Lábizzadásra ezt nagyon tudom ajánlani, nálunk az egész család használja évek óta. 
DM-ben kapható.
1 Likes
Hát újszülött mellett sehova nem tudok menni. Marad a webes rendelés. 
Max küldöm vissza.
Nekem 25 cm a lábam és a 39-es a tökéletes 
Egyébként szerintem én vagyok az egyetlen, akinek nem jött be teljesen a sima bőr birki, nekem az EVA az, ami nagyon kényelmes. Pici gyerek mellé praktikusabb is, félig a játszótéren élünk, így nekem jobb hogy könnyebben tisztítható
Évek óta nyúzok egy fekete Gizeh evát, idén pedig beszereztem egy taupe Florida evát, imádom!
4 Likes



