Ajánlást kérek!

Erre a Missha termékre gondoltál?

Én a Purito from green arclemosó olajára esküszöm. :slight_smile:

1 Likes

Igen, erre, csak Koreából rendelném. Olcsóbb :slight_smile:

1 Likes

Szuper, így teszek vele egy próbát :slight_smile:

1 Likes

Köszi, a puritot megrendeltem. :slight_smile:

:sos: Mi a neve annak a márkának, amely hasonlít a Nablához? Azt hiszem, lengyel. Van egy szép matt nyolcas, kerek panos palettája. Nem jut eszembe. :pensive:

Esetleg ez?
IMG_20211127_083034

2 Likes

Ezaaaaz! Köszi szépen :slightly_smiling_face:

Eljött az az idő, amikor a biciklizés és az időjárás együttesét nem viseli el a szempillaspirálom. Használtok vízálló szempillaspirált? Melyik vált be, ami szép pillákat csinál, és nem kenődik, nem pereg, stb?

Sziasztok! Festett szőke hajra keresek színvédő pakolást,ami (fodrász) üzletben elérhető,nem akarok rendelni. Tudtok ajánlani?

Kellékesben van Serical vagy Kallos kilós kiszerelésben, max 1700 Ft, de inkább 1000 körül.Több féle is van festett hajra , tudsz majd válogatni :slight_smile:

1 Likes

Sziasztok, december 15en elkezdem használni a tretinoin gélt.

Van e vkinek ezzel kapcsolatban tuti szuper tanacsa?

0.025 %ossal indítok.

A313, The Ordinary, Tindigo, G&G retinolt mar mind hasznaltam/hasznalok.
Köszönöm szépen! :heart:

1 Likes

Sziasztok, bőrradír ajànlàst szeretnèk kèrni, testre valót. Èvekig a Nature’s Spirit barackmagos radírjàt hasznàltam, de annak sajnos megújjìtottàk a formulàjàt.

A cukros radírok nem jàtszanak, azokat nem szereti a bőröm.

1 Likes

Én is elkezdem használni, ma tervezem feltenni, először. Kicsit tartok tőle. :nerd_face:

1 Likes

Dove bőrradír. :heart_eyes: Imadom.

3 Likes

Jujj, Te vagy az én emberem. :grin:
December 15től szabin vagyok, én is csak utána merem kipróbálni, ha esetleg rinocéroszra hámlanék tőle. :grinning_face_with_smiling_eyes:
Várom a beszámolót! :heart_eyes::heart:

2 Likes

Én kb. október közepén kezdtem el a 0.025% tret gélt. A bőröm nagyon érzékeny. Figyelek mindig arra, hogy jól alá-fölé hidratáljak (ilyenkor persze hatóanyagmentes, érzékeny bőrre való termékekkel rétegzek csak). Kb. heti rendszerességgel teszem fel, egy borsónyi mennyiséget, egyelőre nem tervezem sűríteni. Egyszer volt, hogy másnapra hámlott az egész arcom enyhén :smiley: még jó, hogy nem kellett sminkelnem. De hamar helyrejött, 2 nap alatt kb. Más negatív hatást abszolút nem észleltem (na, majd lehet ha gyakrabban használom…). Ja, és én előtte semmilyen retinolt, stb. nem használtam, szóval eléggé tartottam attól, hogy a bőröm hogy fog reagálni rá, de mondom, egyelőre biztató.

5 Likes

Oh, köszönöm! :blush:

Köszi, utànanèzek :blush:

1 Likes

Kicsit hámlik az arcom, így nem mertem felkenni még. De találtam egy jó példarutint.

IMG_20211204_115436

6 Likes

Szia @Gloria , még nem kezdted el a tretinoin használatát?
Ami a fotón látható példarutint illeti, az itteni (olasz) protocol szerint a tretinoin mellé semmilyen egyéb irritáló ill. aktív hatóanyagot tartalmazó szer, mint pl. a fotón látható azealic acid, nem ajánlatos, mert semmi nem “növeli” a tretinoin hatását (ami már önmagában a maximum az anti-age hatásában), hanem még inkább irritál(hat)ja a már amúgy is stresszelt bőrt.
A tretinoin mellé csak egy mindenmentes, nyugtató, lipid barriert védő krémet ajánlanak (a hyaluronsav szérum fölé), a Physiogel Calming Relief -t.

4 Likes