Seprűvénák fiatalon

Régen szedtem, 2 dobozzal egymás után. Nekem a testmozgás+pihenés időlegesen tünteti el őket, szinte teljes mértékben. Aztán visszatérnek.:confused:
Tegnap voltunk fürdőben, jéggel dörzsölgettem a seprűvénás részeket. Remélem, a sejtjeim örültek, mert én nem.:smiley:

2 Likes

Majd számolj be légyszi, tapasztalsz-e változást. Nekem most egyre több seprűvéna jött elő, valószínűleg a kevés mozgás miatt. :roll_eyes: Kánikula idején baromi lusta vagyok, de remélem valamit dob rajta a rutin, ha végre nekem is jelez a posta, hogy mehetek a csomagért, két hete várom.

Szia creammaniac! Nem ígérem biztosra, hogy neked is hat, mert nem vagyunk egyformák. De őszintén mondom az ismerősöm lábán szemmel látható, látványos a javulás, még ha nem is múlt el mind. Igaz ő 69 éves elmúlt, de sokat is állt életében, érthető, hogy megterhelte az ereit. Viszont az érfalerősítőket rendszeresen kell szedni - nem elég 1 doboz például. Én más okból kezdtem használni, azóta nem vérzik a fogínnyem és nem vörös a szemfehérjém mióta szedem őket, meg az orrom alatt sincsenek vagy ha vannak is nem annyira látványosak a hajszálerek. Sajnos az évek alatt elhasználódnak az ereink is. - Még a Shiatsu masszázzsal szintén próbálkozunk lábra, az biztos, hogy a lábnak kellemesebb tőle az érzete. A nehéz láb érezet ellen szuper. Kitartást és sok sikert! Üdvözlettel: Hecate

2 Likes

Köszi szépen! :blush: Persze, nem veszem biztosra, hogy használni fog, először a már megrendelt Rutin kapszulával próbálkozom, utána a Jutavit-tel szerintem, ha nem látok javulást. Nekem inkább csak esztétikai a probléma, illetve görcsölni is szokott a lábam, de ez mostanában ritka. Köszi még egyszer a segítséget!

Sziasztok! :slight_smile: A Jutavit-es kapszulát hol lehet beszerezni?

Szia Lil22! Patikák, bioboltok, egyes drogériák árulják, és néha kínai üzletekben is ráakadni. Üdvözlettel: Hecate

1 Likes

Kedves lányok!

Fájó, fáradt, nehéz érzetű lábakra, vérkeringés és nyirokrendszer optimalizálására érdemes kipróbálni a rendszeres Shiatsu masszázst.

Beurer FM60 lábmasszírozó a Krémmánián

de vannak másfajta Shiatsu lábmasszírozók is.

Könnyed lépteket kíván Mindenkinek: Hecate

1 Likes