Köszönöm!
@umpalumpa , egy itteni (olasz) kedvenc (fiú, Roberto) influencerem szerint még a boj-t is veri ez a Celimax stift 
Szia @Gloria
a skincare/makeup passzióm változatlan, csak a prioritások módosulása miatt el-eltünök.
A jövő héten Bp-en leszek és alig várom, hogy feltöltsem a G&G készleteimet
.
4 Likes
Óh, köszi! Jó tipp!
Sziasztok! Fiatal lányokon szoktam nagyon szép velevet hatású alapozót látni, ami kisminkelt hatást kelt, de azért nagyon szép. Persze rajtuk minden szép, de azért kiváncsi lennék mit használnak? Van forrásotok? 
Valaki tud jó cellulitisz elleni krémet? Régen szerettem a fekete Helia-D-t, de azt már nem lehet kapni, sajna…
