Legmattabb Alapozó

Sziasztok!

Keresem a legtökéletesebben fedő, matt alapozót.

Eddig a Bourjois Air Mat alapozót használtam, de írtam a Coty International-nek és kivonták a forgalomból, mert újabb termékekre fókuszálnak.

Nektek melyik vált be a matt alapozók közül? Persze ez a kérdés csak azoknak szól, akik a mattabb hatást szeretik jobban.

Köszi

Szia!

Extrém zsíros a bőröm, szóval rajtam a vakolat is fénylik, de hasonló árkategóriában talán ezt tudom ajánlani:
MAYBELLINE FIT ME MATTE & PORELESS FOUNDATION
Ebből van egy flakonom, amolyan munkahelyi vésztartalék, és valóban teljesen matt, jól fed, és viszonylag tartós is.

Ha valaha drágább kategóriában is keresnél, akkor ezt tudom ajánlani:
LANCÔME TEINT IDOLE ULTRA WEAR ALAPOZÓ SPF15
A fentiek erre is érvényesek, valamint per pillanat ez az egyetlen alapozó, ami végig egyben marad az arcomon és nem folyik szét a bőröm zsírossága miatt.

2 Likes

Én pont most tervezem megvenni ezt a Lancome alapozót, mintát próbáltam és pont ez tetszett meg benne, hogy tényleg matt. Igaz, én púdert is tettem rá. Érdemes kipróbálni, mintát kérni.

2 Likes

Köszönöm szépen a válaszod! Kipróbálom mindkettőt. :pray:

1 Likes

https://kremmania.hu/kremek/catrice-hd-liquid-coverage-alapozo

Mostanában használom és szeretem. Esetleg próbáld ki ezr is a drogériában. Egyáltalán nincs maszk hatás, sem maszk érzet az arcon, hamar szàrad és jòl eloszlatható, mert nem sűrű krémes ,hanem folyékony.
Ha high end kategóriában keresel, akkor az estée Lauder double wear, ami teljesen matt , és sokáig bírja közepes fedéssel.

5 Likes

Plusz egy pont az EL Double Wear-re!
Még a Nyx Can’t Stop Won’t Stop jutott eszembe, iszonyú matt, hatalmas a színválaszték, csak a pumpája nem túl jó.

2 Likes

Sajnos ezt próbáltam, és nekem nem jó, mert kicsit darabos az arcon, nem krémes. Én a krémeseket jobban szeretem. De köszi :slight_smile: