Vintage sminkszerek és egyebek

Annyira béna vagyok, hogy az már fáj…hogy kell ide képet feltölteni? :slight_smile:

Kattints erre a kis kép ikonra, majd válaszd ki a fájlt :blush:
image

2 Likes

Nyugi nekem is eltartott egy darabig :smiley: A webes felületen a 7. ikon balról fenn :slight_smile:

2 Likes

Dögöjjek meg ha látom :slight_smile:
Nekem részletesebben kell, tök béna vagyok.

1 Likes

Jaj puszi, háátha…:slight_smile:

1 Likes

Èn is imàdok minden kosztümös sorozatot es filmet, ezeket làttad? Harlots, Reign, Victoria, nèha csak a ruha költemènyeket nèzem, gyönyörűek

1 Likes

A Victoria nekem már túl modern szájízre sikeredett a túltolt feminizmussal, noha maga Victoria alakja önmagában elég izgalmas volt, kár volt túltolni. A ruhák közepesre sikeredtek, de láttam rosszabbat is :smiley: Ellenben a Victoria film! Na az aztán nagyon szuper! A többit nem láttam még :slight_smile:

1 Likes

Nah, vért izzadtam mire sikerült, szerintem közben fogytam vagy 2 kilót is! :slight_smile:
Vintage vagy sem, régi darabok, az ékszerek zömét már nem is hordom, csak úgy vannak dísznek, egyszer hátha alapon…

20200222_182654

20200222_183956

20 Likes

Gyönyörű dolgaid vannak!!

2 Likes

Hú, de jók! Az üvegek nagyon cukik! Az ékszerek között van pár, amit elfogadnék! Hordod valamelyiket?

4 Likes

Köszönöm, még van egy rakás karkötő, de darabonként sok lett volna kirakni, meg nem szerettem volna, hogy úgy tünjön dicsekszem vagy ilyesmi.
Csak végre szerettem volna én is mutatni má valamit, :slight_smile:

7 Likes

Igazából lett egy allergiám nem rég, így a fülbevaló mostanság szóba se jöhet.
Ezekből itt szinte mostanság semmit, néha gyűrűt.
Van egy gagyi Bijou Brigitte-es karkötöm na azt hordom ezek helyett.:slight_smile:

4 Likes

Jaj de szépségesek :heart_eyes: Ha van időd pakold ki szívesen nézegetném őket, nincs ebben dicsekvés csak büszke vagy a sok szép csecsebecsére, mi pedig örömmel nézzük :smiley:

7 Likes

Megeròsítem, amit @Alsace írt! Képet, képet, képet! :yum:

5 Likes

émmeg majd veszek vintage dior poisont. majd valamikor. ha lesz rá keret…
úgy tűnik, ezt az oldalt édes-keserű lesz nézni, mert imádom a vintage csomagolásokat (érdekes, a tartalma annyira nem érdekel…), de valamiért én magam sosem mertem gyűjteni. talán mert gyerekként a szalvétagyűjteményemre is csúnyán néztek a szüleim…

6 Likes

Én nagy gyűjtögető voltam mindig is, csak időnként cserélgettem a dolgaim. Én is szalvétákkal kezdtem, anyám abban még pártolt, nekem adta az övéit is, olyan szépek voltak :slight_smile: Szerintem klassz nézegetni szép dolgokat, mármint én csak biztatlak, hogy ajándékozd meg magad ha úgy érzed jó lenne ha nálad lennének :slight_smile: Ha megunod max eladod, legalábbis én így vagyok ezekkel :slight_smile:

4 Likes

Gyerekként nekem is a szalvéta és bélyeggyűjtés volt a nagy szerelem, meg még mellette pár dolog :slight_smile:. Én nagyon komoly gyűjtő voltam, nemzetközi szalvétákat és bélyegeket is gyűjtöttem. Mindkettő abbamaradt valahogy, pedig levéltömkelegekben érkeztek kb. mindenhonnan, persze csak a szalvéták.
Később semmit nem gyűjtöttem, a smink és parfüm viszont gyűjteménnyé vált idővel (a smink bevallom óriási kollekció, számomra már nyomasztó), parfümből azért szerénynek mondható a kollekcióm, nem is veszek jó ideje, pedig azóta fogyott is el 1-2 db.
Ékszert soha nem gyűjtöttem, ráadásul jó ideje egyáltalán nem is hordok. Régebben is csak nagyon keveset.
Cipő, ruha, táska persze-persze ez is elszaladt nálam is :slight_smile:, de több éve pont az ellenkezőjére fordult a dolog, csak és kizárólag akkor veszek valamit, ha elengedhetetlen szükségem van rá, és csak és kizárólag azt vehetem. Nem járok shoppingolni, működik, és nincs is ingerenciám a habzsidőzsizésre.
Más most nem jut eszembe. :innocent: :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 Likes

Uhh de gyönyörű, igazi kincset tudtál olcsón vadászni :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Micsoda édenkert! :heart: :heart_eyes:

Én az Instagram vintage stílusban öltözködő, élő hölgyeit nézem irigykedve. Iszonyatosan drága hobbi, én ezért maradok az apróságoknál, ezek elérhetők egy csóró magyar asszony számára is. :blush: Mondjuk kell hozzá némi bátorság talpig nyolcvan-kilencven éves cuccokban tolni, elviselni a “jelmezbálos” megjegyzéseket.

2 Likes