Érzékeny, gyulladásra hajlamos szemre való spirálok, amiket használtok vagy ajánlotok

Köszönöm, ez nem volt a látókörömben! Ránézek. :+1:

Rúzsom van tőlük, szeretem. Nem is tudom miért nem jutott eszembe!

Hátööö, kicsit mindig hajlamos volt a gyulladásra. Huzat, medencézés hamar megártott neki, többször kellett árpát kiműteni míg fiatal voltam. Szal van egy alap érzékenység, erre van egy allergia az orvos szerint és ezek a festékdarabok ahogy macerálják, úgy az allergiás tünetek nagyon felerősödnek. Szóval nem fertőzés (baci, vírus), hanem az irritáció. Ez csak 1 éve van körülbelül. Előtte sokat festettem magam és nem volt baj.
Vagyis jobban teszem, ha csináltatok allergiatesztet :thinking:

Ja, és nincs meghatározható időszakhoz kötve. Random jelentkezett eddig.
Tehát rá…tam, mert valszeg semmit nem fog tűrni szemem?

a trend it up is kijön őszre egy “sensitive eyes” spirállal, egyelőre csak annyit tudok róla hogy ilyen mentaszínű tubusban lesz, azt nem hogy itthon is elérhető lesz-e…

1 Likes

Szuper, már jó sok került kívánságlistára a segítségetekkel! :kissing_heart:
Ma egy Bourjois-t sikerült vételeznem. Nem volt La Roche Posey, Hauschka (ami nem is lett volna jó, mert illatos(?)) és még valamelyiket kajtattam, de elfelejtettem melyiket :stuck_out_tongue:
Holnap próba indul…

A Bell a Rossmannokban szokott lenni :slight_smile:

Ja, ez volt, amit kerestem! :hushed: Köszi! Hát, majd ránézek online és ha aktuális lesz más holmi is onnan, akkor rendelek.

1 Likes

Bell a Müllerben is van

1 Likes

Jelentem, a Bourjois Twist Up The Volume lila végű Black Balm pillafesték egyelőre nem bánt! Juhééé! :smiley: Persze csak 3 napja használom, de más festék már 1 nap után kicsinálja a szemeimet. Gondosan lemosom 3 lépésben és csepegtetek szorgalmasan nedvesítő szemcseppel és egy Ocuflash nevezetű nagyon enyhe nyugtató hatásúval.
Amúgy nem új kiadású a spirál, csak azt hittem.

4 Likes