Segítséget szeretnék kérni

A témához kapcsolódóan. Évekig küzdöttem mindenféle hasonló csodával. Nekem akkor szűntek meg a problémáim, amikor a férjemmel összejöttem :slight_smile: , illetve amikor a hagyományos medencés strandot/uszodát kiiktattam. Ha mégis, akkor nem egész nap a vizes alsóban ülök, hanem lehetőség szerint száraz bugyit húzok, előtte intimtörlőkendős áttörlés. Bugyiban csak pamut, tangák kuka, tampon kuka, kehely kuka. Betét esetében a nylonosakat kerülöm, lehetőség szerint pamutborításút használni. Partnert kezelni veled együtt és nem szabad irrigálni vagy olyan dolgokat feltuszkolni (intim habok, stb.), amik allergizálnak.
Különböző fogamzásgátlók (akár a lokális, akár a szájon át szedhetők is) hajlamosítanak ilyesmire, illetve nagyon extrém esetben a spermára is lehet allergiás vagy magára az óvszer anyagára, spermaölőszerre stb.
Magam részéről pl a Klionra is allergiás vagyok, amivel ezeket a gondokat kezelnék, úgyhogy marad a patikai kikevert, a Dalacin, anno a gynevac. A nődokim mondta azt anno, hogy amikor lehet, ne hordj bugyit. Éjjel, nyáron otthon stb, mert az intim területeknek is kell szellőzni :slight_smile: Ja és ami állati fontos, ha az ember fejben meg van borulva, odalent sem lesz minden rendben… :frowning: