Beauty box tapasztalatok - szépségdobozok - előfizetések

Az osztrak Douglas Beauty Box jo volt, de mindig a net elott kellett ulni, mert limitalt volt. A teljes meretu fotermeket elarultak (a doboz ertekenel mindig dragabb volt, volt amikor 3x-osan pl. Becca highlighter /mondjuk az Opal szin nekem felesleges, mert nekem sotet lenne/) es a tobbi termek is luxusmini volt, miniparum, utazo meretu primer stb. . Nem volt benne soha gagyi termek vagy regi arukeszlet. Olyan minitermekkel/mintakkal se szortak tele ami egyebkent ingyenesen megkaparinthato a gyogyszertarban, ahogy az a Magyarorszagon kaphato boxokra jellemzo. Nem volt minden dobozban hajolaj meg Artdeco minispiral ahogy itthon, valtozatos volt. Akcios kod is volt mindig a dobozban talalhato markakra, nem csak az adott termekre. A 12 Euroban benne volt az ingyenes szallitas. Tavaly egyik naprol a masikra kiirtak az oldalukon, hogy az utolso db volt es tobb doboz nem lesz. Gondolom osztottak szoroztak es rajottek, hogy a vevoknek nagyon megeri a doboz, nekik kevesbe. Mellekeltem egy kepet egyik box tartalmarol, 15% kedvezmeny volt minden markara ami benne szerepelt.
A kremmania dobozat 1x rendeltem meg, az a doboz talan az elso volt, mar nem emlekszem. Abban meg hasznalhato dolgok voltak, a tobbit inkabb nem rendeltem meg.
Pixiboxbol talan 3-at rendeltem, de a termekek tobbsege nekem nem kellett belole, ezert felhagytam a rendelessel.
Ingyenes termekmintakert (rajta a termeken, hogy “nor for sale”) nem fizetek egyik cegnek se. Ha ilyenekkel van tele a doboz akkor inkabb azt az 5-6000-et egy teljes meretu termekre koltom, ami biztos tetszeni fog.IMG_20190122_180102_resized_20190122_060131943

3 Likes

Teljesen egyetértek vele. 2-3 Pixibox és 1 Pixibag utàn felhagytam az ehhez hasonló dobozok rendelésével.

Ezek voltak a dobozban, néhányról már írtam véleményt, de van , amit még ki sem próbáltam (az ismertebb márkákat illetve az Uriage testápolót meg a Treaclemoon kézkrémet nem linkeltem):

1. APIVITA Express hidratáló és tápláló arcmaszk 2*8 ml

2. AROMAX Beauty szérum 20 ml

3. BIODERMA Sensibio H2O arc- és sminklemosó 100 ml

4. CAMALEON Magic rúzs 4 g (A csomagba kerülő árnyalat véletlenszerűen kerül kiválasztásra.)

5. CARMEX szájbalzsam stift 4,25 g

6. HIMALAYA Anti-Hair Fall hajhullás elleni proteines sampon 250 ml

7. MINCER PHARMA Retinol ránctalanító hidratáló arckrém 50 ml

8. TREACLEMOON kézkrém 75 ml

9. URIAGE Silky Body Lotion 250 ml

Ezeken felül:

  1. 3 ml-es minta: Uriage Multi-Action Cream (ezt még nem volt időm kikeresni, gondolom magyarul más a neve)

  2. 10ml-esAromax liposzómás hialuronsav minta

Eddig, amiket próbáltam belőle, arra egy erős 4 csillagot adnék, kitöltötte azt az űrt, hogy nem vettem meg a KM Beautyboxot, de azért az összeget, amit rászántam, jobban is el tudtam volna költeni.
Ja és kaptam egy falinaptárt is a patikától, kb. ennek örültem a legjobban, mert vacilláltam, hogy vegyek-e egyáltalán, amikor úgyis látom telefonon, számítógépen, éves tervezőben is a naptárat :smiley:

1 Likes

Ma indul a pixibox rendelés. 2 db Estée Lauder, 2 db Calvin Klein, és 1-1 Smashbox Cosmetics, GUAM, Image Skincare termék kerül bele. Valaki tervez rendelni?

Én gondolkodtam rajta, de az utóbbi időben mindig csalódás volt kissé a pixi, úgyhogy még mindig nem tudom.

1 Likes

Ja, és ráadásul csak 1 teljes méretű termék lesz benne. Habár ez a doboz most pont arról szólna, hogy drága termékek kipróbálása.

1 Likes

Igen, sajnos… Bár én ezektől a márkáktól még semmit nem használtam, de nem tudom, megérné-e pixiboxban kipróbálni.

Lehet hogy ezt az összeget inkább magában fordítom valami értelmes vágyott dologra, azzal biztosan nem nyúlok mellé. :slight_smile:

1 Likes

Igen, én is arra jutottam, hogy inkább megrendelem Skinsmartról a PC új, piros tubusos fényvédős hidratálóját. Van belőle egy deluxe minim, most a hétvégén majd letesztelem.

1 Likes

Az elején én is az újdonság varázsa miatt rendeltem, aztán rájöttem, hogy elég drága mulatság havonta, kéthavonta 6000 Ft-ot kiadni valamiért, aminek a felét sem használom… Így igyekszek tájékozódni rendelés előtt, és csak akkor megrendelni, ha tudom lesz benne olyasmit, amit használni is fogok.

A magyar boxokról szinte teljesen leszoktam. A Pixiben hangzatos márkák vannak, de rendszerint ugyanazon márkától vannak benne nagy méretű termékek (pl. Uriage, Eucerin), amik biztonsági játékosok. Mint pl. testápoló. Egy dolog, hogy én nem vagyok egy nagy tesápoló használó, de szerintem nem így kell “behozni” a doboz árát. A másik az, hogy beharangoznak egy menő márkát és attól a márkától beleraknak egy 5 ml-s hidratálót a dobozba. Akkor inkább legyen több delux méretű termék…
A krémmánia doboz az elején nagyon tetszett, a magyar márkás kiadás szerintem ötletes volt. Még ha nem is tetszett minden termék, de úgy éreztem, hogy sok olyan márkával ismerkedtem meg, amivel máshogy nem lett volna lehetőségem. Aztán úgy éreztem szinte elvárásnak érezték, hogy tömve legyen a doboz, ezért bekerült minden… Persze örülök egy samponnak, de nem emiatt rendelek meg egy dobozt :smile:.
Ami kicsit kakukktojás, az a dm-es doboz. Nem mindig szépségápolás (legutóbb pl. háztartási termékek voltak benne), lehet emiatt is kicsit változatosabb. Szerencsére előre szokták jelezni a doboz témáját, így az ember lánya eldöntheti, érdekli-e őt az aktuális téma. Viszont ár-érték arányban elég jó vétel. Sajnos ami nehézség: a rendelés enyhén szólva is macerás (volt, hogy csak a facebookos -rendelés idején feltett- direkt linkkel lehetett megtalálni a dm honlapján a terméket, valamint több alkalommal nem volt rendelhető a termék a rendelés meghirdetett idejében…)

A külföldi dobozok közül, amit néha meg szoktam rendelni, az a lookfantastic box. Ebben a dobozban szerintem kicsit kiegyensúlyozottabb a termék felhozatal. Több a delux termék, kevesebb teljes méretű. Viszonylag könnyen kideríthető, mi lesz az aktuális havi dobozban, így kevésbé lutri a dolog.

3 Likes

Pont ma kaptam hírlevelet, hogy mi lesz az áprilisi LF boxban. Egy 15 ml-s Emma Hardie Midas Touch Revitalising Cream biztosan, de nem túl szépek az összetevői, szóval nem hozott lázba.

2 Likes

Én csak egyetlen dobozt rendeltem eddig, a sminkcuccos Krémmánia boxot, azt kell mondjam, szuper volt. Gyakorlatilag a Desigual parfümön és a KAP púdermintán kívül MINDENT imádok/imádtam (amíg el nem fogyott :slight_smile: )benne. A KAP ecset a kedvenc ecsetem azóta is, a Hydrabio szérumot akkor ismertem meg de azóta 3X vettem újra, a Revolution pirosító alján már alig van (életemben nem használtam el pirosítót, ő lesz az első), a körömreszelő a táskám lakója, stb. stb. Ja, Artdeco szemhéjalap is kedvencem lett, a spirált is elhasználtam Csúcs doboz volt.
A többi valahogy nem hozott lázba :slight_smile:

5 Likes

A húsvéti LF boxnak kiderült, hogy mi lesz a tartalma: https://www.mysubscriptionaddiction.com/2019/03/look-fantastic-beauty-egg-2019.html
Az ára egyelőre még nincs meg, de gondolom nem lesz olcsó :slight_smile:

2 Likes

Mindig lelekesen várom ezeket a limitált dobozokat, aztán rájövök, hogy kár volt rá várni. Szép-szép, hogy teljes méretek (emlékeim szerint olyan 70 font körül szokott lenni egy ilyen), de ha a felét nem használom, akkor nem sok értelme van beszerezni…

1 Likes

Én megmondom őszintén, a most benne lévő márkák 80%-áról még nem is hallottam :sweat_smile:

1 Likes

Engem már a termék típusoknál elvesztettek… (Spoiler, ha valaki nem szeretné tudni, innentől ne olvasson :slight_smile:)
Primert meg highlightert nem igazán használok, szilárd szappant se. A hidratáló biztos szuper, de emiatt se veszek dobozt. Biztosan nem tudom az árát, de ha kiszámolom a 4/8 termék ára lassan a doboz áránál jár.

Megvan az áprilisi LF box témája és a sneak peek is:

Most örülök, hogy leiratkoztam a dobozról, a sneak peek elég “mehh”. Meglátjuk mi lesz benne, hacsak nem valami irtó szuper, akkor nem veszem meg.

Ma lesz megint DM kedvences doboz. Korábban 10-től volt, most még nincs.

Már lehet rendelni!
Szépség téma

1 Likes

Tavaszi megújulás box néven fut

1 Likes