ARC DECO, avagy ARCDEKORÁCIÓ

Jaj, ne butáskodj, eszembe se jutott! :blush:
Inkább örültem az információnak!

1 Likes

Eddig mindenki azt tanácsolta, hogy mosolyogni, rá a 2 almácskára, aztán arcforma szerint a fül felé eldolgozni, de nem teljesen a fülig. Én így csinálom.

Nekem több olyan pirosìtòt van ami eleve nem matt hanem csillog. Becca, tf, mac. Nagyon szeretem öket, mert a szemfestékre legtöbbször nem jut időm, mielött munkàba rohannék, es akkor az arcomon van a hangsùly. Mivel a pùder teljesen matt , szeretem használni, frissebbnek tünik a sokszor nyùzott fejem. Sőt, miòta egy kevés bronzert is elkezdtem vègre használni, tènyleg nem làtszik, hogy fàradt vagyok .

3 Likes

Igen, épp most van beszerzés alatt egy MAC pirosító, aminek van egy kellemes fényes hatású finishe a pirosítás mellett.

Mi a neve? Melyik az?:star_struck:

Én is jobban szeretem azokat a pirosítókat, amelyeknek van egy kis fényük, sokkal frissebb tőlük az arc. A Hourglass Mood Exposure nagy kedvencem.

3 Likes

Az arcpaletták nekem sem váltak be. Még sosem volt olyan, hogy mindegyik színt ki tudtam volna használni. Pl. volt a Catrice-nek egy arcpalettája, azt is eladtam végül.

A fényesebb pirosítókért én is odavagyok: kedvencem a NYX Bright Idea Illuminating Stick Coralicious árnyalatban, ez krémes stiftes kiszerelés, valóban korallos szín, nagyon könnyű eldolgozni és természetes.

Ha alapozó is van rajtam, akkor inkább por állagú pirosítókat használok. Csak azért tartogatom a Makeup Revolution pirosítópalettákat, mert van bennük pár ilyen szaténos fényű visszafogott pirosító.

1 Likes

MAC extra dimension blush, Wrapped Candy. Erre a hétre ígérték.

1 Likes

Erre a NYX-re rá fogok nézni, köszi az ötletet!

1 Likes

Ez a pirosító nagyon szép.

1 Likes

Alverde vagy trend it up-os arcpirosítót vegyem meg szerintetek? Vagy milyet vegyek ami hasonló árkategóriában van 1000-1400 ft?

Sajnos nem ismerem egyiket sem, de ha drogériában jársz, nézd meg ezeket is, nekem most képek alapján nagyon tetszenek. Próbálni nem próbáltam, sőt, a tesztert sem néztem meg, nehogy kedvem támadjon megvenni.

https://catrice.eu/hu/arc/pirosito/reszletek/catrice-cosmetics/blush-box-glowing-multicolour-010.html

2 Likes

Én meg ezeket láttam a KM zsibin. Fiatalos és nem lehet rossz:
https://kremmania.hu/elado/mariann33-i-heart-makeup-hearts-blush-pirosito-74cd0e35-7af7-44ca-9f4e-3daeccf4a85b

1 Likes

Mi aztán nagy segítségek vagyunk! Ahelyett, hogy kettő közül segítenénk választani, még kettőt képbe hozunk, hogy nehezebb legyen! :smiley:

3 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Akkor a Trend It Up.

2 Likes

Nem, nem jó hogy mást is ajánlottatok :D, ez a Catrice-s mindenféle árnyalatú? Nagyon jól néz ki :blush:

Cuki nagyon :smiley:

Ezek inkább highlighterek, mint pirosítók, de tényleg nagyon szépek. :slight_smile:

2 Likes

Nekem van egy Alverde, az egyik kedvencem, gyönyörű a színe, tartós, könnyű eldolgozni, úgyhogy azt csak ajánlani tudom. Trend it up-ot nem próbáltam :smile:
Mondjuk nekem szempont volt, hogy matt legyen, nem szeretem a fényesebb pirosítókat, ezért az Alverdét választottam, de elégedett vagyok a választással.

1 Likes

https://kremmania.hu/elado/alexandra326-1500-ft-nyx-rouge-baked-blush-fd868054-d410-4a91-aefd-584f6bb51c78

1 Likes