Kollaborációk - hírességek x sminkmárkák

Sziasztok!
Ez alatt a téma alatt megoszthatnánk egymással, hogy milyen új kollaborációk jönnek be nekünk vagy akármiről lehetne szó, ami ezzel kapcsolatos.
Nekem most nagyon tetszik a Jeffree Star x Morphe ecset- és szivacskészlet. Szerintetek megérheti megvenni? Nektek tetszik?

1 Likes

Egyiknek sem vagyok rajongója, mert a Morphe túlárazott kínai kacat, amit csak a lefizetett influencerek tartanak a köztudatban, Jeffree pedig megnyerő személyisége ellenére az egyik legnagyobb rasszista sz rkavaró az amerikai beauty vloggerek között. Bocsi a nyerseségért, de szerintem ez a kollaboráció egyáltalán nem éri meg.

3 Likes

The truth has been spoken! Köszönöm, szóról szóra ezt gondolom mindkettőről.

1 Likes

Köszönöm a válaszaitokat <3 Így már tényleg nem érdekel annyira.

Bár van 2 Morphe palettám, azokat nagyon szeretem. De ezek szerint az ecsetek nem lehetnek annyira jó minőségűek.

mit gondoltok a maybelline és a puma kollaborációjáról? elvileg hamarosan érkezik…

Megnéztem, egy rúzs nagyon tetszik belőle (unapologetic, pont ilyet keresek), viszont már nem szoktam Maybelline termékeket venni. A többi termék nem fogott meg.
Esetleg nem tudtok ajánlani egy jó “burnt orange” folyékony matt rúzst? A Too Faced karácsonyi limitált kollekciójából nagyon tetszik az ilyen színű rúzs, csak erre sajnos januárban jöttem rá…