Tezenis - Áru visszaküldés - Probléma

Sziasztok!
Rendeltem a Tezenistől 1 hónapja. Sajnos 2 termék nem lett jó, vissza akartam küldeni, ami úgy működik, hogy az UPS futárszolgálatot felhívom, megbeszélünk egy időpontot, ők eljönnek a csomagért és ingyen elviszik.
Szépen hangzik, de sajnos nem ilyen egyszerű.
A futárszolgálatot lehetetlenség elérni, mindig minden munkatárs foglalt…már egy hónapja… Írtam a tezenisnek is, azt a választ kaptam, hogy próbálkozzak, másképp nem lehet megoldani. Jelzem, a hívás nem ingyenes… Több ezer forintom bánja már, hogy várok egy UPS munkatársra, aki végre hajlandó beszélni velem.
Járt már így más is?

Nekem is hasonló gondom volt itt kint tavaly, 1 termék nem lett jó, én e-mailt írnék a helyedben. Csak van valamilyen írásos elérhetőségük is. A visszaküldéshez a matricát neked kell kinyomtatni a csomagra, csak bescannelik és viszik is. Arra ügyelj, hogy megvan adva meddig küldheted vissza. Itt kint 2 hét volt, nem hónapok.

1 Likes

Nem egészen értem, hogy egy ruházati kiskereskedelemmel foglalkozó cégnek mi köze a a Krémmánia fórumnak…
@Forummodi kérem a segítséged.

5 Likes

Egyetértek @Amadea kolleginával. Esetleg a ruhatáros topik alatt még lett volna értelme, de így zavaró.

5 Likes

A fórum tele van Tezenissel kapcsolatos posztokkal, ezért bátorkodtam ide írni.

itt a ruhás topik :slight_smile: https://forum.kremmania.hu/t/ruha-tar-avagy-minden-a-ruhakrol/
talán tedd át ide a kérdésed, és esetleg akkor ezt a topikot lehet törölni. már ha akarod - szerintem megfér ez is :slight_smile: legalább lehet a nem-kimondottan-beauty rendeléseknek is egy topikja.

2 Likes

Én azt hittem már ők is árulnak sminket mint a H&M :sweat_smile:

Gondolom, posztok alatt a hozzászólásokat érted. Ilyenek biztos vannak, de ahogy írták, a ruhás topikba illene ez a kérdés, mintsem hogy saját topikot kapjon.
Nincs azzal baj, hogy megkérdezted, csak nem hiszem, hogy ennek az egyedi esetnek önálló témát kellene szentelni.

4 Likes