Menyasszonyi parfüm őszi esküvőre

Sziasztok! Menyasszonyi parfümöt keresek őszi (októberi) esküvőre. A kedvenc parfümeim, amik mások szerint is passzolnak hozzám: Chopard Wish, Kenzo Amour, Nina Ricci Nina L’eau. Egyébként visszafogott, nem harsány, elegáns, csipkés ruhám lesz, parfümnek valami nagyon őszies, napsütéses indián-nyár érzetű illatot képzeltem el. ( Reméljük az idő is ilyen lesz hozzá! :slight_smile: ) Előre is köszönöm a válaszokat!

Szia!
Nagyon boldog készülődést a nagy napra!
Az illatokról szólva: kettő jutott az eszembe, a Givenchy L’intedit Edt és a Narciso Musc Noir.

Nekem visszafogott de elegáns illatok a Narciso Rodriguez Eau de Parfum, vagy Elie Saab Le Parfum, illetve el tudom képzelni a Versace Bright Crystal-t is.

Szia, egy klasszik menyasszonynak nekem a Chanel Gabrielle ugrott be elsőnek. Nem lehet mellényúlni még szerintem a Miss Diorral sem, de annak annyi kiadása volt már, hogy bővebbet nem tudok róla (természetesen nem az ős-Miss Diorra gondolok). Nemigazán őszies de el tudom képzelni menyasszonyon a Dior Rose’Roses-t is (főleg ha rózsacsokrod lesz) vagy Ralph Lauren Romance-ot.
Jó készülődést :blush:

Ez reklám?:grinning: