Beauty box tapasztalatok - szépségdobozok - előfizetések

Én is ez után vágyakozom… bárcsak :smiley: eléggé megérné az árát

Az osztrak Douglas Beauty Box jo volt, de mindig a net elott kellett ulni, mert limitalt volt. A teljes meretu fotermeket elarultak (a doboz ertekenel mindig dragabb volt, volt amikor 3x-osan pl. Becca highlighter /mondjuk az Opal szin nekem felesleges, mert nekem sotet lenne/) es a tobbi termek is luxusmini volt, miniparum, utazo meretu primer stb. . Nem volt benne soha gagyi termek vagy regi arukeszlet. Olyan minitermekkel/mintakkal se szortak tele ami egyebkent ingyenesen megkaparinthato a gyogyszertarban, ahogy az a Magyarorszagon kaphato boxokra jellemzo. Nem volt minden dobozban hajolaj meg Artdeco minispiral ahogy itthon, valtozatos volt. Akcios kod is volt mindig a dobozban talalhato markakra, nem csak az adott termekre. A 12 Euroban benne volt az ingyenes szallitas. Tavaly egyik naprol a masikra kiirtak az oldalukon, hogy az utolso db volt es tobb doboz nem lesz. Gondolom osztottak szoroztak es rajottek, hogy a vevoknek nagyon megeri a doboz, nekik kevesbe. Mellekeltem egy kepet egyik box tartalmarol, 15% kedvezmeny volt minden markara ami benne szerepelt.
A kremmania dobozat 1x rendeltem meg, az a doboz talan az elso volt, mar nem emlekszem. Abban meg hasznalhato dolgok voltak, a tobbit inkabb nem rendeltem meg.
Pixiboxbol talan 3-at rendeltem, de a termekek tobbsege nekem nem kellett belole, ezert felhagytam a rendelessel.
Ingyenes termekmintakert (rajta a termeken, hogy “nor for sale”) nem fizetek egyik cegnek se. Ha ilyenekkel van tele a doboz akkor inkabb azt az 5-6000-et egy teljes meretu termekre koltom, ami biztos tetszeni fog.IMG_20190122_180102_resized_20190122_060131943

Teljesen egyetértek vele. 2-3 Pixibox és 1 Pixibag utàn felhagytam az ehhez hasonló dobozok rendelésével.

Ezek voltak a dobozban, néhányról már írtam véleményt, de van , amit még ki sem próbáltam (az ismertebb márkákat illetve az Uriage testápolót meg a Treaclemoon kézkrémet nem linkeltem):

1. APIVITA Express hidratáló és tápláló arcmaszk 2*8 ml

2. AROMAX Beauty szérum 20 ml

3. BIODERMA Sensibio H2O arc- és sminklemosó 100 ml

4. CAMALEON Magic rúzs 4 g (A csomagba kerülő árnyalat véletlenszerűen kerül kiválasztásra.)

5. CARMEX szájbalzsam stift 4,25 g

6. HIMALAYA Anti-Hair Fall hajhullás elleni proteines sampon 250 ml

7. MINCER PHARMA Retinol ránctalanító hidratáló arckrém 50 ml

8. TREACLEMOON kézkrém 75 ml

9. URIAGE Silky Body Lotion 250 ml

Ezeken felül:

1. 3 ml-es minta: Uriage Multi-Action Cream (ezt még nem volt időm kikeresni, gondolom magyarul más a neve)

2. 10ml-esAromax liposzómás hialuronsav minta

Eddig, amiket próbáltam belőle, arra egy erős 4 csillagot adnék, kitöltötte azt az űrt, hogy nem vettem meg a KM Beautyboxot, de azért az összeget, amit rászántam, jobban is el tudtam volna költeni.
Ja és kaptam egy falinaptárt is a patikától, kb. ennek örültem a legjobban, mert vacilláltam, hogy vegyek-e egyáltalán, amikor úgyis látom telefonon, számítógépen, éves tervezőben is a naptárat :smiley: