lehet tesztert rendelni mindenből, sőt akár komplett teszter csomagot is, hogy ki tudd találni melyik a te színed. Vannak matt hatású alapozóik, fényesek és fedő hatásúak is. Én utóbbit választottam. Meg fogom venni a nagy kiszerelést is. Azt hittem, hogy ez megint csak egy hype mert mindenhol ez a márka jött szembe velem, több magyar youtube videós is bemutatta és áradoztak róla. Én sem tudok rosszat mondani, 1-2 alkalom után pedig már a felvitel is gyorsan megy és nem macerás. Estig rajtam marad, és a homlokom is minimálisan fénylik 12 óra elteltével.
Kell a púder tulajdonosa Gabi említette Instagramon, hogy most májusban ők is kijönnek por állagú ásványi alapozóval.

5 Likes

Hűha, mennyi értékes infó, nagyon köszi mindenkinek. :slight_smile: A Desert Beige-t meg fogom nézni, de az a por állagú sem hangzik rosszul, utánaolvasok.

2 Likes

Mellesleg van alapozó sötétítőm, azzal nagyon jól tudom sötétíteni az Ecrut, ez be is vált, csak reggel utálom a kutymászást, amivel jár. :slight_smile:

Találtam egy nagyon jó oldalt, ahol ki lehet okoskodni, melyik DW lehet jó. A Desert Beige és a Buff, amit ajánl nekem.
https://www.ulta.com/shade-finders/estee-lauder/double-wear-stay-in-place-makeup/index.html

2 Likes

Hú, annyit dicséritek az Annabelle Minerals ásványi alapozóját, hogy lassan megkívánom :smiley:

5 Likes

Én is imádom! Az összes terméküket! :heart_eyes::wink:

1 Likes

Miket próbáltàl tőlük?

Asvanyi alapozot, pirositot, korrektort es ecseteket. :slight_smile:
Az ecsetek nagyon jo minoseguek, imadom oket.
A korrektor nem a legjobb, nekem sajnos kiemeli a ‘rancaimat’
A pirositot nagyon szeretem,konnyed lagy szinu nem feltuno,nagyon termeszetes :slight_smile:

1 Likes

Köszi a véleményt! Eddig egy ecsetet és egy alapozó tesztert rendeltem tőlük. Nagyon elégedett vagyok, tervezem több termèk beszerzésèt is. Akkor a korrektort azt hiszem kihagyom, mert nekem amúgy is kb minden kiemeli a szem alatti ráncaimat :confused:

1 Likes

:slight_smile: En ajanlom a pirositojukat is, szerintem tetszene neked, pirositok teren is hasonlo az izlesunk!

Egyebkent nekem is minden korrektor kiemeli a rancaimat… :tired_face: en meg sose talalkoztam olyannal, ami nem, ezert nem is hasznalok

1 Likes

Igen a pirosítókat nagyon nèzegetem. A Rose tetszik legjobban. Neked melyik van meg?

Pont,hogy az! :joy: Tudtam,hogy neked is az tetszik!! :slight_smile:
Nagyon szep szin, kellemes, minden pirositom hasonlo szinu, de ez olyan kenyelmes, nem is erzem,hogy a boromon van egesznap, nem okoz pattanasokat. Egy negativuma van : sajnos nem valami tartos es mivel nekunk elegge hosszu a hajunk, igy sokszor ‘letorli’ es kisse kopott lesz :confused: de ezt eltekintve en nagyon szeretem, ajanlom mindenkepp! :heart_eyes::star_struck:

2 Likes

Én ritkán hagyom kibontva a hajam, szinte soha. Általában felrakom a fejem búbjára vagy befonom. Szóval e letörlődés nálam nem jön szóba. Biztos, hogy fogok rendelni. Gondolkodom a Get Set teszter készleten, mert abban van mindenből egy kicsi (pirosító, szemfesték, korrektor, primer, púder) és el tudom majd dönteni, mi az ami tetszik és mi nem.

2 Likes

Akkor téged nem érint, csak engem, nekem mindig ki van engedve.
Szerintem is jó ötlet azzal kezdeni! Nekem is azzal kellett volna. :slight_smile: