Makeup Challenges - Smink kihívások

Igen, ez tényleg olyan érzés, mintha minden héten új termékeket “vásárolnál” a saját kollekciódból. :grin:

2 Likes

@Blanky, @curlsandcurves én is csatlakozom hozzátok :). Nem tervezek addig highlightert, pirosítót, bronzosítót, korrektort, alapozót stb venni amig el nem fogynak :). Szemhéjpúdereknél nem merem kijelenteni, de kitartok nem vásárlással amíg tudok :D. Úgy érzem megtaláltam azokat a palettákat, amik színeikben illenek hozzám :). Sajnálnám őket, ha nem használnám őket ki, így egy darabig nem tervezem bővíteni a kollekciót :sweat_smile:.

2 Likes

A heti sorsolások eredményei. Remélem, lesz alkalmam használni is őket. A palettákra nézve első blikkre úgy tűnik, hogy nem lesz szükség az Orgy-ra. :slightly_smiling_face:
Egyébként 3 szemhéjpaletta, 1-1 arc-, pirosító-, és highlighterpaletta, 2 mono pirosító, 1-1 mono highlighter és bronzer. 10 db ajaktermék, 1 púder és 1 primer. A két utóbbi főleg szelektálási céllal.

IMG_20210222_103436

IMG_20210222_105531

9 Likes

Milyen minőségi paletta a freedom? :slight_smile: Még nem hallottam róla :slight_smile:

Passz, még Londonban vettem. Használtam is, de már legalább másfél éve nem volt a kezemben, nem emlékszem. :see_no_evil:
Ezért is jó ez a kihívás. :grinning:

2 Likes

Revolution régi almárkája, már nem is lehet kapni. :slight_smile:

1 Likes

Szerintem nagyon jó dolgokat sorsoltál, izgalmas lehetőségek vannak benne. :slight_smile:

1 Likes

2 napja még azt írtam, hogy nem mostanában fogom beszerezni a Huda vagy Natasha palettát, de közben névnapomra megkapom a férjemtől. :see_no_evil: Úgyhogy a Natasha Denona palettát le is húzom a listámról, úgysem tudnám pontosan melyiket akarom, a Huda viszont egyértelmű volt számomra. :slight_smile:

8 Likes

De kedves férjed van :blush: és melyikre esett végül a választásod?

1 Likes

Ez nem jellemző rá, sosem akar részt venni a sminkvásárlásaimban (sokról nem is tud ). :joy: De Isten tartsa meg a mostani jó szokását :grin: A Mercury Retrograde az a paletta, amit régóta nézegetek, de mindig sajnáltam rá a pénzt. Úgyhogy ő fog érkezni a Cultbeautyról hamarosan :heart_eyes:

8 Likes

Igen, teljesen elégedett vagyok az eredménnyel. Még annak is örülök, hogy a Freedom is belekerült, mert már olyan régen használtam, nem is emlékszem rá.

3 Likes

Most akciós!
https://www.cultbeauty.co.uk/huda-beauty-palette-discount

1 Likes

Sajnos már tegnap le lett adva a rendelés és el is lett postázva … :pensive:

Sajnálom :pensive:

1 Likes

Hát én is, azért elég jelentős akció. :frowning:

Instán indítottak még egy challenge-et, úgyhogy gondoltam csatlakozom.
4 pirosítót kell kiválasztani, amit 15x kell használni. Ha megvan a 15 az egyiknél, akkor lehet újat behozni helyette, vagy még 15x használni. A kihívás március 1-től augusztus 31-ig tart.
Úgy gondoltam jó móka lenne, mert rengeteg pirosítóm van, és ha 4-et kiválasztok az elég jó, lehet úgy válogatni, hogy mindenfélém legyen kb. :smiley:
A választásaim:
20210223_104511_20210224104215143
pixlr_20210223154916719_20210224104256033

9 Likes

Én a pirosítókkal most azt csinálom, hogy minden hétre sorsolok egy pirosítópalettát és két monót.
Így van variációs lehetőség is. Mondjuk amikor összeírtam, magam is meglepődtem, hogy hány pirosítóm van. :see_no_evil:

5 Likes

Ez is jó ötlet. :smiley: Ha járnék dolgozni és/vagy minden nap sminkelnék lehet én is így csinálnám, de heti 3x sminkelek kb, arra meg nincs értelme heti szinten váltogatni :smiley:

Én sem többször, viszont így gyakrabban cserélődik. :grinning:
Nekem az a halálom, amikor tudom, hogy azt a palettát/pirosítót most fél évig nem vehetem elő.

1 Likes

De szuper! Ezt én is megcsinálom. Melyik Insta oldalon találod ezeket a kihívásokat?