Jól nézünk ki,csak azt tudom mit nem akarok! Ajánlatok nekem parfümöt

Sziasztok, kérlek segítsetek nekem, új parfümöt keresek! 35 vagyok, nem éppen fantáziátlan, de már unom a keresgélést…vagy rosszfelé keresgélek:-)

Amit szeretem: Puma Flow (de jó is volt), Miss Dior Cherri, Bvlgari Omnia, Calvin Klein Eternity Moment, Calvin Klein: Euphoria, Armani: Sí Fiori. CLEAN Warm Cotton. Versace: Versense.

Amit megutáltam, vagy sose tetszett: Avon Attraction, Kenzo Jungle, Chanel Chance, YSL Black Opium, Angel és hasonlók

Hétköznapra és buliba is alkalmasat, nem olyat amilyen illata van minden anyukának a szülőin:-)))

Köszönöm a segítséget!

Szia! Van parfümös topicunk, inkább odaírj, ha mindenki kiírná a kérdését külön-külön, egyre nehezebben lenne átlátható az oldal, köszi :). Tudom, hogy új vagy és nem tudtál róla, semmi baj nincs ezzel :). Nem cseszegetésből írok :).

5 Likes

Szia! 3 illat jutott az eszembe: Amo Ferragamo EDP, Wonderlust Sublime és Flowerbomb Nectar :slight_smile:

Szia!

Korban kb. megegyezünk, a Cholékat szívesen ajánlom neked, friss, bájos és fiatalos!
A love story és a fleur de parfum a kedvencem, az olcsóbb, de szintúgy gyönyörű változata a yodeyma seduccion és piszok tartós!
Sok szerencsét!

1 Likes