Kérdezz! Válaszolok

Mit szólnátok egy kérdés-válasz lánchoz? Szerintem nagyon érdekes lenne: mindenki válaszol az előtte levő hozzászóló kérdésére, majd ő is tesz fel egyet. Az utána lévő válaszol plusz kérdést tesz fel és így tovább :slight_smile: Nem feltétlenül csak beauty témában :hugs:

Volt már festve a hajad életedben?

1 Likes

Nem :D. Szeretem a hajam színét, bár sokszor gondolkodom rajta, hogy a hajvégeimet befessem más színre, vagy csíkokat rakassak a hajamba. De eddig egyiket sem tettem még meg :D.

1 Likes

Mit vinnél magaddal egy lakatlan szigetre? :).

2 Likes

Az ABH palettámat! :slight_smile:

1 Likes

Az esti arcápolási rutinod mennyi időt vesz igénybe?

1 Likes

Kb. 10 percet :slight_smile:

1 Likes

Mi az a szépségtrend, amit mindenki imád, de te ki nem állhatod?

1 Likes

A highlight-olás!

1 Likes

Hány évesen festetted ki magad először?

Anyukám Lancome rúzsát 5 évesen jól rányomva a számra kimázoltam magam. Jött a postás bácsi, kinyitottam az ajtót és azt képzeltem milyen csinos vagyok. Erre a bácsi megszólalt: de jó, bohócosat játszol?
Rendes sminket 18-19 évesen tettem fel először. 1 rúzs, 1 alapozó, 1 spirál volt a felszerelésem sokáig az Yves Rocher-tól.

6 Likes

Írj legalább 1 belső és 1 külső tulajdonságot amit szeretsz magadban. Lehet több is!

Ezt nem tudom megállni nevetés nélkül :rofl: “De jó bohócosat játszol?”

1 Likes

@umpalumpa, egyébként kislányként biztos nem esett jól :/.

1 Likes

Másra számítottam, persze :slight_smile: azt hittem nagylányos lettem, de tükörbe néztem utána és tényleg rettentően kimentem a vonalból :sweat_smile: Ha jól emlékszem anyukám meg letiltott a cuccairól, nehogy használhatatlanná amortizáljam :laughing:

2 Likes

Külső: szeretem a szemem színét és a hullámos, néhol göndöres hajamat :smiley:
Belső: jó hallgatóság vagyok, figyelek a részletekre és a szépérzékem :relaxed:

Legjobb/legrosszabb vásárod a piactéren?

2 Likes

@goldgirl1017 jók a válaszaid! :+1: Csak így tovább! És az új kérdésed is tetszik!

2 Likes

A legjobb nehéz, mert mindent imádok, amit vettem, ár és vágyakozás tekintetében az Aurora, illetve Isabelletől a Blue Blood, de az itt a fórumon lett lebonyolítva, szóval így inkább az Aurora, az zsibis :slight_smile:

A legrosszabb vagyis nekem a legcsalódást okozóbb Lisa Eldridge Skyscraper rose rúzsa, ami 1x használtként volt feltüntetve, de amikor vettem egy újat, döbbentem rá, micsoda átverés volt. Az új és a zsibis ugyanannyi volt :frowning: A rúzst ettől függetlenül imádom, gyönyörű szín :heart:

3 Likes

Mi volt a legelső sminkterméked? :slight_smile: Milyen emlékek fűznek hozzá? :slight_smile:

3 Likes

Miss Sporty szájfény, anyukámtól kaptam még tiniként, ha jól emlékszem mentolos volt, ilyen plumping hatású, ma is szeretem az ilyesmi szájfényeket :smiley:

Mi az a smink/szépségápolási termék, ami szerinted tök felesleges?

4 Likes