Adventi kalendáriumok

Még nem, de teszek vele egy próbát! Még a Schauma liláját használom, kicsi van még benne. Hamvasítás miatt kell, sárgulás ellen. A L’Oreal lila is ilyen?

Upd.: Látom már, igen :slight_smile: És nagyon dícsérik. Na veszek is ha elfogy a Schauma köszönöm :heart:

1 Likes

Kedvenc karácsonyi film és zene :slight_smile: Na jó, egyik kedvenc a sok közül, de 12.23-án szeretem nézni legjobban fadíszítés közben :slight_smile:

1 Likes

Nekem is sárgulás ellen kell, nagyon sok vörös pigment van a hajamban. Próbáltam lila sampont a Matrixtól, a Tigitől, a Clairoltól, Joicotól, Redkentől, Schaumát szintén, és még nagyon sokáig folytathatnám a sort, egyszerűbb lenne szerintem azt összeszedni, hogy mit nem próbáltam. De ez az új L’Oreal nagyon-nagyon magasan veri az összeset.

1 Likes

De jó, köszi a tippet!

1 Likes

Én is gondolkoztam a Loccitane-ban de már nem maradt rá keret és a kalendárium csomagolása sem tetszett, oké max kb. 1 hónapig kell nézegetnem ha betartom, hogy minden nap egy ablakot nyitok ki, de akkor is, egyelőre a TBS szimpatikusabb, de lehet kalendáriumot nem veszek csak valami kisebb válogatást

Azt néztem hogy az elmúlt pár hónapban fél áron fent volt a honlapon a 2018-as YR kalendárium,azóta úgy látom elfogyott, de már annyi mindent próbáltam tőlük, hogy újdonság értéke nem volt, utazáshoz is inkább más kis kiszereléseket vinnék, mint amik a kalendáriumban szoktak lenni, de erre tényleg jól jöhetnek az ilyen kalendáriumok.
A Douglasesről bontogatós videót láttam, az egyáltalán nem győzött meg.

Megnyugtat, hogy nem csak én éreztem drágának az árát. Pedig mi szinte minden hétvégén elhasználunk egy fürdöt és karácsonyra ezt terveztem adni a páromnak, de akkor inkább csinálok diy adventi kalendárt neki vacsora meghívással, 3 lush fürdöbombával és más dolgokkal aminek örülne…

1 Likes

Áh, a Loccitane a TBS mellett egy kis vacak minden tekintetben. A csomagolása is, a tartalma is. Anya is mondta pironkodva tavalyelőtt, hogy ez közel sem volt olyan szép, mint a TBS-ek szoktak lenni.

2 Likes

Én azt hittem, rosszul látok, közelebb is hajoltam a gépemhez, nem akartam elhinni ezt az árat. Én is nagyon szeretem télen a fürdőbombákat, a masszírozó tömböket, a tusfürdőket, minden ilyesmit, de ezt biztos, hogy nem fogom megvenni.

Halljátok, annyit beszéltek itt minden jóról, hogy lassan megkívánom a nagy hidegekkel járó forró fürdőket, természetesen gyertyafényben és illatfelhőben… Pedig tudjátok, hogy az őszt nagyon nem kedvelem, és a téllel is ki lehet kergetni a világból… :smiley:

1 Likes

Egy hete égetem már az őszi/téli gyertyákat, a jeges kávékról áttértem a forró kávékra, ma megvolt az első Pumpkin Spice Latte, és egész nap francia zenéket hallgatok, a nyári paplant lecseréltem a 10 négyzetméteres, ólom nehéz télire. 42 fokban, a sivatagban. Értelek.

5 Likes

@Kokapu https://www.orshycosmetics.com/collections/ujdonsagok/products/harry-potter-adventi-naptar

1 Likes

Köszi, nagyon kedves vagy! Tegnap már meg is rendeltem. :smiley: :smiley: :smiley:

1 Likes

kérek majd a termékekről fotót és swatchooot! szépenlécci :pleading_face:

1 Likes

Bár nem beauty témájú de szerintem nagyon jó ötlet, mondjuk van olyan verzió, ahol saját magad töltöd meg a naptárat: https://cewe.hu/fotonaptar-fenykepes-naptar/adventi-naptarak.html?cref=om_dis_web_idokep40x40_4630_2019okt&utm_source=idokep&utm_medium=referral&utm_campaign=adventinaptar

1 Likes

Nem hallottam még erről az oldalról, mi itt a rendelés-szállítás menete? Nyilván nekem is mostazonnal kell egy ilyen :rofl:

1 Likes

Orsi is kinn él egy pár éve angliában, és nagyjából ugyanazt csinálja mint Edit. Először csak Orshy box volt, ami amolyan meglepetés csomag volt, de gondolom többen is írták neki, hogy jó lenne, ha beszerezhetőek lennének olyan termékek, amik nincsenek más webshopban. Annyi a különbség, hogy nála is van az egyedi csomagküldés, de van olcsóbb és egyben lassabb változat is, hogy havi egyszer küld egy nagyobb csomagot Magyarországra (ha jól tudom a tesójának), és akár nála is át lehet venni (Bicskén), vagy utána MPL futár. Legközelebb október 14-én küld csomagot Magyarországra.
Egyébként ő is beszerez mást is, nemcsak ami a webshopban van.
Talán az árak kicsit drágábbak, mint Editnél, de a szállítás meg picit olcsóbb…

Egyszer régebben vettem már tőle Orshy boxot, azt hiszem, két éve karácsonyra, tök jó volt a karácsonyfa alatt egy olyan csomag, amiről fogalmam sem volt, hogy mi van benne. :smiley: Aztán utána más munkahelyre került és akkor szünetelt az egész, most talán úgy egy bő éve van megint.

Drágább, mintha kint venném meg (35 font a Boots webshopba), csak ugye a Boots nem szállít Magyarországra (pedig micsoda kánaán lenne), és nyilván ingyen senki sem dolgozik. :slight_smile: Én így is örülök, hogy legalább van lehetőségem hozzájutni. :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

Ha október 14-én küldi, akkor még nem kell aggódni a Brexit miatt, tuti ideér előtte és nem lesz meglepetés vám, ugye?

Nem, meg ahogy írtam, nem közvetlenül nekünk küldi, mi Magyarországról fogjuk kapni a csomagot.

Nagyszerű, köszi :slight_smile: