Ajánlást kérek!

https://www.douglas.de/de/p/3001003776?variant=825696&trac=de.05x.guenstiger.listing...000001

A szemcerkáról jut eszembe. Én azért szoktam le a szemöldök ceruzáról, mert nagyon rá kell nyomni, szinte azt éreztem, hogy nyúzom, koptatom a szemöldököm. Aztán egyik nap a kezembe akadt egy színben nagyjából passzoló szemszeruza, amivel tök szépen meg tudtam rajzolni, mert sokkal puhább és pigmentáltabb. Kicsit óvatoskodni kellett és többször is átfésültem, de szép lett és viszonylag tartós is. Bocsi az off-ért.

1 Likes

Nálam is ez volt a helyzet, amikor elkedtem húzogatni , na onnantól kezdve kopott jobban pedig csak reggel festettem , napközben nem kellett igazgatnom.
Mutatom a bűnöst, egyébként gyönyörű szemöldököt tudtam vele alkotni:

Ha nem lenne azóta kitetoválva még mindig ezt használnám rá, most szemceruzaként funkcionál annak is nagyon jó.
Puha, nem kopik, nem kenődik , lemosásnál könnyen lejön. Nagyon szeretem ezt a színt, olyan csokis mélybarna.

2 Likes

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy létezik-e olyan izzadásgátló stift / golyós deo, ami a lehető legkockázatmentesebb összetevőkből áll és NINCS BENNE PARFÜM? Mert egyszerűen kiborító, hogy az általam eddig látott, 100% natural, meg vegyszermentes stift / deo-ban is ott van a parfüm, amit NEM akarok. Vagy ilyen izzadásgátló nem is létezik?

Köszi előre is a válaszokat!

A kockázatmentességről nem tudok nyilatkozni, mert nem tudom az számodra mit jelent, de egy parfümmentes darab:
https://kremmania.hu/kremek/schmidt-s-illatmentes-dezodor---stick

2 Likes

Köszi, pont ebben a pillanatban találtam meg én is. Délután meg is próbálom. Köszi szépen!

1 Likes

Sziasztok! Nem éppen kozmetikai téma, de a hason alvó sorstársaimat szeretném kérdezni, hogy melyik párna vált be nektek? Csak hason tudok aludni, ráadásul még sokat is forgolódom, így minden reggel hátfájással ébredek. A mostani párnám tölteléke kiszedhető, tudom vele szabályozni a magasságát, de valahogy nem az igazi.

Én is nagy hason alvó vagyok, én évekig ikeás párnát használtam. Lehet náluk választani aszerint, hogy ki hogy szeret aludni, a hason alvós a leglaposabb. Az elmúlt években viszont valahogy elkeveredett az a párnám, állandóan fájt mindenem reggelre. Most a nagymamámtól kaptam Dormeo párnát, nem tudom, hogy pontosan milyen típus (méretre akkora, mint az ikeás, tehát a klasszikus nagypárna és kispárna között van), ez ha lehet, még jobb, imádom!

2 Likes

Köszönöm az ajánlást! Utánanézek a dormeós párnáknak :slight_smile:

Sziasztok! Anyukámnak keresek alapozót érett, vízhiányos bőrre. Drogériában kapható kellene, mert vidéki. Enyhe max közepes fedésben gondolkozik. Köszönöm! :slight_smile:

@b69a7n Bár nem ilyen a bőrtípusom, de ez a szérumalapozó jutott hirtelen eszembe, sokan szeretk. :slight_smile:
https://kremmania.hu/kremek/l-oreal-paris-true-match-1-hyaluronic-nude-tinted-serum

1 Likes

Ennek enyhe-közepes a fedése, nem ül bele a ráncokba, drogériás verziók közül a kedvencem:

2 Likes

@Blanky @dyna köszönöm mindkettőtöknek, megnézzük ezeket! :blush:

Green Peel kezeléssel van valakinek tapasztalata?
A TCA azt gondolom túl erős és nagyon agresszív, egyelőre nincs rá szükségem, de a Greent kipróbálnám.

Sziasztok! :relaxed:

Külföldi utazás (USA) alkalmából van lehetőségem körbenézni helyi drogériákban, milyen márkákat, konkrét termékeket ajánlanátok szemrevételezésre? :relaxed: Palettát nem szeretnék, minden más érdekel!
Köszönöm a tippeket előre is! :heart_eyes:

Egy Ultába biztosan beszabadulnék (bár ugye függ attól, hova utazol) és/vagy egy Sephorába.

1 Likes

Egy TJ Maxx is jó lehet, ha eljutsz. :star_struck: Alapvetően lakber., dekor, meg háztartási cuccok, de vannak sminkek is, tusik, illatgyertyák, csajos dolgok. :grin:

Fe, hogy mondjak konkrétat is: Pacifica.

Nyajj, irigyellek nagyon. :weary::yellow_heart:

4 Likes

Ha körömlakk érdekel, akkor Cupcake, de nem tudom üzletben elérhető e vagy csak online.

1 Likes

Köszönöm mindenkinek! :relaxed:

Ulta-ban és Sephora-ban voltam már, de önuralmat gyakoroltam - az árak láttán nem volt nehéz. :neutral_face: Néhány dolgot vettem, ami kívánságlistás volt/megtetszett, pl. Australian Gold Botanical SPF50, Tarte Maracuja szájfény, rakok majd fel fotót. :slightly_smiling_face:

Gondoltam az olcsóbb drogériás vonalat is megnézném, van a közelben CVS, Walgreens, hátha találok kincset. :grinning:

2 Likes

Én megnézném a kinti Cerave és Cetaphil termékeket is, hozzánk csak töredéke jut el a választékuknak.

3 Likes