Szépségvitaminok

Ti szedtek szépségvitamint? Ha igen, milyet?

Én elkezdtem gondolkodni, mivel itt az ősz, hogy 1-2 hónapig érdemes lenne szedni valamit. Omega 3 zsírsavon, B vitaminon, Cinken és C vitaminon gondolkodtam

Szerintetek megéri szedni bármit is? :blush:

Azt nem tudom, hogy mennyire éri meg, vagy mennyire hatásos, de kb 1,5-2 hónapja szedek cinket, szelént és D-vitamint. Autoimmun pajzsmirigy alulműködésem van, nagyon hullik a hajam is, ezért döntöttem a gyógyszer kiegészítéseként a vitaminok szedése mellett.

1 Likes

Üdv. a klubban. Erről is lehetne topikot nyitni, a Hashimotóról. Én februárban kezdtem hasonló kúrát szintén a hajhullásom miatt, az égvilágon semmit nem segített, viszont fellángolt tőle a betegségem (mivel turbózza az immunrendszert, amit nem kéne), szóval összességében rontott a helyzeten.

1 Likes

Télen szoktam D-vitamint szedni.

1 Likes

Szerintetek ez a szépségvitamin jó lehet? Valaki próbálta már? :slight_smile: mit gondoltok az összetevőkről?

https://kremmania.hu/kremek/dr-chen-patika-dr-chen-kollagen-max-plus-tabletta

Találtam egy érdekeset a Müllerben. Ez a gumicukor vegán, cukormentes, van benne aloe vera, Q10 és biotin! Vagyis ami a hajkapszulákban. Bár kötve hiszem, hogy bármi hatása lenne (azon kívül, hogy a leírása szerint 5-nél több fogyasztása hashajtó hatású), de mindenképp érdekes, hogy mezei, 600 forintos gumicukrokba is beleteszik azt a hatóanyagot, ami a méregdrága hajnövesztőkben van. Bocsi a minőségért, csak gyorsan lefotóztam, hogy megosszam veletek. Egyébként finom lenne, ha nem lenne kemény és iszonyú ragadós, szóval ha egyszer elfogy, biztos nem veszem újra.
bsgc

Nekem egyedül a Forcapil vált be. Egyik munkatársam ajánlotta. Aztán a rendelésem hatására még két munkatársam rendelt, és egyikük mondta is, hogy kevésbé hullik a haja, már ő is észrevette. Neten rendelve kb. 9 ezer forint a 3 havi adag. Először hirtelen felindulásból patikában 4400 forint körül vettem a havi adagot -.-

1 Likes

én "szépség"vitaminnak csak az altapharma beauty pezsgőtablettáját szedem, de igazából csak azért, mert van benne A-vitamin, ami a multivitaminomból hiányzik. én nem igazán szeretem a gumicukrokat, de a lóbxszó tablettákat sem tudom bevenni, úgyhogy ragaszkodom a pezsgőtablettákhoz :smiley: jelenleg 3 különböző pezsgőtablettából állítottam össze magamnak a napi vitaminbevitelt, a fent említetten kívül van még két das gesunde plus, a multivitaminos meg a multi-mineral, ezzel úgy kb. elvagyok. plusz még van egy étrendkiegészítőm, de az se “beauty”, hanem ízületi cucc. szednék még mondjuk astaxanthint is, de nem akarok még iherb-függő is lenni :smiley:

1 Likes

Az már nekem is régóta wishlistes, és én is iherben találtam rá. :slight_smile:

@random @Vicus itt találtam: https://astaxanthin.nutraceutics.hu/
Nem vásároltam még itt, nem tudom milyenek a termékek vagy a webáruház. Legalább EU-n belüli.

Ótejóég, most látom, hogy ezer éve írtátok ezt :sweat_smile::sweat_smile:

2 Likes