Bolhapiac - Eladó kincsek

Ez a témakör azért indul, hogy itt, a Fórumon is legyen helye azoknak a kincseknek, amik új gazdát keresnek. Ruhák, könyvek, dekoráció, stb. Remélem, hasznos lesz! :slightly_smiling_face::ribbon::teddy_bear::handbag::womans_clothes::dress::pouch::crown::ring::high_heel:

8 Likes

Sziasztok, megnyitnám a sort ruhákkal :smiley:

  • Mango fekete hosszúujjú elasztikus csipkefelső S méret
  • Zara hosszúujjú fekete alapon madaras mintás karcsúsított selyemblúz S
  • Mango Jeans karcsúsított farmermellényke S
  • Zara sötétkék alapon fehér tűpettyes ceruzanadrág övvel 38
  • Mango fekete-fehér halszálkamintás ceruzanadrág 36
  • Mango rövid fekete blézer gombok nélkül (eredetileg!) alkalmi jellegű
  • Zara barna-drapp apró kockás ceruzanadrág M
  • Mango törtfehér enyhén áttetsző hosszú ujjú nyaksálas muszlinblúz S
  • Promod 3/4-es ujjú fehér alapon kék hajszálcsíkos ing 36
  • Promod barackszínű hosszúujjú rövid felső hátán díszítő cipzárral
  • Zara hosszú ujjú fehér alapon kék csíkos ing fehér kézelővel és gallérral M
  • Mexx szürke farmer miniszoknya 38
  • Gas sötétkék farmer miniszoknya M
  • H&M sötétkék alapon kék-fehér-lila-keki macskamintás selyem rövidnadrág 38
  • Mango sötétkék farmer ceruza bokanadrág csípőfazon 36
  • Zara szürke elölgombos farmer miniruha 38
    Egyelőre ennyi, holnap jövök az alkalmi/kisestélyi ruhákkal :stuck_out_tongue_winking_eye:
    Emailben küldök az egyes darabokról fotókat ami érdekelne :slightly_smiling_face:
4 Likes

sziasztok!
én folytatom pár dologgal:

  • Reserved pulcsiruha, hátán szexi kivágás S
  • Reserved nyári ruha S
    képek : itt (nem tudom a gardrobcserés link reklám-e, ha igen töltök fel képet, szóljatok) :slight_smile:
    és megválnék egy könyvtől:
  • Margaret Atwood Az ehető nő 2000.-
    IMG_6753

Sziasztok!
Nálam is van pár könyv, ami a polcon várja a jövőjét.
Mindegyik 500 Ft, a két Fábián Janka kivételével, azok darabja 2000 Ft.
IMG_20221112_134238

1 Likes

Törölve

6 Likes

Van esetleg valakinek eladó kis zsebtükre? Kompakt és “mono” is érdekel, állapottól teljesen függetlenül. :blush:

image
image

A Tom Fordból konkrétan három fújásnyi hiányzik.
A két Nars Gobi árnyalat, Sheer Glow és Light Reflecting. Sajnos nem látom pontosan, mennyi van bennük, 1/3 és fél között valahol (minimum; a Lr-ben van több azt hiszem), a SG-t egy éve, a LR-t idén nyáron vettem.

Ha érdekel valakit, 6 000 Ft / db áron (+pktg, de Bp-n átvehető) szívesen adom (szerintem korrekt ár, de javítsatok ki, ha tévedek)

Milyen különbséget érzel a kettő alapozó között ? - köszi

A Light Reflecting fedése erősebb (közepes), és sokkal “ragyogóbb” a végeredmény (elvileg bőrápoló és alapozó egyben). A. Sheer Glow enyhe-közepes fedésű, szatén finishnek mondanám, nagyon természetes. Mindkettő építhető.

1 Likes

Kedves Hölgyek! Sminkmániásként csendes olvasója vagyok a fórumnak, és gondoltam, először nektek szólok, mint szintén sminkmániásoknak, hogy költözés miatt eladó sorba került egyedileg, asztalossal csináltatott fésülködő/smink asztalom a hozzá készült székkel vanília/dió színben, dupla, strapabíró üveggel a tetején. Asztal méretei: magasság 78 cm, mélység 45 cm, szélesség 90 cm, szék méretei: magasság 46 cm, mélység 30 cm, szélesség 50 cm. Ára 50.000,- Ft. Helyileg a 13. kerületben található, a szállításban sajnos nem tudok segíteni. received_573570907890566

10 Likes

Némi csecsebecse:
gyöngyös Mango fülbi
1500, 5 cm, keves hordott
karperec
1000, kinagyítva apró karcok látszanak, élőben nem láthatók
fülbi
1000, valóságban egyforma, csak szerencsétlen a kép
4 köves PdPaola
8000, P.D. Paola tervezőtől, ezüst, 18 karátos arany bevonattal. Kövek színei: bézs, fehér, kék, lila, fehér, sárgászöld, a lógók fehérek. szélesség: 7 mm, hossz: 2 cm. 3x használt.
Plusz postaköltség.
Képet küldök még, ha kérsz.

6 Likes

A kígyóra emlékszem. Ugye a Parfoisból van? Nálad láttam, és mentem én is venni. Persze én sem hordtam még. :rofl:

1 Likes

Én a kígyósat szeretném :blush:

1 Likes

A tiéd :smiley:

1 Likes

Igen, onnan van :laughing:
Pedig annyira királyul néz ki. Sokszor odapróbáltam a levegőben egy-egy öltözethez, de mindig nagyon kiríttam volna a környezetből, ezért letettem a viseléséről. Brossnak feltenném, de ahhoz át kellett volna szerkeszteni és nem volt türelmem vacakolni vele.

1 Likes

Fotóm még nincsen,de higyjetek el hogy létezik a pincémben k.sok régi napilap,amitől most már meg kell válni,mert kell a hely a téli kerekeknek.
Az újságok legalább 17 évesek,azóta élek itt (nem a pincében), szerintem sosem ázott be,vagyis száraz. Fogalmam sincs, milyenek, felül Népszava vagy vmi hasonló van.

Hátha valakinek jól jön kreatív célokra,vagy ha a gyermek iskolája újságot gyűjt,netán régi papír fétise van…

A helyszín az I.kerület Mészáros utca,időpontban rugalmas vagyok. Elszállításban nem tudok segíteni,de a pincéből felpakolom,ha már itt a furik.

Természetesen ingyen.

Helyi könyvtár, esetleg?

1 Likes

Köszönöm a tippet,ez eszembe sem jutott. :+1:

Szeretné valaki esetleg ezt a két pirosítót ajándékba?

Csak kipróbálva voltak. A Catrice Airblush nekem túl intenzív, a BarryM nagyon király formula de ez sem az én színem :frowning:

IMG_20230416_133744
IMG_20230416_133642

3 Likes

Sziasztok! Tudom, hogScreenshot_20230816_133605_Google
y már sehol sem kapni, de hátha van valakinek amit nem használ es eladná .