Seborrheás dermatitisz a fejbőrön. (Szeboreás gyulladás)

Lányok, köszönök minden segítséget. Végül a VITAL ERBUM sampon (vagy fejbőr tisztító) mellett döntöttem, és bemásolnám a véleményemet amit azóta írtam róla, mert elképesztő hatása van nálam első használat után:

Egy hónapja kb szenvedtem a kiújult sehorrheás dermatitistől (fejbőrön). Már sírni tudtam volna annyira fájt és viszketett, még hajmosás után is (pedig SLS mentes termékeket vettem direkt, és pluszban néha kénes samponnal is lekezeltem a fejbőröm…) Sebes volt, volt hogy vérzett, és elég nagy területen elterjedt már ez a **** a fejemen. Már szinte szégyelltem magam, holott nem tehetek róla,hogy ez a bajom.
NA DE EZ A CUCC… Tegnap használtam először, és már most másnapra fényévekkel jobb a helyzet, feleannnyira sem fáj, és extragyorsan elkezdtek gyógyulni a csúfságok a fejbőrömön. Istenem, de örülök hogy rátaláltam itt erre a termékre. Köszönöm Krémmánia! Még update-elek a hosszútávú hatásról de 100%, hogy be fog válni, ha 24 órán belül ilyen eredményt értem el vele.
Ez TÈNYLEG csodaszer kategória!

Link: https://kremmania.hu/kremek/vital-erbum-detergente-active

Vegyétek, egy próbát megér ha valaki ennyire el van már keseredve mint én voltam, és nem használ neki semmi. HERBARIA üzletben lehet kapni, én dunaplaza-ban vettem, de biztosan lehet a többiben is, de előtte érdemes odatelózni hogy van e :slight_smile:
Csak azért írtam be, mert gondoltam később valakinek még hátha hasznára válik ez a terméktapasztalat.
Közben itteni javaslatra átváltottam egy transculent púderre fújós szárazsamponról, és úgy néz ki, az is eléggé bevált….
Problémám megoldódni látszik, szóval köszönöm Nektek és a Krémmáiának is :slight_smile:

6 Likes

Köszi, beraktam kívánságlistába, hogy ne felejtsem el.:slight_smile: Remélem, teljesen rendbe jön a fejbőröd!

1 Likes

Sziasztok sorstársak!
Amik hosszú távon (legalább egy év) beváltak:
Arcra/hajvonalra: Elidel krém, Lush Teafa tonik (ezt fejbőrre is szoktam), G&G Cheer up
Fejbőrre: Vichy Dercos korpásodás elleni sampon normál és zsíros hajra <- ez nekem megváltás volt! Az egyetlen olyan sampon ami a szőkített hajamat nem szárítja, de a fejbőrömet is teljesen rendbehozza. Amikor nem vészes a helyzet, akkor Lush New hajkorong. Illetve még fejbőr diagnosztikán is voltam, ezt MINDENKÉPPEN ajánlom mindenkinek! Nagyon jó sampont kaptam, csak arany áron van. Ha nagyon rossz a helyzet a stressztől, egy mosás és vége.

Rövidtávon (pár hónapig) hatottak:
-Szteroidos csepp (sajnos nem emlékszem melyik, de biztos tudja mindenki)
-Bioderma, Uriage D.S. samponok, krémek, arclemosók
-Ilcsi kénes, csipkebogyós termékek
-Naturland kénes sampon

3 Likes

Nálam csak a Bioderma Nodé DS+ sampon működik, de az nagyon.

1 Likes

és amúgy a KLORANE-t hol szoktad beszerezni? nem tudsz patikát vagy bármilyen boltot BP-n belül ahol esetleg lehet kapni?
egyedül csak NOTINO-n találom neten, és már majdnem 5300 ft-ért :open_mouth: … szívesebben venném meg személyesen valahol… :slight_smile:

En notinorol szoktam rendelni, gyogyszertarban meg nem is kerdeztem, hogy van-e. Nalunk (Ausztria) mondjuk nem kerul annyiba, mint otthon😳

1 Likes

Közben megrendeltem notinóról, elnéztem az árat 4500 körül volt :slight_smile: majd írok véleményt ha kipróbáltam, már izgulok hogy beválik e vajon…:smile::smile:köszi a választ.

Na, örülök, biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog. Tovabb is fogod tudni hasznalni, mint az aerozolos tarsait :wink:

1 Likes

Sziasztok! Skinsmartos videó a témáról :slight_smile: https://www.youtube.com/watch?v=pk8iCEUj7F0

Sziasztok, biztosan vannak, akiknél aktuális: [https://kremmania.hu/kremek/subrina-recept-intensive-balancing-korpasodas-elleni]
SUBRINA RECEPT INTENSIVE& BALANCING KORPÁSODÁS ELLENI HAJSZESZ

Egyszerűen csak tünetmentessé tesz, de azt megbízhatóan, évek óta.
Ez egy hajszesz, minden hajmosás után, amikor törölközőszáraz a haj, a fejbőrbe kell masszírozni. Nekem évek óta megváltás, már az első használatot követően működik. Nem szteroidos, a fodrászkellékeseknél a legegyszerűbb beszerezni.

2 Likes