Táplálkozás és bőrápolás

Vagy a hormonmentes youtube csatornát. Janka nagyon érdekes videókat készít.

1 Likes

Nekem régen a hátam pattogott ki mindig, nem is nagyon mertem olyan pólókat felvenni amiből látszik a hátam és a vállam. Külsőleg a kénes szappan vagy a kátrányos szappan(elég cigi szagú lettem tőle) enyhítette a tünteket. A termál víz is segített. Utána a csokit elhagytam amit azelőtt napi 1-2 táblával megettem és megszűnt. Azóta fogamzás gátlót is szedek (nem a pattanások miatt) és nem jött elő, akárhogy étkezem.
Az tény viszont hogy az orvos azt írja föl mindenkinek amiért pénzt kap. Régebben elég magas hormontartalmút szedtem. Meghíztam tőle és jött az többi mellékhatás sorban…kb 4 nőgyógyásznál voltam mire egy föl tudott írni egy telejesen más összetételűt csak sajnos 10 patikából 1ben van.

Minervát szedsz?

Ditinell-t :slight_smile:

Róla még nem hallottam…én már egy ideje nem szedek semmit.
Az egyiktől hirtelen úgy meghíztam, hogy 3 seggem lett, dupla ajtó kellett, hogy beférjek valahová, arról nem beszélve, hogy mindig is tartottam a trombózistól, mert az összes fogamzásgátlónak az egyik igen csak erős mellekhatása az.
Azt is észrevettem, hogy több hajszálér lett a lábamon, szerintem ez is attól lett, mert elötte sose volt.

4 Likes

Az lehet, én voltam. Olajos hering + majonézes torma, de nem a bőröm, a körmöm lett nagyon erős.
Most már csak ritkábban eszem, olyan két hetente, gyengébb is a körmöm. :slight_smile:

Az én arcbőrömnek jót tett a tejtemékek mellőzése, azt kb egy éve kezdtem, valamint édességet sem eszek már, 2019.06.23 óta. Nem a cukrot kerülöm, mert azt kávéba teszek keveset (inkább, mint akármelyik édesítőszer, még ha természetes is), illetve vannak ételek, amibe kell cukor.

1 Likes

Én a deciora-tol híztam meg. 49kilóról 57 re. Utána pajzsmirigy beteg lettem és 72lettem :frowning: annyi a szerencsém hogy 175 centi vagyok :slight_smile: a mostani gyógyszertől semmi mellékhatás nincs :slight_smile:

Itt a képen olyan szép a bőröd :slight_smile: