Alapozók kombinált bőrre

Kíváncsi leszek :slight_smile:

Ha már L’Oreal, nekem ez a termék tetszett meg:

Screenshot_2021-04-17-13-03-53-739_com.facebook.katana

Bár én a Holika BB-t annyira szeretem, hogy azt egyelőre nem cserélem. :slightly_smiling_face:

Tényleg, a Holika…
A zöld, ugye?

Én a LUMI vonalat is nagyon szerettem a Lorealnál .
A korrektora a szem alá nem is korrektor volt igazán, hanem világosító highlighter. Szerintem vannak klassz cuccaik, csak sosem figyelem őket eléggé. Bár az új spirál felpiszkálta a fantáziámat.

1 Likes

Ma a DW van rajtam (nem is szép sajnos most, nem vagyunk jóban), holnap kipróbálom a BB krémet.

Nem zöld kinyomva, hanem fehér.
Közben persze rájöttem, hogy Patrícia a CC változatot használja, de most ennek is úgy örülök… Nem bírja a bőröm most a maszkos alapozókat, és a Bobbi alapozó túl sötét.
Most másom nincs, így kellett valami.
Itt kapható, sőt, ráadásul 3-at adnak kettő áráért, de a kommentekben azt írják, hogy nem fed úgy, mint a BB változat, a CC egy zöld folyadék, ami később narancsos lesz. A bőrpírt elfedi, azt írják.

1 Likes

Igen, a zöld. Mondjuk színben nincs választék, vagy jó, vagy nem… Nekem szerencsém van vele, ráadásul az Hourglass porpúderrel nagyon szeretik egymást.

Milyen új spirál?
Habár nekem a spirálokat most el kell felejtenem, mert használatban van három, és bontatlan is van egy Bperfect, Pat Mcgrath, Hourglass, meg még a csoda tudja… :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
A következő a Hourglass lesz, bár nem tudom mikor, mert a Maybelline új spirálját csak nemrég kezdtem használni, és elég jól bevált alkalmi használatra, a bPerfect pedig tökéletes hétköznapi, szóval most jelenleg nem érzem, hogy új spirált kellene felbontanom.

Színeken nekem nem nagyon kell agyalnom, mindig a legvilágosabb kell. :slight_smile:

Erre a spirálra gondoltam:

Kinti Müllerben van CC, lehet akkor otthon is.

1 Likes

Tényleg, ezt a héten én is láttam, csak nem tudtam, hogy új. :slightly_smiling_face:

1 Likes

Kösziiiii a tippet. :heart_eyes:

En is a zold Holika-t hasznalom, nekem is nagyon bevalt. :slight_smile:
(Es ugy remlik pont e te ajanlasod hatasara szereztem be anno.)

1 Likes

Én mindkettőt használtam az IT Cosmetics-ből, egyiket sem szeretem túlzottan…Nekem felejtős.

Meg a színvalaszték… A legvilágosabb is sötétsárga nekem.

Hogy fed az az alapozó…
Te jó ég…

1 Likes

Hogy vált be? Nem sötét?

Nekem ez egy nagy 0, egyáltalán nem tetszik rajtam.
Egyre hisztisebb vagyok, ahogy öregszem, esküszöm, szebb a bőröm, mielőtt felkenem ezt a BB krémet. Nem. Nagyon nagy nem. De a Chanel Ultra Teint-je is egy nagy nem a bőrömön. Nem tudom megfogalmazni, nem tetszik a bőrkép. Nem sötét, a Blot púderem világos utána. Nagyon csúnyán kopik.
Igazodik, ezzel nincs baj, de borzasztóan púderes, maszkos, nagyon nehéz. A páromék sminkszobájában nagy hasznát fogják venni, hisz igazodik mindenki bőréhez.
Bár a DW full fedésű, de könnyebb a bőrömön, sőt a BB alapozója még inkább.
Lehet, hogy a DW Light v. Nude változatot kellene kipróbálnom.

Image Skincare I Conceal alapozójáról alkotott első benyomás:

Szereteeeeem! De nagyon-nagyon-nagyon (nem győzöm hangsúlyozni) keveset kell felkenni. Egy kicsit dúsabb a textúrája, alapvetően az érett típusú bőrre való. Ha vastagon visszük fel, hamar kifényesedik, maszkszerűvé válik. Viszont nagyon szépen fed úgy, hogy közben nem szárít. Egész estét kibírt reggel 6-tól, nem is púdereztem napközben. Ápoló összetevői vannak, ami hatalmas piros pont.
Lehet, hogy nyáron sok lesz, de most nagyon tetszik. Vékonyan kenem fel a kezemmel.

2 Likes

De fura, teljesen más a színskála a skin tinthez képest.
Ja nem, csak két különböző képen van. 🤦

A skin tint kifejezetten száraz bőrre készült, ugye?
Simán elhasználnám ezt is, mert csak minimális mennyiség kell belőle, de tényleg sötét nekem.

Igen, száraz bőrre, végre.
Az első rendeléssel én is mellényúltam a színnel, de el tudom használni, nyáron főleg.

Ó, én nyáron is hófehér vagyok. :slight_smile:

Furcsa, kerestem az alapozóról véleményt, de nincs. Még terméklapja sincs.

1 Likes