K-beauty arcápolás

Sziasztok!

A szakdolgozatomhoz kutatást végzek a 18-35 éves női fogyasztók körében a koreai arcápolási termékek megítéléséről. Megkérhetlek Titeket, hogy egy-egy kitöltéssel segítsétek a munkámat? A kitöltés pár percet vesz igénybe (átlagosan körülbelül 8 perc), nekem minden kitöltés hatalmas segítség.

Előre is köszönöm!

1 Likes

Kész :slight_smile:

1 Likes

Kész :slightly_smiling_face:

1 Likes

Sziasztok, nagyon köszönöm!:slight_smile:

Én valamit tuti elrontok nekem csak 2 kérdés jelenik meg. Mit nem nyomtam meg ? :pleading_face:

Én is kitöltöttem :blush:

Én öreg vagyok… :slightly_smiling_face:

3 Likes

:rofl::rofl::rofl::raised_hands::hugs:

2 Likes

Akkor lehet én is öreg vagyok :smiley:

1 Likes

Sziasztok!18 és alattiak és 35 év felettiek sajnos nem tudják kitölteni, ezért nem látjátok a többi kérdést. Nem vagytok öregek, csak szűkítenem kellett egy korcsoportra, és mivel én is huszonéves vagyok, ezért azt a korcsoportot választottam, ami számomra a legkönnyebben elérhető, sok ismerősöm van ebből a korosztályból. Remélem, senki nem vette magára :slight_smile: Mindenesetre érdemes lenne más kutatás alkalmával több korcsoportot is vizgzsgálni, ezeket összehasonlítani, de sajnos erre nincs időm, mindössze 2 hónapom van még, hogy elkészüljek! De mindenkinek nagyon köszönöm!

Dehogyis, csak most ezt a korcsoportot vizsgálom, mert számomra ez a legkönnyebben elérhető a koromból adódóan :slight_smile: De nagyon köszönöm Neked!

1 Likes

Én is kitöltöttem :slight_smile: Sok sikert a dolgozathoz!

Én is.

Sziasztok! Köszönöm szépen :slight_smile: