Sminkelés és arcápolás karantén idején

Haha, mindenképp :smiley: Pont erről írtam, legalábbis a cím az volt hogy: A Krémmánia.hu-n megjelenő negatív szájreklám hatása a fogyasztói magatartásra - “Krémmánia nélkül nem veszek már terméket”.

Sok olyen termék van aminek a magasabb ára miatt kevesebb kipróbálója/kommentje van, így ha nem is a Krémmánia, akkor az Influenster oldalát szoktam nézni.

3 Likes

Na mindjárt ellenőrizlek is, hogy a véleményezésekkel hogy is állunk? :zipper_mouth_face:

Ha van kérdésed a fodrászról, nyugodtan írj privátot.:slight_smile:
Jól nézett ki és szépen kopott (észrevétlenül) az irizáló effekt miatt.

1 Likes

Szia!
Sajnos nem voltam nagy segítség, a munka miatt nincs időm kb. semmire.:frowning:
Gratulálok!

1 Likes

Jó ez a topic tényleg!
Én mostanában nagyon keveset sminkelek, kb. az egészségügyi sétára járok ki, ahhoz csak fényvédőt használok, szemceruzát és szemöldökceruzát.
Ha egy héten kb. 2-szer kidugom az orrom, akkor viszont annak ellenére fenntartom a sminket, hogy a rúzsommal senkit nem fogok elkápráztatni a maszkom alatt :stuck_out_tongue_winking_eye: de engem is megnyugtat, hogy van még valami normalitás a világban, így a sminkelés. Meg amúgy is, egy nő legyen Armaggedonban is nő :laughing:
A fodrász téma nehéz kérdés, szerettem volna kicsit világosíttatni, ez most biztos nem fog összejönni, mert egyedül nem merek neki állni, zárt térben fodrászatba meg be nem megyek, tiltja a protokollom (kétlem, hogy meg tudná oldani az úszószemüvegemmel és maszkalla a fejemen :laughing: ). Száraz vágás lesz a kertben a jövő héten, ha kicsit jobb lesz az idő, a fodrász maszkban, ennyit merek bevállalni.

2 Likes

Helló! Még nem írtam ide, de úgy érzem itt az ideje​:slight_smile: Elég nehéz ez az időszak mindannyiunk számára. Éppen ezért fontos hogy maradjunk Nők!!!:blossom::cherry_blossom::rainbow: Ha a smink vagy az arcápolási rutinunk segít ebben, akkor szánjunk rá időt. Én is ezt teszem​:blossom::cherry_blossom::sunflower:IMG_20200330_205233_598

11 Likes