Mit használtál ma?

Meglepő :astonished: , de pont azokat próbáltam amiket te is. Uriage hagyott fehér réteget és a Bioderma. Mindkettő drága volt, ahoz képest, hogy semmit sem értek.

A Paula s Choice-val már nagyon régóta szemezgetek, több termék is van amit meg akarok tőlük vásárolni. Persze most nagyon rá vagyok kattanva a TO termékeire, épp most rendeltem újra belőlük,lehet ha elfogynak akkor kipróbálom amit küldtél a Paula s Choice fényvédőt. A többi amit küldtél úgy láttam külföldről beszerezhető, én sajnos ahoz nem igazán értek.:sweat:

(Egyébként nem kell “félned” kerdezni tőlem, nem harapok! :blush::blush::hugs:)

( csak azért mert írtad, hogy nem merted megkérdezni, hogy hol marad a fényvédő😊)

A Paula’s Choice világoskék flakonos fényvédője nagyon jó, ha nem száraz a bőröd. Színezett és könnyű az állaga. Csak mocsok drága.
Amit nagyon szeretek, a Narüko am+pm fényvédője (a szepsegcenter.hu-n rendelhető), nagyon folyós, vaníliaszínű cucc, ultra gyorsan beszívódik és nem hagy fehér réteget. Nem a legolcsóbb ez se, de kedvezőbb az ára, mint a PC-nak.

1 Likes

Hát igen, sajnos elég drága, de megéri beruházni rá. Idén még 3 terméket akarok venni tőlük! Nagyon jók az összetevői. Ki fogom próbálni! :slight_smile:

1 Likes

Külföldről én sem szoktam rendelni, ezeket mind KM zsibin ütöttem le (a koreaiakat) Innisfree The Minimumból már a másodikat.
A Cosrx Aloe fényvédő kapható a bbkrem.hu oldalon is.
Amadea által ajánlott Narüko fényvédőt valaki dícsérte Tindigo VIP csoportjában is.

2 Likes

Igen, olvastam, hogy egy héten egyszer készítik el, frissen. Én is rendeltem hozzá kis pipettás üveget, mert mégiscsak kényelmesebb, ha nem kell a hűtőhöz sétálnom érte, bár nekem nagyobb gond, hogy annyira hideg a szérum a hűtő miatt, hogy már-már kellemetlen.
A TO-tól a szilikonosat én is próbáltam és ki nem állhattam, soha nem venném újra. Nagy reményeket fűzök a C-Glowhoz, jó lenne ha beválna, mert igazán kedvező az ára. Összehasonlítottam a Tindigossal és ugyan olyan formában van benne a c vitamin csak sokkal olcsóbb.

Melyiket, a Paulát vagy a Narükót?

Reggel változatlan
Smink
Maybelline Fit me alapozó
Revolution korrektor
Trend it up kontúrpaletta (2 szélső szín)
Max Faxtor Creme Puff pirosító Gorgeous berry
Mac Hyper real glow highlighter paletta középső színe
Catrice szemöldökceruza
Milani szemhéjalap
Colourpop Fame paletta (Delirium, Razzle, Stardom, Extravaganza, Plece of me, Lifestyle)
L’ore Miss Baby roll szempillaspirál
Catrice Ultimate stay rúzs 050 Mauve your lips

Parfüm: Estée Lauder Modern Muse Chic

Paula mindenképpen. :slight_smile:

1 Likes

Arcápolás a szokásos.

Smink
Ma minimál smink van, mert tornázni járok csütörtök reggel, ezért előtte nem sminkeltem, csak egy kis neszeszerben hoztam be a munkahelyemre egy túlélő csomagot. :smiley:
Catrice Tinted Blur mousse
Catrice HD Liquid korrektor
Rimmel Stay Matte kőpúder (ezt benn tartom a munkahelyemen, egy nagy ecsettel)
NYX szemhéjalap
Pupa Vamp! 4 színű paletta - 002 Smoky brown
MAC szempillaspirál - mini kiszerelés
The Balm Hot mama pirosító
Deborah Milano folyékony matt rúzs 01

1 Likes

CoverFx Blurring Primer
Colourpop No Filter Stix Fair 27 N
Cosrx és TIUP korrektor
Hourglass púder
Zoeva Graphic Brows Arsenic
LH Cosmetics Infinity paletta: Cigar (kontúr), Pinwheel (pirosító)
L’Oreal Glow Mon Amour highlighter Sparkling Love
Milani szemhéjalap
Matt szemsmink lett az eredmény Nabla monókkal: Coconut Milk, Leon, Artemisia
Soul Blooming palettából: Chamomile, Bolero, Caravaggio
Maybelline Lash Sensational Ultra Black
Mac Rebel

Parfüm: vmi vaníliás niche minta

1 Likes

Reggeli rutin nem változott
Smink:
Catrice HD Liquid alapozó
Revolution korrektor
Trend it up kontúr paletta (kontúr és highlight sízn)
Rimmel Maxi blush pirosító 005-ös szín
MAC Soft&Gentle highlighter
Catrice szemöldökceruza
Milani szemhéjalap
Nabla Dreamy paletta (illusion a mélyítőbe, Dogma a külső v-be és az alsó pillasorba)
MAC Hyper Real glow highlighter palettából a középső színt ujjal feltapogattam az egész mozgó szemhéjra
L’oreal Paradise Extatic szempillaspirál
Rúzs: MAC Twig

Parfüm: Estée Lauder Modern Muse Chic

2 Likes

Nagyon szép lehetett a szemsminked!

Nekem szinte ugyanaz volt, mint tegnap.
A különbség:
Catrice Dr. Blur primer is került a mousse alá.
Maybelline Burgundy bar palettát használtam ma, bár ebből is a barnás színeket.
Nabla Shine Theory lip gloss - dresscode szín. Megvártam vele, amíg megérkezik a gls a csomagommal. :smiley:

1 Likes

Milyen a szájfény, nagyon ragad?

Mint egy szájfény. :smiley:
Megmondom őszintén, nekem a képek alapján nem volt hozzá sok bizalmam, folyósan ragacsosnak tűnt, aztán Annánál a swatch már nem látszott olyan vészesnek. Gondoltam teszek egy próbát vele, végül is Nabla, nagyon nagy csalódás csak nem fog érni. :smiley:
És tényleg, nagyon keveset kell belőle eloszlatni, és akkor szép is, meg szerintem nem ragacsosabb mint mondjuk a Max Factor szájfényem.
A színe viszont gyönyörű.

Ja. Munkahelyen voltam, és bár legszívesebben azonnal a számra kentem volna a Berry Bite-ot, nem mertem. :slight_smile:
Végül tettem egy pöttyöt a hüvelykujjam alá, és azt elhúztam a mutatóujjammal. Khmm. Azóta se jön le egyikről se, pedig rögtön letöröltem, és mosni is próbáltam. Remélem este a sminklemosó olaj leviszi majd. :smiley:

Hehe, legszívesebben azonnal kibontanám a csomagjaimat, de munkahelyen mégse lehet. Az onlinebeautysrózsaszín boríték nekem már kezd kellemetlen lenni, mindenki rögtön felkapja rá a fejét, hogy mit rendeltem.:slight_smile:

1 Likes

:smiley:
Én emiatt minden másodikat csomagpontra kérem. :smiley: Mert mi amúgy kevesen vagyunk, meg tök jó fejek a kollégáim, de azért mindig kíváncsiskodnak. Viszont pl. az egyszem kolléganőm is csak rácsodálkozik, hogy mi az a highlighter, szóval nem értik meg, hogy mit lehet kezdeni ennyi sminkkel. :smiley:
Viszont csomagponton jól jön a rózsaszín boríték, mert azonnal megtalálják.

Na, ennél lustább vagyok.:smiley: Végül feltámad bennem a dac, arraköltömasajátpénzemamireakarom. Mi is kevesen vagyunk. Ma az egyik kolléganőmnek megdicsérték a szemsminkjét (ugyanolyan kél csíkot húzott a felső szemhéjára vastagon, mint a pulóvere, ennyi volt az egész arcán a smink), szóval itt se lehet értő fülekre (vagy inkább szemekre) találni.:slight_smile: Szerencsére annyira nem kíváncsiak, de az a rózsaszín boríték eléggé szemet szúr. Amikor a Poison Gardent vártam, végig izgultam egy megbeszélést, nehogy közbe toppanjon be a futár.:smiley:

1 Likes

Reggel csak a fényvédő változott: Isana fényvédős hidratálókrémet használtam, spf 30-as
Smink:
Estée Lauder DW alapozó
Alverde alapozóvilágosítóval keverve
Trend it up kontúrpaletta mindhárom színét használtam az arcomon
(a világos matt színt a szem alatti terület fixálására)
MAC Hyper Real Glow legvilágosabb színe
Hourglass pirosító Radiant magenta szín
Maybelline Brow Precise Micro pencil szemöldökceruza Deep Brown szín
Milani szemhéjalap
Nabla Dreamy paletta ( Illusion, Delirium, Inception, Dogma)
Mozgó szemhéjra Colourpop Supershock shadow Lovely színben (világos arany)
Rimmel Scandaleyes fekete szemceruza
Essence False Lashes szempillaspirál
Rúzs: Rimmel Kate Moss 43-mas árnyalat

Parfüm: Madame Glamour

Az esti rutinom kiegészült az Alverde koffeines szempillaszérumával
https://kremmania.hu/kremek/alverde-over-night-coffein-serum

1 Likes

Ennek az Isanás fényvédős hidratálónak nincs erős illata? Én próbálkoztam az egyik fényvédős hidratálójukkal, de annyira zavart az erős illata, hogy nem tudtam használni. :roll_eyes: