Vitiligo (pigmenthiány)

Sziasztok!
Ha valaki tudna ajánlani egy megbízható camouflage smink szettet azt nagyon megköszönném? Annyi csupán, hogy inkább testre, nem arca kellene. Várom a véleményeket és hogy kinek mi vált be. Előre is nagyon szépen köszönöm.
Szép napot mindenkinek. Andi :slight_smile:

Szia! Nálunk az egyik kozmetikai boltban láttam Malu Wilz camouflage korrektorokat, állítólag azok tartósak testen is, csak egy jó púderrel kell fixálni. illetve asszem a vichy csinálta a dermablend rendszert egy darabig, nem tudom azok kaphatóak-e még, de láttam egy videót róla, hogy vitiligo-s emberek próbálgatták a termékeket, és szerették.
meg van az a dermacol alapozó, ami mindent takar, na, esetleg annak is adhatsz egy esélyt. én anyajegy eltüntetésére használtam, arra bevált.

Őszintén szólva már kb. 15 éve próbáltam mindenféle eljárást és anyagot a vitiligós bőrömre, de igazából egyik sem segített. Az interneten találtam rá egy olyan módszerre, ami teljesen mellékhatások nélküli, alig kerül pénzbe és tényleg segít a vitiligó gyógyításában. Többször elolvastam a vitiligó gyógyítás könyveket és alkalmaztam az ott leírtakat és hála istennek hosszútávon ugyan, de meg lett az eredménye. Ha valakit érdekel, akkor itt a link, azt hiszem még elérhető.:

https://www.vitiligogyogyitas.hu