Termékek, amiket 2020- ban vettél, de nem vált be, nem veszel többet

Ha már indult egy kedvenc termék 2020, akkor legyen egy nem vált be topic is. :thinking:

5 Likes

:joy: na, a the ordinary ascorbyl glusoside solution 12%, az ilyen…
A natasha denona palettak (glam, sunrise, love),
a patmcgrath astral blitz quad,
embryolisse arckrem,
uriage es bioderma fenyvedok,
Lirene fenyvedő hab,
Neogen green tea lemosohab,
G&G apad szerum,
P2 korrektor,
CP stone cold fox paletta,
Viseart theory paletta,
Melt impulsive paletta,
Gucci Bloom,
Niod eye serum,
Niod lemosó,
Tom Ford eyequad dip nude,
Skinceuticals maszk,
Too faced marka sminkjei altalanossagban,
Zoeva szemfestek palettak,
Lovely highlighterei,
Too faced damn girl spiral,
Essence eyliner pen,
Miss sporty 3d spiral,
Sebamed lime golyos deo,
Essence lash princess spiral,
Lovely spiralok altalaban,
Borotalco white pumpas deo,
Essence makemebrow,
Mac retro matt folyekony ruzs,
Borjouis korrektor,
Lancome teint idol alapozo,
Tindigo retonolos olaja,
Morphe James Charles paletta,
ABH carli bybel,
Tati paletta…elso korben ennyi biztos :joy::joy::joy::joy:

14 Likes

Elég sok sminkterméket vásároltam 2020-ban, és sajnos volt közöttük csalódás is.
A legrosszabb termék egy szemöldökre való cucc az Essence-től. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy nem olvastam véleményeket, hirtelen felindulásból vettem meg és rá is fáztam vele. Konkrétan zöld lesz tőle a szemöldököm pár órán belül. Egy katasztrófa. Kuka. Ő lenne az

Charlotte Tilbury ikonikus Pillow Talk quadja is csalódás számomra. Régóta nézegettem, vágyakoztam rá. Azt hittem ha megveszem, le sem tudom majd tenni. Így aztán nagyon meglepő volt számomra is, hogy nem ez történt. Semmi extra az a paletta, közepesnek mondanám. Szerencsére hamar túladtam rajta a zsibin.

Megvettem a Makeup Obsession Feels palettát, sajnos ő sem lett szerelem. Nem szívesen nyúlok érte, kétszer próbáltam talán. Nem tudom megmondani mi a bajom vele, egyszerűen nem szeretem. A minősége átlagos. Nem hiszem, hogy a jövőben elkezdek vásárolgatni a márka palettái közül.

Nagy csalódást okozott Jeffree Mini Orgy palettája. Alulpigmentált, több szín is nagyon gyenge benne. Senkinek nem ajánlanám megvételre. Ha nem ismerném a többi palettájának a minőségét, biztosan nem próbálkoznék többet a cuccaival.

Amikben csalódtam még 2020-ban:
Nyx Proof it szemhéjbázis
Chanel Rouge Allure Velvet rúzs
Lancome alapozó
Dermaflora dezodor (egy borzalmas ragacs az egész)
Lime Crime Venus paletta
ABH Soft Glam a minőséggel nem volt gond, inkább a színeivel (nem állt jól nekem)
Lovely Chocolate Bronzer
CP Making Mauves

13 Likes

Aztaa :grimacing: jó sok csalódásod volt! Mi lett ezekkel a festékekkel? El tudtad passzolni?

Igen, nem panaszkodok, ha ketszer sminkelek veluk es nem valik be, jott elso korben ide, masodik korben a zsibire. Nem tartogatom, es nincs is olyan sminkmanias baratnom, akivel sajat cserebere zsibit tudnank nyitni…2020 a maga homeofficeval az online vasarlas csapdaja volt. De megveregetem a vallamat, mert az utso 2 honapban 4 termeket vettem osszesen, hiaba volt tele akcioval minden. Ezekbol 1 jott be…szoval, 2021re kivamcsi vagyok hogyan finomodik a vasarlasi kulturam. Amim van nem keves, de 90%bam szeretem es hasznalom is oket. Amit nem, az mar a zsibin van. @Anheszenamon rotalasat megvalositani a kovetkezo evben a celom :wink:

7 Likes

Úha, ez aztán a lista😊

1 Likes

Én listába szedtem a palettáimat és minden nap próbálok másikat használni. Egy kis jelet rakok a mellé amelyik már szerepelt. Így látom melyik várakozik még arra, hogy használjam. Itt van, ez a decemberi (mindegyiket annyiszor használtam ahány kis jelzés van mellette) beteg vagyok ugye? :joy:
Kép

Kép

18 Likes

De érdekes, hogy mindketten írtátok a Teint idol alapozót, amit én a pozitív listára tettem… :thinking:
Mondjuk nem vagyok egy nagy alapozó felhasználó, hétköznapokra csak színezett hidratálókat teszek, illetve alkalmakra nekem évek óta az ELDW. Ez pont a kettő között félúton helyezkedik el, fedésben és felhasználásban is :blush:

2 Likes

Sajnos…azert azt hozzatennem, de megis csak 365 naprol beszelunk :innocent:

Tanulok :star_struck:

1 Likes

Rajtam irtó gyorsan átfénylik és szinte folyik a zsír a homlokomról, tök mindegy mivel fixálom. Még szerencse, hogy Notinos rendelés mellé kaptam 5 vagy 7 milis mintát (ami meglepően sok alkalomra elég) mert különben verném a fejem a falba, ha megvettem volna jó sok pénzért.

1 Likes

Mester, leborulok előtted!

1 Likes

:sweat_smile: Tudom a gondok nem kicsik…

2 Likes

Dehogy, tényleg tetszik a rendszerességed! Nekem a munkám jellegéből és a napirendem miatt (igyekszem minden feladatot és rendelkezésre álló percet jól beosztani és rendszerezni) már nincs kedvem a hobbimat is így kontrollálni, ebben engedem el magam, de mindig megcsodálom mások fegyelmét és rendszerességét ezen a téren.

4 Likes

Én meg másban vagyok nem túl precíz :see_no_evil:

2 Likes

Senki sem lehet tökéletes.:slight_smile:

2 Likes

Sziasztok,
nekem ezek nem jöttek be:

G&G C-glow, A-Game5 - Eleinte mindkettő iránt lelkesedtem, aztán a C-glow problémákat okozott, az A-Game meg simán semmit nem csinált a bőröm zsírosításán kívül.
Blistex málna és limonádé ajakápoló, Balea soft rose ajakápoló, Alverde színezett ajakápoló - A Blistex szaga és íze, a Balea és az Alverde kemény, zsíros állaga szerezte meg ezeknek a termékeknek a “Kuka” státuszt.
TO Niacinamide + Zink - Rettenetes pattanásokat okozott.
Maybelline Lash Lift szempillaspirál - Póklábpillákat csinált, majd pár óra múlva lepergett.
Batiste original szárazsampon - Szimplán nem tette azt, amit egy szárazsampontól minimum elvárok: a felesleges olaj felszívását. A Baleás sokkal jobb, harmadáron.
Bourjois CC-krém - nagyon meg akartam venni, de maszkos, nehéz eldolgozni és zsírosít.

9 Likes

Ren Evercalm Day Cream: Az állaga sem volt éppen a kedvencem (filmes érzetet hagy maga után) de a szaga miatt képtelen vagyok használni. Nem szoktam emiatt termékeket kidobni, de ez lényegében elviselhetetlen.

Próbáltam konkrét termékeket találni még, de ami folyton eszembe jutott, hogy ebben az évben minden olyan krémtől és sminkterméktől szabadultam, aminek erős, vagy nagyon mű illata van: Emiatt landolt a kukában több Omorovicza termék (lehetséges, hogy a hosszú tárolási idő miatt ezek megromlottak, csak azért volt kellemetlen illatuk) és egy Elemis Superfood lemosó. A nemrég vett Oden’s Eye pirosítókat és ajakkrémeket egyszerűen elő sem bírom venni…

2 Likes

Az Oden’s Eye cuccok illatosak vagy büdösek?

1 Likes

A folyékony rúzsok szőlő illatúak (a páromnak tetszik, csak nekem erős) a pirosítók kellemetlen púderes szagúak. De lehet, csak én vagyok mostanában nagyon érzékeny az illatokra. (van egy jó kifogásom :wink:)

15 Likes