Adventi kalendáriumok

Nem tudom mennyire korai feldobni egy ilyen témát szeptember végén, de én már most gondolkozom rajta, hogy melyik kalendáriumot lenne érdemes megvenni.
Nektek milyen tapasztalataitok vannak?

3 Likes

Én még sosem vettem kalendáriumot. Általában meg lehet nézni a hátán, mit tartalmaz, itt a drogériákban még nem volt olyan amit úgy éreztem volna megéri. Idén még nem is nézegettem, lesz-e, de én az a típus vagyok, akit az advent kezdetéig ki lehet kergetni a világból karácsony témával :smiley:

5 Likes

2017-ban vettem meg a Maybelline adventi kalendáriumát, talán 7.500 huf volt. Nekem csalódás volt. Egyedül a hajgumikat használom. Volt benne két Babylips, egy szempillaspirál -ezt elhasználtam, de amennyire emlékszem, nem igazán voltam elégedett vele. Két szemceruza, két grafit ceruza, sok kis matrica, egy vagy kettő alapozó minta, két körömlakk.

Egyébként nekem tetszik az ötlet, ha tehetném megvenném az összeset, márkától függetlenül :slight_smile:
Pedig engem a karácsony nagyon hidegen hagy.

Annyira nem korai a téma, már augusztus végén láttam karácsonyi dekorokat és díszeket a 450 Euroshopban :slight_smile:

2 Likes

Még én sem vettem, pont ezért, mert a drogériásoknál pl. Alverde meg Trend It Up nem igazán győzött meg, most láttam a Catricet online, de pár termékről a krémmániás véleményeket megnézve szerintem nem véletlen hogy pont ezek kötöttek ki a kalendáriumban pl. blur stick ami kiesik a tokjából használat közben, nem tudom, egyelőre inkább a nem venném meg felé hajlok.

1 Likes

Youtube-on vannak videók amiben kalendáriumokat bontogatnak, lehet végül most is ennyi közöm lesz a témához, hogy ilyen videókat nézek. Megértem, hogy csalódott voltál, engem is zavarna, hogy veszek egy elvileg sminkekről szóló kalendáriumot és tele van matricával.

3 Likes

Az enyém már meg is van:

:grinning:

IMG_20190926_114010

Egyébként nem volt még sosem, pontosabban januárban megvettem a DM bio-t fél áron, az úgy nagyon megérte. Igazából ami jó féle, az elég drága (pl. BareMinerals), annyit inkább nem adok érte.

Most a Boots Harry Potter témájú kalendáriumát szívesen megvenném, de nem biztos, hogy sikerülni fog. :frowning:

10 Likes

Én tavaly az Essie kalendáriumot vettem meg. Nem érte meg. Vannak benne kifejezetten olyan színek, amit a legtöbb nő nem viselne szerintem… (gondolom ezért rakták bele)+pl. gagyi filc fenyőfadísz, átlátszó tartó, ami egy fáról vagy fa alól se hiányzik. Idén is kapható lesz, biztos nem veszem meg.
IMG_20190926_142324
IMG_20190926_142751

4 Likes

Ezek közül párat azért elfogadnék:

1 Likes

Ez a legjobb :heart::heart:

1 Likes

Na! Én meg azt se tudom, mi az. :roll_eyes: Idáig ebből is kimaradtam…

Megvan a lego nagyterem, oda fognak beköltözni. :smiley:

1 Likes

Ezt pl. elfogadnám, és valószínűleg meg is éri az árát, csak hát az nálam elképzelhetetlen, hogy 195 fontot kiadjak olyan termékekért, amiket nem én válogattam össze. :thinking:

Cult Beauty adventi kalendárium

2 Likes

Szerintem emiatt rizikós az adventi kalendárium. Tök vonzó, hogy milyen jó ár-érték arányban, de kérdés, ki fogom-e a használni. A múlt évben a Feelunique kalendáriumát rendeltem meg. Azzal elégedett vagyok. Viszont a párom hozott nekem egy Douglasost is ajándékba, attól a hajam téptem. Értem én, hogy minden napra nehéz a márkától változatos termékeket berakni, de amikor a napi smink termék egy üres mini tégely volt… :face_with_monocle:

6 Likes

Deee jó!! Hol vetted? Es ha kerdezhetem mennyibe kerul?
Annyira imadom a harry pottert,nagyon közel áll a szívemhez gyerekkorom óta :closed_lock_with_key:

1 Likes

Ebben az évben ami tetszett (igen, meg szoktam nézni mi van benne, ennyi pénzt nem adok ki úgy, hogy ne tudjam, megéri-e) az az Asos adventi kalendáriuma és a Cult Beautyé. Utóbbi elég borsos árú, szóval azon erősen gondolkodok.

1 Likes

Igen, láttam már néhányat. A legköltséghatékonyabb megoldás megnézni ezeket youtube-on. :slight_smile:

1 Likes

Mall.hu - n:

https://www.mall.hu/lego-harry-potter/lego-harry-potter-75964-adventi-naptar

1 Likes

És nagyon picik igaz? Mint egy atlagos legofigura
Nagyon cukii

Akkorák a figurák, mint a lego minifigurák.

Pár éve én készítettem a Sony egyik DVD/Bluray adventi kalendáriumát. Ott pontosan figyeltünk, hogy az alig fogyó, túltermelt darabokat tegyük bele és adjuk el nem annyira hajmeresztö áron. Az ott nálam elvágott valamit és azóta nem is vettem termékes (legyen az legó, csecsebecse, smink) adventi naptárat.

Aztán tavaly karira az én drága férjem meglepett egy Body Shop-os adventi kalendáriummal és nagyon jól tette!! Szuper dolgok voltak benne (több rúzs, testápoló, tusfürdö, lakkok, mini kézkrémek, szempillaspirlál stb), többségük travel-size így tavasszal és nyáron vittem magammal öket nyaralásra. A többi ment a táskámba és a piperepolcra.

Idén is tutira ilyet veszek/kérek, ha addig nem mondtok valami jobb tippet :stuck_out_tongue:

5 Likes