2020. evben vetted es kedvenc is lett termekek

Kinek mi lett az, ami ebben az evben kerult a piacra (smink es borapolas) es megvetted es meg be is kerult a kedvencek koze?

Kezdem, mert eppen raerek :wink:
Sminkbol:

  • alapozokent a chanel vitalumiere aqua mindent vitt, de meglepodtem a mac face & body minosegen is :star_struck: ezelott sosem vettem;
  • szemhejpalettabol JS Conspiracy, de a Mercury retrograde is Hudatol megtetszett, de a nagy CT szempalettak imadata ebben az evben erte el a csucsot;
  • puderbol a Jeffree beige porpuderje;
  • bronzer/blush eseteben az ev vegen kijott Hourglass 4es ambient lighting mini;
  • korrektorbol ketto van, a JS es a Tarte shape tape glow wand;
  • ruzsnal a Mac odyssey lett a befuto;
  • ecsetekbol a Zoeva tarolt, mert tapintasra Sigma, megis elerheto aron akcioztak a keszleteiket egesz evben (meg a BF fiaskot beleszamolva is);
  • szempillaspiralból a CT, igaz csak probameretben kaptam, rendeles melle, de meg mindig keresem az olcso es jo drogeriasat…;
  • szemoldok cerkabol egyertelmuen a maybelline brow ultra slim, le sem valtom mar, amig kapni lehet;
    Egyeb arcravalo termekeket, amik 2020. evi kedvencek, mar tavaly is hasznaltam, nem ezevi felfedezesek.
    Arcapolasbol:
  • tonerbol a medinaturals roszavizes tonikja;
  • esszenciabol nem lett uj, de a theordinary amino acids +b5-ot ebbe a kategoriaba sorolhatom?
  • szerumbol a drunk elephant c vitaminos zserumja es a ceo glow a sunday rileytol meglepett, szerencsere nem hiaba adtam penzt ki rajuk, illetve a niod survival 0-ja is ujravevos lett egy tubus utan;
  • hamlasztobol a theordinary aha-bha meggyozott;
  • arctisztitas teren a theinkeylist termekei es a theordinary squalade cleanserje lett a befuto.
18 Likes

Nekem ennek az évnek a felfedezése az Hourglass volt.
Szerelem a púdere, a bronzerei, a pirosítói…
Szemfestékből az imádott Chanel kremfestékek mellett új felfedezés volt az Armanié.
Spirálból sajnos én sem találtam drogériás kedvencet, maradt a drága Mac, amit olcsóbbra akartam cserélni, de az Essence spirált bevonták. Most Lovely-t használok. Rengeteg high-end spirált kipróbáltam, de egyik sem tudott annyit, amit a Lovely ne tudna.
Ellenben nagy öröm, hogy a H&M parfümömet újra lehet kapni.
Arcápolásból az év felfedezése abszolút a Cerave volt, és a szérumok, különösen a retinol.
Hajápolás terén nekem most a Kerastase mindent vitt.

14 Likes

Nekem nagy kedvenceim lettek ebben az évben a Pür, Juvia, Nabla paletták.
Az Anastasia Riviéra paletta is csodás.
Nagyon tetszett még a Catrice luminice paletta, a Pür pirosítói és highlightere,
Topshop highlighter is nagy kedvenc lett.
Pirosítókból többféle Catrice és Maybelline pirosító bevált, szeretem az összeset használni.
Nagy kedvenc lett még a Loreal Bambi spirál, Maybelline Snapscarat is imádtam amíg használtam.
Rúzsból a Catrice folyékony matt rúzsai voltak a kedvenceim és az essence this is me bold árnyalata.

11 Likes

Az szinte biztos, hogy nem mind 2020-as megjelenés, de az alábbiak lettek a kedvenceim idén:

13 Likes

Elég sok kedvenc termékem lett idén mind a bőrápolás, mind pedig a smink terén. Ezeket idén vettem.
Smink márkában egyértelműen az év felfedezettje nálam Pat Mcgrath, arcápolás terén pedig a G&G

Alapozó: Fenty mattító
Púder: Hourglass porpúder
Finishing púder: szintén Hourglass
Krémbronzer: Chanel
Highlighter: Precious Petals árnyalatban
Pirosító kettő is: KAP Adobe és Hourglass Euphoric Fusion
Szemhéjbázis: nekem ez a Mac lett az igazi
Paletták közül több kedvenc is lett amit idén vásároltam:
Sydney Grace Enduring Love
ND Glam
Pat Mcgrath Midnight Sun
Pat Mcgrath Divine Rose
CP So Jaded
Colured Raine Queen of Hearts
Nagy meglepetést okozott ez az Evana paletta
és végül két ABH Norvina és Jackie Aina
Mono szemhéjfestékek:
Tarte Chrome Paint Pot Frosé színben és Mac Paint pot Vintage Selection
Rúzsok között is egy mini Pat Mcgrath lett a kedvencem. Imádom a formuláját, a színét, a tartósságát. Meg fogom venni normál méretben is: Christy árnyalatban

Arc és testápolás:
TBS testvaj
G&G arclemosó gél
G&G hialuron szérum
G&G retinolos krém
nagy felfedezésem a Helia-D szőlővizes arcpermet ami simán tud annyit mint a KAP méregdrága arcpermete
Rövid idő alatt minden idők kedvenc ajakbalzsamává lépett elő nálam: Paula’s Choice

Ecsetek között is lett 2 hatalmas kedvenc:
KAP lapos alapozó ecset
Tarte kerek fejű alapozó ecset

11 Likes

Úgy indult az év, hogy nagyjából minden területen megvoltak a bevált termékek, de aztán mégis lett pár új kedvenc:

  • Megvettem az első Makeup Obsession palettámat, fórumos vélemények hatására, és nagyon szeretem
  • Catrice True skin alapozó, nagyon kényelmes viselet a szárazba hajló bőrömnek
  • Cerave, szintén itteni vélemények után vettem meg 50 ml-s kiszerelésben a moistirizing cream-et, és szuperül bevált arcra
  • Purito tonikok és a Buffet szérum. Régóta használok koreai termékeket, csak ez a márka valahogy kimaradt eddig, de a covid miatt pát ebayes rendelésem nem/extra soká érkezett meg, így olyat kerestem amit hazai webshopok is forgalmaznak
  • a Jessup 15 db-os ecsetszettje, ami Zoeva koppintàs
  • G&G A-game 5, eddigi legjobb retinolos cucc amit használtam, az állaga miatt főleg
13 Likes

Ebben az évben kevésbé voltam kísérletező. Viszont volt pár termék, ami új létére bekerült az állandó rutinomba:

La Roche-Posay Toleriane Ultra Éjszakai Arcápoló: illatmentes szuper alap krém, hidratál, de nem sok zsíros bőrre sem.

Medik8 C-Tetra: Lehet, hogy nem ez a legpotensebb C-vitaminos szérum, de nem ragad, és a nyáron zsíros bőröm sem tocsog tőle.

Geek&Gorgeous A-Game: A bőrképem határozottan javította.

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál: Ugyan nem ezzel lesz a legdrámaibb a tekintetem, viszont nem mászik el a maszk-kilélegzett pára mellett sem (2020-as prioritások :smiley:) .

11 Likes

Na jó, nekem is kell G&G A-Game! :monkey: :sweat_smile:

4 Likes

Tuti, hogy nem mind 2020-as, de:

10 Likes

A NYX paletta egyik világos színe matt a másik pedig szó szerint higlighter? Szemezek vele egy ideje, de élőben még nem néztem meg

Igen, az egyik matt, és tényleg elég világos (legalábbis a Fair palettában), én azzal szoktam a szem alatt világosítani és nagyon szuper. A highlighter kicsit csillámos, de nem ilyen undi mód, szerintem jól néz ki az arcon, pedig én a visszafogottság híve vagyok highlighter tekintetében :slight_smile:

2 Likes

Köszönöm, akkor fel is került kívánságlistára :blush:

1 Likes

Nekem ezek lettek a kedvencek idén, igaz van amit decemberben vettem :slightly_smiling_face:

https://kremmania.hu/kremek/catrice-matt-pro-ink-folyekony-ajakruzs
https://kremmania.hu/kremek/catrice-sungasm-luminizing-bronzer
https://kremmania.hu/kremek/catrice-luminice-highlight-blush-glow-palette
https://kremmania.hu/kremek/avon-artistique-iris-fetiche-edp
https://kremmania.hu/kremek/la-roche-posay-lipikar-baume-ap-m-testapolo-balzsam
https://kremmania.hu/kremek/mixa-atopiance-testapolo-balzsam

11 Likes

Nekem is több decemberi vásárlás azonnal kedvenc lett (Midnight Sun paletta, Bőszecset, TBS testvaj, Wet n Wild highlighter)

2 Likes

Kicsit hosszu lesz, de az ev is az volt…

Retinol A313 Pommade - Nagyon szeretem, heti 1 max 2 alkalommal hasznalom.
Fenyvedö NIOD Survival 30 az örökös kedvenc, viszont egy darabig nem volt kaphato, akkor vettem egy Babylove Sensitive Napozókrém SPF50+. Ezzel teljesen elvoltam, de miota ujra kapni a Niodot, nem igazan hasznalom, csak ha futni megyek. Alapozot nem hasznalok, de mivel kell a börkiegyenlites, kiprobaltam a L’Oreal Paris Nude Magique Anti-Redness CC Krémet. Ezt mostmar csak olyan esemenyekre hasznalom, ahova kellene alapoznom (Nem mintha iden sok ilyen lehetöseg adodott volna, de mindegy, jobb is, mert a maszkot nem szerette :D)
Korrektorbol evek ota a Dr. Hauschka Pure Care Javítóstiftjet hasznalom es imadom, viszont volt egy idoszak mikor nem talaltam, helyette vasaroltam a Catrice Slim‘matic Camouflage Stick Korrektor Stiftjet, szinten eleg jol kijovunk, nem is hianyzik a Hauschka.
2020ban töltöttem a 30at, ennek örömere (könnyek közt) vettem meg a Balea Men Lift Effect 24H Szemkrémjet. Igazabol meg halvanyan sem jelentek meg a szemkörnyeki rancok, de ketsegbe voltam esve, pedig tudom h a 40 az uj 30 :smiley: egyebkent nagyon tetszik, ha keveset alszom, egyertelmüen latszik a hatekonysaga :slight_smile:
Igaz karacsony es szilveszter között vasaroltam, de meg pont 2020ra esik, beujitottam egy Barnängen All Over Rescue Testbalzsamot. Ezt ujevi fogadalomnak fogom fel, a testapolast azt nagyon csunyan elhanyagoltam eddig, iden törekedni fogok a rendszeres testapolozasra. Vizes börre viszem fel, nagyon hamar teljesen beszivodik, ugyhogy egyaltalan nem zavar :slight_smile:
Hajapolas teren volt több sikertelen probalkozasom, mivel vhogy egy-ket eve irritalnak a szulfat tartalmu samponok - eltelt egy ideig mire erre rajöttem. Ugyhogy a szivem szakadt meg, de a Cantut is el kellett ajandekoznom, ami bevalt az a Nature Box Kókusz Sampon (+ egy gyogyszertari babaknak valo olajkeverek).
Samponon kivül csak hajolajat hasznalok, iden lett egy uj kedvencem: PANTENE PRO-V miracles Schwereloses Haaröl Spray. Kremmanian meg nincs fent, nem tudom, hogy kaphato e mar otthon is. Nem ragacsos, minden csomot kibogoz, szep fenyes lesz töle a haj. Illata az a tipikus pantene, bar nem sokaig marad meg.
Bar nalam az olajos lemosok egyaltalan nem müködnek, mindegyiktöl kipattogok, tettem egy probat a Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre lemosoval. Nyilvan nem valt be, viszont! Ennel jobb cuccot meg soha nem talaltam gyanta lemosasara. (Olajjal szoktam leszedni, de ilyen szepen esküszöm egyik olaj sem müködik).
Az ev felfedezettje nalam (habar nem a temahoz kapcsolodik, de drogeria termek, ugyhogy mert ne): ebelin Haarspangen Matt-Optik. Oldalfrufrum van, de ha dolgozom, kenyelmesebb hatrafogni. Hullamcsattokkal küzdöttem eddig, mert mindig beleakad a sapkaba, de ez egy csoda. 25 gyereket (oviban dolgozom), szelet, sapkat, esöt, futast, HIIT-et, mindent kibir, pedig vastagszalu, csuszkalos hajam van.

9 Likes

Hoztam én is a kis listámat, jó áttekintő nekem is:
Paletták terén a 2020 sok újdonságot hozott. Az előtte meglévő négy palettám a nyár elejére már 15-re nőtt, és az év végére sem lett máshogy (itt egy pillanatra levegőt is elfelejtettem venni :rofl: :rofl:). Vannak óriási kedvenceim, az UD Naked Honey valószínűleg sokáig fog az első helyen csücsülni. A másik nagy kedvencem a Stone Cold Fox. A Colourpop megvett egyébként kilóra, szeretem őket.
Maradva a sminkeknél, púderben nálam verhetetlen az Artdeco kis csodája. Színezett hidratálóból az Nyx, alapozóból a Bourjois lett nyerő.
Hajápolásban a Lush New-ja nyer, remélem sose szűnik meg.
Arcápolásban a Balea lemosója lett a befutó.
Megismerkedtem a CeraVe márkával is, a simító krémjük csodát tett a karomon lévő kis csúnyaságokkal (keratosis pilaris), de célzottan pattanásokra is kiváló.

9 Likes

Remélem nem gond, hogy csak így, de írtam egy bejegyzést a 2020-as kedvenc testápolási, arcápolási és hajápolási termékeimről, és még egyet külön a sminkekről is.
Hát, lett egy pár. :smiley:

10 Likes

Minden blogbejegyzésedet elolvasom. Sok, általad kedvelt terméket ki is próbáltam, és meg is szerettem.
:heart_eyes:

2 Likes

Nekem a 2020 kedvence abszolút az Hourglass volt. Igazából ebben az évben fedeztem fel, és szereztem be a termékeiket. Szerintem a pirosítóik, bronzosítóik csodásan mutatnak a világos bőrömön.
Alapozó-púder terén nem lett új kedvenc, paletta terén a Viseart lett számomra kellemes felfedezés, az idei évet a paletták felfedezésével fogom tölteni, már látom, elmozdultam a Nars-Bobbi vonalról.
Szempillaspirálok terén csak csalódás ért, a MAC Gigablackját akartam lecserélni olcsóbb verzióra, de egyik sem ért fel hozzá.
Sőt, a legnagyobb csalódás az volt, hogy bevonták az Essence You Better Work spirálját, amit imádtam.
Arcápolás terén a retinal az év terméke számomra, az A-Game nélkülözhetetlen lett. Olajos lemosóra váltottam 2020-ban, nem tudom megszeretni a micellákat, így a Nivea érzékeny bőrre való lemosóját használtam, nagyon megszerettem.
Hatalmas pozitív csalódás lett, hogy a H&M visszahozta a kedvenc munkába járós parfümömet, a T-shirt-öt.

9 Likes