Milyen önbarnító vált be nektek?

Sziasztok!
Milyen (elsősorban drogériában kapható) önbarnító vált be nektek?

Szia!
Nekem a Balea Magic Summer önbarnítós testápolója vált be (igaz, nem is próbáltam másikat, de ezt annyira szeretem, hogy nem is tervezek váltani). Ezt írtam hozzá véleménynek:
Én nagyon szeretem, nem vagyok kifejezetten hullafehér, de nem nagyon szoktam napozni, így elég halovány színem van. Ezt általában szeretem, de azért egy idő után jól esett volna egy kis barnaság. Hosszas utánanézés után ezt választottam. Nagyon féltem, nehogy foltos legyen, féltem az önbarnítóktól, macerásnak tűnt a használatuk, féltem, hogy hülyén fog kopni vagy foltos lesz. Ezzel viszont nagyon könnyű bánni, két-három naponta 2-3 egymást követő este szoktam felkenni, így szép, de nem túl radikális színt ad. Első nap radírozok előtte, második-harmadik nap viszont nem, de sosem lett foltos. A kezemet sem fogta be, bár használat után mindig alaposan kezet mosok. Az illata szerintem kellemes, bár engem valamiért karácsonyi sütire emlékeztet, ami fura így nyáron:D Kell neki egy kis idő, amíg teljesen beszívódik, de ha azonnal felöltözöm, akkor sem fogja be a ruhát. Nagyon elégedett vagyok vele, könnyen használható, szerethető termék, ráadásul nagy mennyiséget kapunk olcsón.

1 Likes

Én csak a Dove önbarnítós testápolóját próbáltam és tetszett. Arra kell csak vigyázni, hogy a térdedre, könyöködre ne kenj vagy ha mégis akkor csak lehelet vékonyan mert különben jóval sötétebb lesz mint máshol.

1 Likes

Még egy szavazat a dove termékre. Nem narancsos színű ,téynleg nem foltos. A clarins is nagyon jó a zselé és a krém is ,de abból csak pici próbáim voltak arcra. Nagyon szép természetes hatású volt. Nem tudom, hogy arcra is keresel -e . Ha találsz jó áron próbát, kisebb kiszerelést, próbáld ki.

1 Likes

Köszönöm szépen a válaszokat! Arcra is keresek, igen.

A Müller sajátmárkása arcra nekem megfelelt.

1 Likes

https://kremmania.hu/kremek/vita-liberata-warm-untinted-self-tan-lotion

1 Likes
2 Likes