Szempillaspirál, ami nem kenődik

Sziasztok!

Ez az első bejegyzésem a fórumon:)

Nagyon rövid, ritka, és egyenes szempilláim vannak, ehhez tartozik egy pár puffadt szemhéj a kissé dülledt szemeimen, a szemem alatti bőr pedig jó olajos, hiába a púder. Ehhez az irigylésre méltó kombinációhoz :rofl: keresek szempillaspirált, lehetőleg hagyományos kefével. A legfontosabb, hogy ne potyogjon és főleg ne maszatolódjon, mert reggel 7 körül szoktam sminkelni, és délután négyig vagyok bent a munkahelyemen, közben nem igazán nyílik lehetőség sminkigazításra.

Ideális lenne egy drogériás (DM, ROssmann) termék, hogy ne kelljen rendelnem, de az sem tragédia, ha rendelhető. Árban kb. 3000 Ft-ig mennék el legjobb szívvel, de fizetek többet is, ha tényleg jó a termék:)

Köszönöm előre is, ha tudtok ajánlani ilyet!

1 Likes

Hát ebben én speciel nem tudok segíteni, én csakis szilikonkefés spirálokat használok. De esetleg tudom javasolni, hogy kérdezz körül az Ajánlást kérek topicban :smiley:

Loreal lash paradise. Drogerias vonalon egyertelmuen erre tettem le a voksomat. Atombiztos.

Nem tudom, hogy egy év után kell-e valakinek ajánlás, de én a Make Me Bio szempillaspirált használom