Milyen arckrém vált be?

Minden bőrtípus jöhet. :slight_smile: Kíváncsi vagyok. Én korábban Garniert használtam száraz bőrre, de az már nagyon régen volt. Utána zsíros arcbőröm lett. Váltani kellett.
Nekem jelenleg az Eucerin vált be.

1 Likes

Nekem a rétegzős rutin vált be, ebben az arckrém kb a legegyszerűbb elem, csak egy alapkrém kell, màsra ott vannak a szérumok, esszenciák.
Bőrtípus normál, száraz felé hajló inkább, főleg télen, ezért ilyenkor testesebb krém is jöhet. Most pl a cerave moisturizing cream.

2 Likes

Kombinált bőrre a Neutrogena Hydro Boost Water Gel, imádom! A Clinique Moisture Surge-ről váltottam erre, mert kevésbé szilikonos.

2 Likes

Nekem a La Roche Posay cicakréme is bejött :heart_eyes::heart_eyes:, illetve Klairs tonic, valami hidratálós arcmaszk amit tolerál a bőröd, szérumok :).

3 Likes

Az egyik kedvencem a TO NMF, csak a beszerzését nem szeretem túlzottan…
https://kremmania.hu/kremek/the-ordinary-natural-moisturizing-factors-ha
Illetve az LRP -t is nagyon szeretem:
https://kremmania.hu/kremek/la-roche-posay-cicaplast-baume-b5

3 Likes

Kombinált bőrömre nekem ez vált be:

Éjszakára:

3 Likes

@Mse, én ezt a krémgélt kevésnek éreztem. Bár lehet ha lennének jól működő szérumjaim mellette nem panaszkodnék.

1 Likes

Ja, hát én is rendesen retinolozok alá, használok arcpermetet, szérumot, de mint krém, nekem ez elég.
Néha váltok tartalmasabbra, de alapvetően elég. az én bőrömet nem nagyon szabad túlzsírozni, nagyon rosszul reagál, eltömődnek a pórusaim, viszont a vizes krémeket szereti.

1 Likes

Ezt az Aquaboom krémgélt pont ki akarom próbálni, nemsokára úgyis elfogy a nappali krémem. Smink alatt is jól működik?

1 Likes

A borom kombinalt.
Most ejszakainak a La Roche Posay cicajat hasznalom, nagyon szereti a borom.
Nappalra pedig Clinique Moisture Surge-ot (nem egy fantasztikus krem szerintem, de most epp ez volt a soron), vagy The Ordinary NMF-et. Ez nalam telen-nyaron kedvenc.
Kanikula ideje alatt pedig nagyon szerettem a Neutrogena Hydro Boost-jat.

3 Likes

Én csak éjszakára használom. A Moisture Surge-ről váltottam, nem bíztam benne, de jól bírja a bőröm.

1 Likes

Hű köszi, utóbbiakat majd szorgalmasan fogom próbálni. :).

1 Likes

Köszi a választ :slight_smile: Azt hittem, hogy ez egy ilyen kis könnyű textúrájú nappali krém inkább, de akkor lehet,hogy kihagyom.

Száraz bőr! Rutinom: tisztítás, tonic, hydro serum, bázis krém. Nekem egyetlen egy vált be, ami friss és hatékony, közel 40 évesen, RINGANA. :green_heart:

2 Likes

Ez a Helia-D nem hangzik rosszul. :slight_smile: Én anno a Tokaji aszús krémet próbáltam zsíros bőrre, de nekem az nagyon nem vált be. Azóta nem is próbálkoztam a márkával.

2 Likes

Nekem a legtöbb krém, amit használtam, bevált, de sokszor keresek új krémeket. Szerettem az Yves Rocher krémjeit, most a Douglas Age Focus ránctalanítóját kedveltem meg, bő 4 hónapig elég volt napi egyszeri használattal és szépen simította a bőröm. Tulajdonképp nem is értem, miért váltottam, de szerintem visszatérek majd hozzá. Most valamiért gyógyszertáras krémeket akartam, és a La Roche-Posay arcápolóit, a Redermic R-t és a Hyalu B5 szérumját ajánlották. A szérum abszolút bevált, a krémmel még ismerkedem, csak 2 napja kezdtem. De nem tűnik rossz választásnak.

2 Likes