Youtube beauty guruk

Fuhh én nem kedvelem Módis Gabriellát :persevere: rosszul is vagyok, mikor mindenhol őt látom. Nekem egyáltalán nem szimpatikus, szerintem egyáltalán nem szép és semmi érdekeset nem tud mondani a macskáin kívül. Szerintem csak a macskái miatt lett sok követője :laughing: :thinking:

Jaclyn Hill nevét még nem olvastam itt. Én őt kezdtem el követni az első feliratkozásaim közt. Kedvesnek, viccesnek ismertem meg, nagyon szórakoztató videói voltak. Aztán szép lassan kezdte kinőni a csatornát. Legnagyobb szívfájdalmamra a barnás-vöröses hajszíne is megváltozott, a videóiban pedig inkább csak a highlighter túladagolás ment. Nem iratkoztam le róla, mert nem csinál sok videót, de egyre kevésbé tudok azonosulni a stílussal, amit képvisel.

Denitslava-t még a csatornája hajnalán dobta fel az algoritmus, imádom az akcentusát, 100% cuki a lány. Ügyes, egyszerűen jó nézni.

De, említettük már Jaclynt :slight_smile:

Utóbbi időben nekem Denitslava olyan mintha kicsit rájátszana a cukiskodásra.

Jujj, ez a lány tényleg ijesztő! :slight_smile:

1 Likes

Nekem sem szimpatikus! :confounded: :slight_smile:

Megmondom őszintén én soha nem szoktam senkit sem követni,mindent amit tudok a sminkelésről azokat magamtól tanultam meg :slight_smile: soha nem voltam youtube beauty guru :grin:

Látszik hogy a két hölgy barátnő, mert nehéz eldönteni, ki másolja a másik flegma-művésznős stílusát. Holényi Zita talán kevésbé művi, néhány videóját megnéztem, Módis Gabriella viszont abszolút nem szimpatikus. Kicsit mindkettőjüket amolyan youtube konjuktúra ladynek érzem. Szerintem bármelyikünk indíthatna ilyen csatornát ennyi erővel.

1 Likes

Kevés helyen szoktam látni Bebita Bonita nevét, pedig nagyon ügyesen sminkel és saját erejéből jutott el a vidéki “nézzétek hogy kell sminkelni” amatőr szintről odáig, hogy most külhonban a Dior sminkese. Hatalmas utat járt meg, sokat küzdött és ő lett is valaki, nem úgy, mint a sok 13 éveseket célzó “Bean boozled kihívás” és hasonló ökörségek wannabe sztárjai.
Meg a stílusa is olyan kis természetes. Bár most nagyon a Diort nyomja de bízom benne ez csak az új boldogság-sokk miatt van amit elért (ez volt az álma), de a sminkvideói nagyon jók.

Én a tipik 13 éveseknek játszó Aviana-Fruzsi-stb. lánykákat nem sokra tartom, idétlen kihívások, mit ettem ma, stb…nem is értem ezek kiket érdekelhetnek ált. isk. hatodik felett…

Forher blogos Szandra régen jó volt. Most már ő is azt mutizza mit kajált meg hogy shoppingol meg hogyan nevel gyereket…engem spec sosem érdekelt hogy random kezdő anyuka milyen tanácsot ad hogyy mit hogy kell. De tudom hogy sok gyeses anyukának unaloműző a “mit evett ma Bécike” jellegű youtube videó, bárkitől.

Aki viszont a legalja egyértelműen, az a régi Crystal Timi…Mea Gold néven fut. Arról mesél hogy kell gazdagnak és szipiszupinak lenni, a kommentek kb. 90%-át törli :sweat_smile: Folyton arról papol hogy ő a dubaji fitnesszmilliomosingatlanos mindenható, a kommentekben meg istenítik 12 évestől 70-ig, hogy példakép meg a jó Isten áldja meg, meg kb. sírnak az örömtől hogy ily’ csodás lény létezhet a világon mint “Míía” (ahogy hívja magát). Huh borzasztó. Felnőtt, érett sikeres nő vagyok, nem irigy (mindenkit leirigyez aki nem nyalja körbe), de ha a lányomnak ő lesz a példakép, akkor valamit nagyon elbactam a nevelésében :laughing:

3 Likes

Tényleg, Bebita Bonitát én is szoktam nézni. Nagyon bírom, és annyira aranyos, ahogy 1000% lelkesedéssel beszél a munkájáról. :slightly_smiling_face: És valóban, abszolút elismerésre méltó, ahogyan eljutott az álmáig.

Magyarok közül nekem Tauz Nóra az abszolút favorit, mindig várom a szombat reggeleket, hogy jöjjön az új videó. Természetes, közvetlen, mindig segít kommentben, ha kérdez valaki tőle valamit. Hiteles. És amellett, hogy a munkája miatt is képben van a high-end vonallal, szeret kísérletezni a drogériás termékekkel is. Hab a tortán, hogy a használt termékek mindig le vannak írva az info boxban, linkkel együtt.

Kedvelem még BeautyJunkie Magdit, tetszik, hogy olyan letisztult az egész csajszi.

Kruchio Évit nézem meg időnként, de nem az összes videóját, inkább csak amiben smink, szépségápolás van.

Szoktam még nézni Thegreensophia-t, bár nekem ő egy kicsit furcsa. Nem is tudom, nézem, de vele kapcsolatban van valami kis ellenérzésem. De nem tudnám behatárolni, hogy pontosan mi az.

A gyerekesekkel kapcsolatban meg egyébként sem fér a fejembe, hogy honnan van erre idejük? Én is voltam gyesen, szerintem soha nem lett volna időm arra, hogy felvegyek egy videót, és azt még meg is vágjam, nemhogy heti 1-2 alkalommal, de havi egyszer sem.

Mata Judit csatornáját is szeretem, bár ő mostanában kevésbé aktív.
Szintén nem volt egy ideje Molnár Vikinek sem videója, pedig az övéi is tetszettek.

A Kialakító csatornát is szeretem, főleg mert számomra nagyon kellemes Enikő hangja, szeretem hallgatni. :slightly_smiling_face:

Mondjuk én tuti nem csinálnék Magyarországon YouTube csatornát. Külföldön, ahol ebből esetleg meg lehet élni, még hagyján. De hogy a szabadidőmet erre pazaroljam, aztán még a hozzászóló idiótákkal is hadakozzam a semmiért, meg esetleg a cégek által küldött termékekért (amiket magamra is kéne kennem, hogy kipróbáljam), hááát, tuti nem kínlódnék vele.

Nekem sem szimpatikus. Egyedül a hangját tudom elviselni az olyan kellemes, de Ő maga egyáltalán nem.
Mondjuk én soha senkit sem nézek :thinking: Valamiért nem tud érdekelni senki videója sem. Tudom ez kicsit erős tőlem, de általában mindenki olyan unalmasan beszél a videókba, meg nem szeretek nézni na :see_no_evil::see_no_evil::blush:

1 Likes

De érdekes, engem Kialakítós Enikő hangjával és affektálásával a világból ki lehetne kergetni. Azt meg olyan furának tartom, de ez szinte jellemző a magyar Youtuberekre már, hogy csak a sminkeléssel foglalkoznak, miközben a hajuk egy tragédia, mintha nem is tartozna a megjelenéshez. Ebben a Kialakítós csaj verhetetlen.
Beautyjunkie Magdit szeretném, ha nem lenne tele Avon és TBS reklámmal, egyelőre nekem még hiteltelen emiatt. Tudom, hogy nehéz Mo-on egy youtubernek és valamiből meg kell élni mindenkinek, de nála tényleg túl sok a reklám. Pedig korosztályában szerintem egy ritka értelmes csaj, összeszedetten, normálisan tud beszélni.

1 Likes

:smiley: Tényleg érdekes. :smiley: Nekem Enikő mély hangja tökre megnyugtató. Az az igazság, hogy sokszor arra oda sem figyelek, hogy milyen terméket mutatnak meg, ebből a szempontból talán csak Tauz Nóra, akinek a véleményére adok, nála sok érdekes terméket látok, és amit ú ajánlott és kipróbáltam, az eddig még bevált. :slight_smile:

De pl. Enikőnél is mindig tele reklámmal az egész, de amúgy nem zavar, talán azért, mert azt is meg szokta mondani, ha valami szar. Még a Pupa egy-két termékére is mondta már, pedig az nagy kedvence.

Magdinál tényleg van Avon? Basszus, nekem ez még nem tűnt fel, valahogy az jött le eddig, hogy ő inkább a klasszikus high-end vonalon (Dior, Estée Lauder, stb.) mozog. Ok, a TBS igen. :smiley:

Én Tindigó Ildi hangjától tudok a falra mászni, inkább nem is nézem.

1 Likes

En sok videost nezek, ez a kikapcsolodas vacsora kozben. Kicsit maganyos vagyok, amikor egyedul eszem.
A Kialakito holgyet azert nem nezem, mert kiborit az igenytelen haja. Biztos aranyos no, de vagy valtson hajszint vagy tanulja meg kezelni a szokitett tincseit. A szoke haj nagyobb odafigyelest igenyel, meg egy jo fodraszt. Egyszer veletlen megneztem egy videojat (megis, a Kerastase miatt), kapott egy Kerastase kezelest meg festest (gondolom ingyen a promo kedveert), akkor meg jol is nezett ki a haja amikor elhagyta a szalont, de ra par hetre posztolt videot es teljesen ugyanolyan volt a haja, mint korabban. Ha egyszer valamit reklamoz, jobban ugyeljen az eredmeny megtartasara vagy nem tudom.
Fruzsi regen azt irta egyik posztjaban meg ezer eve (10?), hogy a bolti teszter a parfumoknel nem igazi, direkt gyenge minoseg es nem ugyanazt az illatot veszed meg… valami ilyesmi okossag volt, azota nem nezek/olvasok semmit ami vele kapcsolatos. Avianat lattam eloben egyszer egy drogeriaban, na hagyjuk… . A megfelelo cegeknek reklamoznak. Amig nem szponzoralja oket valaki egyik se erzi szukseget, hogy megcsinaltassa a fogait vagy a hajat stb. Amennyi hulyeseget osszevasarolnak az ingyen kapott termekek mellett, abbol siman nezhetne ki mind jobban, de erre nincs igenyuk. Paran azert befutottak, maganvallakozokent megelnek a nezettsegukbol most meg. De ez nem lesz mindig igy… csak ok ezt meg nem tudjak.
Zitat kedvelem a kis sotet humora miatt… remelem nem lesz olyan, mint a tobbi youtuber.
Meara emlekszem meg, nagyon butacskan beszelt regen a sminktermekekrol, tul kihivo ruhakba oltozkodott es mindig valami joval idosebb penzes kulfoldi pasival volt (vajon miert), aztan eltunt hosszabb idore. Hirtelen feltunt es most megmondja mindenkinek a tutit, hogyan legyen sikeres es boldog az eletben LOL. Elolvasott par eletmodtanacsado konyvet es jobban oltozik, megtanult beszelni, de en az o eletutjat biztos nem kovetnem. Szerintem o is szivesen kitorolne jo par evet az eletebol. Akik most fedeztek fel, lehet azt hiszik o a megvaltas es o lesz az uj eletmodtanacsadojuk.
A mit ettel ma, mivel toltod az idodet reggel/delben/este videokat szerintem a fiatalabb lanyok kerik toluk. Ilyen a vilag most 2019-ben, mindenki massal van elfoglalva, csak nem sajat magaval. A szomszed kertje pedig mindig zoldebb.

1 Likes

Mostanában nem tudom, hogy volt-e konkrétan Avon, de régebben nagyon erős volt nála az Avon jelenlét. Ami nem lenne baj, mert minél nagyobb skálán mozog, annál jobb és annál több embert ér el, de a szponzorációt annyira nem szeretem, mert sosem tudom, hogy tényleg szereti-e, vagy csak a szerződése miatt mondja. Tindigó affektálása borzalmas, annál csak a viselkedése volt kellemetlenebb, amit sokszor csinált a KM-en is, különösen miután néhányan le merészelték írni, ha nem vált be valamilyen terméke. Nem is veszek tőle semmit.

1 Likes

Ezt nem értem én sem, hogy ha már valaki szépségápolással foglalkozik, hogy nézhet ki így a haja?! Nekem is durván szőkített hajam volt 20 évig (most barnultam be és még mindig olyan furcsa), de még csak hasonló állapotban sem volt soha, pedig sokkal több és jóval hosszabb hajam is volt sokáig. Foglalkozni kell(ene) azzal is… A haj annyira meghatározó része a megjelenésnek, szerintem talán még fontosabb, mint a smink, annyira meghatároz mindent.

1 Likes

Enikő hangját én is csípem :slight_smile: Nórát nem ismertem de megnézem, köszönöm a tippet :wink:
Ildi kicsit tényleg olyan mintha affektálna de egyébként meg annyira kis vidám és pozitív az egesz lénye hogy már nem zavar :slight_smile:

Hú ebből én kimaradtam, nekem mindig olyan vidámnak és őszintének tűnik Ildi.

Ezt egyébként én sem értem, csomó külföldi videósnál sem…Szép smink de olyan haj hogy rossz ránézni.

Mondjuk, volt egy kolléganőm, baromi fiúsan öltözött, XL kapucnis mackófelső(irodában is!), pasija pólója, sportcipő (nem egy Adidas Superstar hanem a konkrét 2000-es lótifuti kínai), rövid tüsi haj, SEMMI smink (ami nem baj persze csak ezek mellé:) de 3 hetente műkörmöztetett, többcentis királykék meg arany csillámos csodákat. Sosem értettem, ha minimálisan sem érdekli hogy néz ki, honnan jut eszébe pont a 4 centis csillambomba kagylóhéj-berakásos indigókék műkarom?! :sweat_smile::sweat_smile:

Ez óriási :smiley:
Hát lányok, ránéztem ennek a Mea Gold nevű hölgynek a YT csatornájára. Bele nem néztem egyetlen videójába sem, de már a címektől is kiégett a retinám.

1 Likes

Dee, a beköszönőt hallgasd meg, az megér egy misét :laughing::sweat_smile: