Manna Natur Kozmetikum Kedvelők

Sziasztok! :slight_smile:

Ezt a témát azért hoztam létre, mert Manna mániás vagyok! :slight_smile: Persze minden kozmetikum érdekel, de a Manna a nagy kedvencem. Arra lennék kíváncsi, hogy kinek milyen Manna vált be a legjobban? Melyik a kedvenc terméketek? :slight_smile:

Hú, lehet nem illek ide, mert nem ismerem ezt a termékcsaládot, de nagyon szeretem az organikus kozmetikumokat. Miért olyan jó ez a Manna márka?

1 Likes

Szia! Köszönöm a választ! :slight_smile:

Én is nagyon szeretem az organikus kozmetikumokat!
Nekem a Manna vált be eddig a legjobban ezért ragaszkodom hozzá annyira! :slight_smile: Nagyon szép az összetevők listája minden Mannánál és ez nálam fontos szempont. :slight_smile:

https://manna.hu nézz körül, itt mindent megtudhatsz a Mannákról! :slight_smile: Én már gyüjtő vagyok…

Köszönöm az ajánlást, mindenképp utána olvasok:). Szerinted mivel kell kezdeni az ismerkedést, hogy tuti jó legyen az első benyomás?

Fuuuh.:thinking: Annyira emberfüggő ki mit kedvel :slight_smile: Én például szeretem a Manna
Argánolajat,virágvizet,shevajat,krémdeot,Manna sampont

a ‘híres’ szappanok nálam nem váltak be sajnos :confused: így azokat nem ajánlom. De,amiket felsoroltam azokat nyugodt szívvel:)

1 Likes