Hajnovesztes, hajhullás

Sziasztok!
Rettentő hajhullás utan, szeretném rendbe tenni a majd felére csökkent hajamat, aminek szinten a fele le is tört.
Amire gondoltam:
3x1 értekezés közbeni bano kalcium+kovafold kapszula, 1x1 Béres vas filmtabletta, 1x1 mivolis dm hajvitamin lefekvés előtt bo vízzel. Ezen kívül heti 1 x ricinus olaj+ sephora éjszakai hajpakolas éjjelre. Sampon: elseve dream long, balzsam kevin murphy hajpakolas, hamvasito olaplex. Hajfestes szokites kabin murphy + olaplex 4 havonta kíméletesen. Hajvasalot nem szeretnek használni, míg rendben nem jon a hajam.
Mit gondoltok? Bevallhat? Bármi tanács?

Első körben javaslom a “ Hajápolás, hajkezelések” topicban feltenni ugyanezt a kérdést.

Meg uj vagyok, remelem most sikerult.

Olaplex termékeit használtam fodrászkellékes ajánlására, és nem bántam meg. A hosszú hajam egészséges, dús maradt terhesség, szoptatás után is.Miért JÓ a samponja? Koncentrált a termék állaga, nem kell belőle sok, fél évig elég hosszú haj esetén is. Túlrendelés miatt eladó 1 darab Olaplex sampon. Az eredeti ára 8890 Ft. Egyszer használtam, így 7 890 Ft ért adom tovább. Regenerál, helyreállítja és megerősíti a hajrost szerkezetét, és a piacon egyedüliként javítja a sérült diszulfidkötéseket.
Érdeklődés esetén átvétel postán, futárral, személyesen Budapest egyes pontjain, vagy Szentendre- Budapest vonalában.
Sampon