Mivel helyettesíthető?

Sziasztok!

Megszűnt az essence you better work termékcsaládja. Volt benne egy “eye primer” nevű szemhéj alapozó, amit imádtam. Az első, ami a helyén tartotta a tust, mindörökre (pedig az úgynevezett "hooded eye’-problémával küzdök). Előtte próbálkoztam az Artdeco fekete termékével, de az semmire sem volt jó.

HEEEEEEEEELP!!!

Mivel helyettesíthetem, ami jó, de nem drága?

Előre is köszönöm az ötleteket.

Üdv,

vvv

1 Likes

Szia!

Itt sokan mindenfélét kipróbáltunk már és úgy látom mindenkinek más vált be. Nekem bejött az Urban decay alapja, de az drágább. És a Catrice camouflage tégelyes korrektorát is használtam sokat szemhéjalapnak és nagyon tartós volt azzal is a szemsmink. Ez ugye nagyon baráti áron van.

1 Likes

Szia nekem is rejtett szemhéjam van nekem a Pupa primere jött be a legjobban :slight_smile:

1 Likes

Akkor a szempillaspirál is megszünt gondolom, kár jó kis spirál.

Próbáltam többféle szemhéjprimert, de valahogy mindig elkezdtek csíkozódni a szemhéjpúderek, és mászkált a tusom is nap végére. Most a MAC Painterly Paint Pot-ot használom alapnak, és eddig ez a legtartósabb számomra. Ráadásul szépen lehet rajta satírozni is.

1 Likes

@Amadea javaslatára én a wet n wild primert vettem meg, szerintem szuper és olcsó. De Amúgy a Pupa tégelyes primer is szuper, amit @Alsace ajánlott.

3 Likes

Örülök, hogy neked is bevált.:slight_smile:

2 Likes

Nagyon! Igaz még csak 2-3 hónapja használom, de eddig hibátlanul teljesít mindenféle szemhéjfestékkel. Nagyon gyanítom, hogy ezt újra fogom venni.

2 Likes

Nekem már van egy tartalékom.:slight_smile: Szerencsére Notinón és Pinkpandán is lehet kapni, bár az utóbbinál elég drága.

2 Likes

Macooka, melyik az a “wet n wild primer”?

1 Likes

Hoppá, ez tényleg nem drága.
Köszi a tippet.
Ezeknél mennyi a kiszállítási díj?

Meg nem mondom pontosan, ezres körül van, de sokszor van ingyen szállítási akció.

Köszönöm:-)

1 Likes

Belerondítok a témába, de ha már így alakult, hogy a szempillaspirál se kapható, ha valahol valaki belefutna, szól? Nem sok kedvem van új spirált keresni, és már csak egy bontatlan van itthon belőle… :frowning:

Mutass képet, hogy pontosan melyik. Ha itt akad, hazaviszem (jövőre?).

Screenshot_20201104-183349_Chrome
Ő lenne az

Online is kapható. Hányat szeretnél?

1 Likes

Ó, de szuper. Itthon sehol, online is elfogyott mindenhol.
3 darabot, ha nem gond. Illetve nem tudom, másnak is kell-e.

1 Likes

Mindenképpen fogok rendelni az oldalról valami mást, szóval ha kell még valami akkor bedobom azt is a kosárba. De lehet csak jövőre megyek haza, attól függ mennyire covidolunk majd addig
.
A Müller online shopban nem látom. A Flaconi elég gyorsan szokott postázni a németektől.

1 Likes