Bevált alacsony értékelésű termékek

Nagyon köszönöm az újabb fórumtéma ötletet topsminkottinak :), nyugodtan le lehet írni bármit ami bejött nektek, a rossz értékelések ellenére.
Nekem most hirtelen a Palmolive gourmet vaniliás tusfürdő jut eszembe, nekem nagyon-nagyon tetszik, szerintem finom illata van. :).

2 Likes

Egyik nap voltam a dm-ben és 499 Ft-ra le volt árazva az Alverde gél állagú alapozó: https://kremmania.hu/kremek/alverde-gel-make-up

Nem volt időm csekkolni a véleményeket, de gondoltam ha borzalmas is, el fogom tudni használni valamire. Hazaérve lesokkolódtam milyen lesújtóak a vélemények, úgyhogy félve próbáltam ki a hétvégén otthon, nem is mertem kimenni benne sehová mert gondoltam csak szörnyű lehet a végeredmény.
Erre a legnagyobb meglepetésemre, nekem hihetetlenül bevált. Harmadik napja hordom, könnyen eldolgozható, építhető, nem csúszik le a zsíros fejemről a 35 fokban sem, stb. Nem tudom, hogy én pont egy csodapéldányt fogtam ki vagy mi van, de a szagán kívül minden szuper.

3 Likes

Köszönöm a Topicot :slight_smile: Minden vágyam így teljesüljön…
Akkor azok a termékek, amik nekem beváltak (ezek a saját tapasztalataim), de az értékelésük 4 csillag alatt van:
-Mac Extreme Dimension (3,84) és EL Sumptuous Extreme lash- Ezek ilyen brutális nagy kefés spirálok, amikkel kicsit nehezebb bánni, de nagyon durva pillákat tudok vele készíteni és én szeretem őket
-Clinique Clarifying Lotion 2 / 3- Az alkoholnak nagyon rossz a PR-ja mostanában:upside_down_face: és ezekben a termékekben van, de nekem mind a két tonikkal igencsak pozitívak az élményeim. Főleg a 2-t használtam és a 3-as már valóban erősebben szárított, de hidratálással azt is tudtam kompenzálni. Az biztos, hogy soha nem láttam olyan tisztának a bőrömet, mint mikor használom ezt a tonikot. Brutális, hogy arctisztítás után, amikor már azt hiszem, hogy tiszta a bőröm, még mennyi koszt és sminkmaradványt távolít el. Van egy felületi hámlasztó hatása és ez volt az egyetlen termék, ami téli hámlásos bőrrészeket (pl: a homlok/orr találkozásánál) teljesen rendbe tette.
-Clinique Antiblemish Solutions Tonik (3,98) és krém (3,58). Itt nem olvastam el az értékeléseket, de a fiamnál kamasz korában (15, 16 évesen), erősen pattanásos időszakban, túlzások nélkül hibátlan bababőrt eredményezett. És lehet, hogy a kor miatt, hogy idősebb lett, de miután abbahagyta a kezelést is megmaradt a szép arcbőr.
-EL ANR eye (3,44) - Erre nem tudok mit mondani, a kedvenc szemkörnyékápolóm, most is ezt használom és ha ki is próbálok mást, mindig visszatérek hozzá. Az állaga és az érzet tökéletes. Az igaz, hogy gyorsan nincs látványos hatása, de hosszú távon nagyon rendben tartja a szem körüli felületet.
-Mac Studio Tech alapozó (3,5)- Ez is nagy kedvenc. Szerintem az lehet a gond, hogy van hozzá egy szivacs, amivel brutális vastag réteget lehet képezni. Én nedves ecsettel (na erre használom a Fix±t :slight_smile: )teszem fel és gyönyörű vékony fedésű felületet ad. Szeretem, hogy bepúderesedik, nekem nem is kell rá plusz púder.
-Lady speed stick gel (2,98)- Kb. 20 évvel ezelőtt dolgoztam edzőként és kerestem valamit, amivel melegben, sok mozgás mellet sem leszek büdös. Azóta szinte folyamatosan van itthon (hétköznapokra szelídebb megoldást választok), mert ez az amiben 100%-ig meg tudok bízni.
-Signal White Now- Szerintem vannak termékek, amelyikkel szemben irreálisak az elvárások és ez alacsony csillagszámot eredményezhet. Szerintem ez is egy ilyen termék.
Hát így röviden ennyit tudnék írni erről a témáról:smile:

5 Likes

A MAC Extreme Dimension nagyon-nagyon jó, nekem fekete és barna is szokott lenni, de utazós változat mert számomra jobban megéri. Elfogyasztottam már jópárat :slight_smile:

2 Likes

Az ANR Eye nekem a legjobb szemkrém, semmitől nem olyan vasalt, sima, feltöltött a szemkörüli terület, mint attól. Tömör szilikon, azért nem szokták szeretni, de működik. Pont a napokban gondoltam rá, hogy megint veszek egyet. Állandóan visszatérek hozzá.
EL Sumpous Extreme spirál: csatlakozom. Az óriás kefével is simán lehet dolgozni, pillatőhöz hozzáférni, meg minden mást, csak kicsit jobban oda kell rá figyelni. De nagyon szép, mély fekete az anyag, szerettem.

2 Likes

Egyébként nekem most a Balea sötét hajra való szárazsampon vált be nagyon egyelőre :).
Vigyázat tömény mennyiségben fulladást okozhat :rofl:. Én a kertben fújtam rá a hajamra és könnyebb volt eloszlatni a hajamban, mint a Batiste-t valamint sokkal jobb szerintem az illata ( hajlakkos), meg 2 napig szép volt még a hajam meg valahogy sokkal jobban felfrissítette az egészet, nagyon megvoltam elégedve vele :). Most őszintén az hogy viszket tőle a fejem minimálisan, az a Batiste-nél is volt, és nekem nincs ezzel problémám, mert csak nagyon enyhén és csak párszor érzem egy nap hogy enyhén viszket :). Még ma is vállalható volt a hajam, de inkább megmostam. Nem lett barna foltos a fejem, vagy mattította le, szerintem beletudtam könnyen masszírozni a fejbőrömbe, vagy megegyezett a hajszínemmel. Nekem a hajam tapintásával sem volt gondom, illetve utánna még éreztem, de szerettem a hajlakk illatot és úgy vettem észre a barátomnak is bejön jobban, mint a műcseresznye illat, az előbb említett márkánál. Valamint az ára is nagyon jó, 3 Balea szárazsampont tudok venni egy Batiste áráért, ami nekem elég lesz egész évre :). Szeretek néha takarékoskodni na, és mindig keresem az olyan olcsó termékeket amivel esetleg egy-egy drágább terméket kitudok váltani :).

3 Likes

Tök jó, hogy neked bevált a Balea, nekem sajnos nem :frowning: Nem igazán csinált semmit a hajammal. A Batiste nekem tényleg bejön, napokig szuper marad még utána a hajam.

1 Likes