Alapozók kombinált bőrre

Én is néztem ,de nekem sajnos sárga.

Hátha segít valakinek (nagyítható):

1 Likes

Nem semmi ez a fedés.

Nekem is van ásványi alapozóm a KAP-tól, de nem tudok ilyen fedést elérni.

Nézd csak, itt is szó van róla:

Köszi, megnéztem. Amikor felkente nekem úgy tűnt, hogy nagyon besárgult tőle a bőre…Vagy csak a kamera adta vissza rosszul?

Igen, végig sárga az arcbőre utána.
Ez kicsit visszatart, de a kíváncsiságom lehet, hogy erősebb.

Én a szempillaspirálok mellett keresem alapozóban is az igazit a DW mellé, ami lehet BB/CC is.

Ki fogom próbálni
az Hourglass-tól: Immaculate, Vanish liquid, Vanish stick,
Shiseido BB
Nars színezett hidratálóját
ősztől lehet, hogy a Fenty Pro filter-ét és az új Eaze Drop-ot, vagy mi a neve, illetve az új Clinique szérumos alapozót
Drogériás vonalon, mivel könnyebb a beszerzés, ezt az említett Lorealt.

Én is BB vagy színezett hidratáló keresőben vagyok, és az sem ártatna, ha lenne benne fényvédő is. :blush:
Most végigböngészem a patikai kínálatot, mert az még egy jó opció a könnyebb beszerzésre.

Én most a 15%-os Notino kupont gondoltam kihasználni, ott van a Loreal BB is, de azért a véleményeket végiolvasom róla.

1 Likes

Én is keresem az igazit, ebből is :smiley: ez a jelenlegi készlet. Már most mondom a bal fele nekem felejtős.
De jó lenne, ha mindenből lehetne venni mini kiszerelést.

IMG_20210416_131653

4 Likes

most néztem, esküszöm zöldnek látom, mikor felkeni :slight_smile:
ez akkor durván igazodik, és anti-redness, ami nekem kell

Shiseido, Clinique is, látom, a bal oldalon van:-(

A Bobbi tartós alapozójából van minim, csak éppen nekem a Porcelán nem jó, eggyel sötétebb, nekem Alabaster kell, abból pedig nincs mini.

A bal oldallal színproblémáim vannak jobbára, de mióta retinolozok és fizikai fényvédőzök a kombináltból átestem a száraz oldalra. A Shisedo, Clinique pedig szerintem csak kombinált vagy zsíros bőrre való, hiába írják, hogy minden bőrtípusra.
Nekem egyéni preferenciám az alapozó-BB-színezett krémnél, hogy nem kell erős fedés, könnyű érzetű legyen és minimum bőrfényt adjon. Jelenleg a Hourglass magasan veri a többit.

igen, zöldessárga :slight_smile:
Egyébként most néztem, van a Dm webshopban, Douglasban is.

A BB primer hogy tetszik? Azt mindig rázd fel.

1 Likes

Pár napja a DW-t kentem fel, éreztem, hogy túlságosan fed, maszkosra száradt, valószínűleg dehidratált volt a bőröm. Totál kiborult tőle estére. Két napig tartott, míg rendbejött.
Ilyenkor érzem, hogy valami könnyebb kell a DW mellé, mert előtte szép volt az arcbőröm. A DW-t alkalmanként kenem fel, amikor egész nap tartania kell, de fulladozik alatta a bőröm. Másik megoldás, hogy aláhidratálok persze, de ezt mindig megteszem.
Az Hourglass Immaculate lesz a kiszemelt elsőre, tavaly nyáron a Face and Body-t használtam, illetve holnap benézek a DM-be egy Lorealért.

Ma próbáltam ki, felráztam persze, első benyomásra jónak tűnik. A light-ot vettem, elsőre ijesztően sötétnek tűnt. És primer létére nagyon durva fedése van.
Amúgy nem értem a km-es véleményeket a Complexionnal kapcsolatban, mert hogy mindegy melyik árnyalat, nincs fedése, mert arcápoló. Igenis van fedése, még jó, hogy nem sötétebbet vettem.
A hétvégén a Baremineralsokat fogom próbálgatni, mert reggel csak gyorsan feldobtam, de nekem kellene alá plusz hidratáló, az tuti. Nyárra vettem, nem a mostani téli időjáráshoz.:smiley:

Egy BB krém és egy primer ötvözete fényvédelemmel. Én nagyon szeretem. Alapozót nem kenek fölé. Szerintem enyhe fedése van. Kézzel szoktam eldolgozni, nagyon gyorsan lehet vele dolgozni.

1 Likes

Még próbálgatom, a no makeup napokra vettem.

1 Likes

Tesztelés indul.

20210417_124351

6 Likes