Öblítők/kozmetikumok parfüm megfelelői

Sziasztok, engem nagyon érdekel a téma és sokszor próbáltam már kideríteni hogy vajon egy öblítőnek vagy samponnak van e hozzá hasonló parfümje, sajnos kevesebb sikerrel :grinning: ha tudtok esetleg egyező/hasonló illatokat örülni fogok ha leírjátok
Pl

2 Likes

Az original Nivea krém (ugyan nem öblítő vagy sampon) létezik parfüm verzióban is.

Hu, de jó téma! Sajna ötletem nincs, de van, amit keresek. A Balea zabtejes samponjának az illata érdekelne parfümben
Erre gondoltam:
Balea sampon

Ja, de, beugrott valami.
Ez a Baba tusfürdő nagyon hajaz a Lolita Lempicka Lolita illatára.

1 Likes

Én sokáig kerestem az Elseve - extraordinary oil samponjainak az illatát , fragin írtak róla talán valamelyik dior j’adore parfum flankert irtak rá ha ez hasznos valakinek
Lenor gold orchidot jó lenne még tudni mert annyira imádom az illatát… szívesen fújkalnám is …
Ja meg a fekete Gliss sampon is gyengém de sosem fogok rájonni erre sem :confused:

Amit még tudok lenor sensitive nekem dior pure poison bár ez nem volt túl nehéz mind2 (fehér) mandulás illat

1 Likes

A Lenor Goldene Orchidee létezik, öblítő és mosógél, mosókapszula formában. Légfrissítő spray, elektromos szobaillatosító és textilfrissítő spray formában is, csak Febreze a márkanév az utóbbiaknál. Szerintem elég nagy a választék. :slight_smile:

1 Likes

@Montelino megvan belőle ami csak lehet :blush::blush::sweat_smile: de még igysem elég belőle :smiley:

Ez akkor már fanatizmus. Azért a textilfrissítő spray szerintem felér egy parfümmel is ha naponta fújod a ruháidra.

Igen lehet igazad van :slight_smile: bár még nem próbáltam azt csak a mososzer+oblito+legfrissito triot … meg fogom nézni köszi :smile:

Én pont ma vettem, sokáig elég lesz, nagy flakon. Otthon majd befújom vele az autót, hátha semlegesíti a nem kívánt illatokat, eredetileg arra találták ki. A legtöbb autóillatosító rövid ideig bírja, hátha azt is helyettesíti. Mondjuk elég nőies illat, nem tudom mit szól hozzá apu. Víz az alapja, háziállat tartása mellett is lehet nyugodtan fújni.

1 Likes

Nekem valahogy az avonos pur blanca a kókuszos silan illatára emlékeztet :blush:
De amikor már a parfüm pár órája rajtam van és enyhül… És az utóérzet inkább, nem tudom megfogalmazni :slight_smile: :joy::joy:

2 Likes

Jajj és igaz nem parfüm, de a Fa ocean passion tusi egy az egyben avon hajápoló illat(tavalyi csomagolás, újat nem tudom milyen, csak maradt még hajfény spraym) :blush::blush::blush:

1 Likes