2019-es sminkkihívás

:spider: torolve lett

6 Likes

Morticia Addams az Addams family-ből :heart_eyes:

1 Likes

Hahaha! Ezen jót nevettem, szerintem inkább a kislányuk, Mortisa nagyon ló fejű. :slight_smile:

1 Likes

De Morticia elegánsabb :slight_smile: De a kislány is hasonló sminkben nyomul :grin::grin:

1 Likes

Igen! Regen sokat neztem. Nekem a kedvencem az volt, aki igazabol egy haj volt. :joy:

1 Likes

Jaj ő tök aranyosan “beszélt” :laughing: Halloween környékén meg szoktam nézni, nekem tipikusan őszi film :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Nekem nagyon bejött. Tényleg jó lesz novemberi buliba:). Hogy érezted magad amúgy benne? Egy fekete rúzst már én is olyan rég tervezek kipróbálni, de most nem volt ilyen hangulatom, így még várat magára.

1 Likes


Látszik a képen mennyire megijedtem a feketétől. Annyira, hogy igyekeztem a lehető legkevesebbet használni a sminkemhez:D. Szerintem sikerült is:D. A lényeg, hogy nekem kel la fekete eg ypalettába és mindig van a sminkemben, mert máshogy nem tudok dimenziót adni a szemeimnek, de a túl sok fekete nem az én világom. Nem is fekete szemceruzában gondolkodom a jövőben. Minden más színben, csak nem feketében.

3 Likes

:slight_smile:
Hát úgy éreztem magam benne, mint valami ‘fekete démonok királynője’ :joy: Nem volt rossz, jobb lett volna teljes sminkben kiprobalni. Ugye rajtam csak a szempilla volt más nem

1 Likes


Nem tudom ti ,hogy vagytok vele, de én kezdem unni a csillogást és egyre inkább a matt színvinlág felé húz a szívem.

2 Likes
3 Likes
2 Likes
3 Likes

Sziasztok! Előre is bocsánat hogy ilyenekkel rontom el itt a szép posztokat, viszont külön kérésre a Krémmánia.hu megengedte hogy posztoljak az oldalán illetve javasolta hogy a Fórumot is használhatom erre a célra.

Szakdolgozatom fő témája a Krémmánia.hu használata a vásárlások során, így nagyon hálás lennék ha kitöltenétek az alábbi kérdőívet, ami csupán 1-2 percet vesz igénybe. A kérdőív elsőkörben előfeltétele annak, hogy részt vehessetek egy fókuszcsoportos interjún ahol arról lesz szó hogy Ti mennyire használjátok az oldalt 1-1 kozmetikai termék megvásárlása során. Maga az interjú inkább egy kötetlen beszélgetés lenne, némi innivaló és aprósüti társaságában :cookie::cupcake::cup_with_straw:

Minden kitöltést előre is nagyon köszönök! :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes
3 Likes
1 Likes

Szorgalmasan kontúrozok minden reggel, de én tulajdonképpen utána semmi változást nem látok az arcomon. Már megkérdőjeleztem magamnak többször, hogy egyáltalán van-e értelme számomra, hogy reggelente időt szánjak erre az egészre?
Valamit bizonyára rosszul csinálok!

Lehet, hogy alapból olyan a csontozatod, hogy nincs rá szükség, és/vagy nem maszkos az alapozó hogy újra kelljen alkotni az arc dimenzióit. A kontúr nem feltétlenül kell a sminkben, csak akkor, ha pl. olyan durva fedésű az alapozó hogy eltüntetni az arc dimenzióit, vagy ha az arc maga nem olyan, hogy az arccsont szépen árnyékolja magától is a megfelelő pontokat. Én mostanában kontúrozok, mert kicsit pufibb az arcom, de alapesetben nem szoktam mert az arccsontom magától is árnyékot vet oda, ahová a kontúrt tenném hogy imitáljam az árnyékot. Illetve amikor tavaly vagy tavalyelőtt még aktívan EL Double Wear-t használtam, akkor muszáj volt mert olyan szinten “lárvaarcot” varázsolt, mintha hiányozna minden bemélyedés, kiemelkedés az arcomról :joy::joy: (jó értelemben, az extrém fedés miatt).
Tehát lehet hogy nem is kell neked kontúrozás :slight_smile: Ha visszafogy a pofim akkor én is elhagyom újra.

6 Likes

Olyan “csendben voltál”, azt hittem, már eljött az idő! De akkor még nem… :innocent:

A szögletes arcberendezésem igényelné a csontosítást. Akkor biztos is, hogy az alapozó a “hibás”, mert tényleg nem maszkos, csak egy gyenge/közepes fedésű. Na ismét okosabb lettem!

1 Likes