2020. evben vetted es kedvenc is lett termekek

PM-nek is vannak kevéssé jó termékei (sajnos), úgy néz ki, nincs hibátlan márka. Az alapozóját nem próbálnám ki az alkohol miatt. A zsibin fenn van a kis fehér tokos palettája kábé öt példányban, szerintem semmi extra, annak a minőségét a Colourpop is hozza. De a nagy paletták… azok már tudnak valamit. A Mattetrance rúzsait is szeretem.
Ó, az a Chanel csodás! A kártyás mintacsomagból szokott lenni zsibin, szerintem megéri kipróbálni, így, ha nem is tetszik a formula, nem volt akkora beruházás, és sok szín szerepel benne.

1 Likes

PM-től talán a karácsonyi palettákra éri meg leginkább beruházni, nem? Igaz, nincsenek benne olyan különleges formulák, mint a nagy palettákban, viszont gyönyörű színek vannak bennük, és talán azok képviselik a legjobb ár/érték arányt. Legalábbis ahányszor azokkal sminkelek (mondjuk ez mindegyik Pat palettámra igaz), valahogy elfog a “hú, de jó, hogy megvettem” érzés. :relaxed:

1 Likes

Szerintem a mini 5-ös paletták is jó minőségűek. Csak egyik sem elég önmagában. A karácsonyi paletták a legjobbak szerintem, főleg hogy azok élhető áron vannak (múltkor néztem, 40 ezer akciósan a hagyományos paletta :flushed:).

2 Likes

Igen, de az önvédelmi fegyvernek beillő, “nagy” paletták extrábbak a karácsonyiakhoz képest, még a sima fényes színek is. Szerintem. Hétvégén néztem a webshopot, 40 ezret nem adnék értük, de egy jó állapotú, ennél olcsóbb példány a zsibiről megéri, de ez csak az én véleményem.

3 Likes

@Luiselotte szerintem ide jöhetnek a 2022. évi kedvenc termékek. :slightly_smiling_face:

1 Likes

Csináltam egy évszám nélkülit is :slight_smile:

2 Likes