Megoldások nyári fehér arcra?

Sziasztok!
Problémám a nyári hatalmas színkülönbség az arcom és a testem között… Nagyon jól barnuló bőröm van, ami a nyaralások alatt csokivá sül, viszont az arcomra 50es fényvédőt kell használjak, mert erősen kijönnek a pigmentfoltjaim. Nappal még csak eltakarom sminkkel, de a strandon elég gáz.
Jár közületek valaki hasonló cipőben? Kiváncsi vagyok, mások hogy kezelik ezt, eszembe jutott esetleg az önbarnító… ha tudtok bevált arcra való márkát, kipróbálnám.
Szívesen hallanák még tippeket nektek jól bevált csak fizikai fényvédőkre, zsíros, pigmentfoltos bőrre.
Köszönöm,
Szép napot mindenkinek :slight_smile:

Szia! Ezt nézd meg esetleg, szerintem szuper ilyesmire :slight_smile: https://kremmania.hu/kremek/st-tropez-self-tan-purity-bronzing-water-face-mist

1 Likes

Szia!
Én erre a Hylamide Glow Radiance Boostert használom, kb 3 nap alatt felépítem vele a színt az arcomra szigorúan hidratálóba cseppentve, aztán már csak kb 2-3 naponta rakom fel este. Nekem bejött. Így nyáron, ha elfogadható a bőröm állapota, megy rá a fényvédő, némi púder és laza smink. :slight_smile:

1 Likes