Ajánlást kérek!

Ezeket találtam hirtelen, Beauty Big Banget még nem próbáltam, így nem tudom milyen, a Kads meg lehet nem olyan amit keresel de szerintem menő :smiley:

ezt nem tudom, hogy egyáltalán be tudod-e szerezni de ez is illik a témához:

2 Likes

Csak zoknit :laughing:

1 Likes

Nagyon köszi! Ezek elég menők!

1 Likes

Haha, ez is milyen jó már :smiley:

@Luiselotte, a Balmain kefét használod? Nem póthajra is lehet használni?
Köszi. :kissing_heart:

Régebben volt, de letettem, mert aki hajhullós annak nem ajánlott kefével fésülködni, inkább óvatosan a végektől kell bontogatni fésűvel.
Nagyon jó kefe , ajánlom egyébként :slight_smile: természetesen saját hajhoz is tökéletes .
Amik még szuperek azok a Kent fésűk és kefék a Tinamuban laknak.

1 Likes

Köszönöm, megrendeltem, már nézegettem egy ideje. Most egy Olivia Garden van, de újabban valahogy durvának érzem, lehet lejárt a szavatossági ideje.
Ránézek a Tinamura is.

1 Likes

Megjött a Balmain, a fejméret tökéletes, kicsit puhább kefét vártam. Tudsz nekem olyat mondani, ami szinte babakefe, ami ettől puhább? Vaddisznó sörtével érdemes próbálkozni? Köszi.

Szerintem itt érdemes keresgélni, be is tudsz menni megtapogatni őket, van kifejezetten vékonyszálú hajra és baba kefe is.
A természetes sörte nem fogja cibálni csak ajánlani tudom, általában a vaddisznót használják.
Van egy magyar hölgy is aki családi örökségként visz kefekötő boltot, egyedi megrendeléseket is vállal, szenvedélye a munkája, itt lehet elérni:
https://1001kefe.hu/ én testkezelőt kajtattam nála :slight_smile:

1 Likes

Csajszikák, aki növesztett már le zselélakkozást hogy csinálta, hogy ne legyen ronda?

Szia! Én régen ráfestettem hagyományos körömlakkal a saját körmömre és a zselére egyaránt és így a “hupli” bár látszódott, de nem volt az az éles, messziről látható lenövés. Később vettem reszelőt, hogy le tudjam magamnqk reszelni, majd néhány éve már magamnak csinálom és így van leoldó folyadékom

1 Likes

Ah, ez jó ötlet. Köszönöm!
Eszembe jutott, h a húgom csinált is ilyen lefestést és tök jópofa lett.
Nagyon kezdő vagyok a témában, csak 3 alkalommal kerültem körmöshöz, szóval lehet, h marhaságot írtam. Talán h építő zselé van most rajtam :roll_eyes: nem zselélakk.

Nem írtál marhaságot, igazából bármelyik esetben csinálod ezt. Sőt, egyébként nekem a hagyományos lakk ráfestve zselére brutál jól tartott. Tinikoromban ha ezer évben egyszer lehetett zselés körmöm, azt is hamar meguntam. Ilyenkor mindig elkezdtem feléfesteni, lemosóval lemosni, újrafesteni és így tovább. Tökéletesen tartós volt így a legegyszerűbb lakk is, megvolt a változatosság és még a lenövés sem volt olyan látványos

1 Likes

Ez biztató :grinning_face_with_smiling_eyes:

Próbáld a körömágyhoz közeli részt műkörömre való reszelővel picit szintbe reszelni a normál körmöddel és arra egy színtelen alaplakk, majd rá szín :slight_smile: ha egyértelműen tudod, hogy ténylegesen géllakkod van, akkor lehet megérne egy misét valami körmös szakbolt. Elvileg ott van ún. áztatófolyadék (nem csak horribilis összegért) és azzal le lehet áztatni, reszelni sem kell, konkrétan leoldja. :slight_smile:

1 Likes

Köszönöm a tippet :grinning:

Tudnátok jó géles borotvahabot ajánlani? Férfi is jöhet.

Nekem a Nivea vált be (női). Sokkal jobb, mint bármelyik másik márka, nem lesz piros a bőröm, mióta használom.

1 Likes

Én Nivea Men-t használok. Mindegyiket próbáltam és ugyanúgy beváltak, de ha kimondottan géleset keresel, ezt tudom ajánlani:
Screenshot_20211213-042113_Chrome

1 Likes

Én ezt használom, nagyon szeretem :slight_smile:
https://www.dm.hu/gillette-borotvazsele-fusion-sensitive-p7702018464715.html

1 Likes