Akciók - tudsz róla?

Lábizzadásra ezt nagyon tudom ajánlani, nálunk az egész család használja évek óta. :relaxed:
DM-ben kapható.

1 Likes

Hát újszülött mellett sehova nem tudok menni. Marad a webes rendelés. :grin:
Max küldöm vissza.

Nekem 25 cm a lábam és a 39-es a tökéletes :slightly_smiling_face:

Egyébként szerintem én vagyok az egyetlen, akinek nem jött be teljesen a sima bőr birki, nekem az EVA az, ami nagyon kényelmes. Pici gyerek mellé praktikusabb is, félig a játszótéren élünk, így nekem jobb hogy könnyebben tisztítható :grinning: Évek óta nyúzok egy fekete Gizeh evát, idén pedig beszereztem egy taupe Florida evát, imádom!

4 Likes

Az EVA anyagból készült Madridot szeretném megvenni strandpapucsnak, örülök, hogy neked így bevált.
Még nem tudom hogy maradjak- e a fekete verziónál vagy legyen egy fehér vagy esetleg mentazöld belőle. Olyan szépek vannak.🥹



1 Likes