Beauty ajándékok

En az alabbi kepen lathato dolgokat kaptam karira.:smiling_face_with_three_hearts:
@Vicus, nagyon szep ez a Zoeva doboz, imadom a markat. Hogy tetszik? Probaltad mar azota?
@Kokapu, tenyleg nagyon szep az a taska.:blue_heart:
%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

Azta, micsoda mennyország! Csodaszépek!

Te jóságos ég! Engem nem akar örökbe fogadni a családod/baráti köröd, akiktől ezeket a csodákat kaptad? :grinning:
Teljen bennük sok örömöd!
A swatchokat várom. :slight_smile:

Jaj, de jó! Még sosem próbáltam Zoeva palettát, de olyan kíváncsi vagyok rájuk!
Nagyon szépek!

Igen, nagyon szerencsésnek érzem magam, mert még olyan is kijött a száján, hogy: “De kár, hogy én egyedül nem tudok sminket választani!” :joy:

Azta, ennyi minden, mint valami giga nyereményjáték fődíja :grinning:
Igen, a Blanc Fusiont kipróbáltam már. A színeit annyira nem érzem magaménak, de a minősége csodás! Bár azt hozzátenném, hogy drágább palettákat pl. UD-t, ABH-t stb. nem használtam még, de a Colourpop palettámat lekörözi. :slightly_smiling_face:

Cocoa Blend színösszeállítása a kedvencem, már kívánságlistán volt, de jó, hogy nem vettem meg :grinning:

Koszonom a jokivansagokat :slight_smile: nagyon-nagyon orulok nekik, most honapokig tesztelgethetek mindenfelet es remelhetoleg uj kedvenceket is talalok.
Kiprobaltam a Caudalie Vinosource hidratalot, nagyon tetszik, konnyed, szinte vizes allagu, de ennek ellenere nagyon jol hidratal.
A Briogeo hires maszkjat is hasznaltam tegnap, imadom. Nagyon biztam benne, mert a marka egy masik vonalat (Curl Charisma) hasznalom es a legnagyobb kedvencem.
Az osszes palettat swatcholgattam kutyafuttaban, es nagyon tetszenek, a Huda pici kek palettajabol a matt szinek lehetnenek jobbak, de a tobbi karpotol. A Juvia’s Place marka nem veletlenul a kedvencem szemhejpuder vonalon, a Colourpopok is elkepesztoek, a Dream St. palettabol a Spark (narancssargas) valami hihetetlen. Matt, de olyan pigmentalt, hogy ilyet meg nem lattam.
A Drunk Elephant azonnal a kedvenc arcapolasi markam lett, amint oktoberben kiprobaltam a The Littles setet toluk. Hibatlan osszetevok, nagyon szimpi ez a clean clinical filozofia, es az osszes termek kivetel nelkul olyan, mint egy alom, es mintha nekem terveztek volna. Sokan ereznek igy. :joy: Mindenkinek ajanlom a markat, tuti nem fogtok csalodni.
A Lushoknak nagyon orultem, a parom mindig meglep veluk, en meg mar messzirol kiszagolom a doboz tartalmat. :smiley:
A The Body Shop eseteben nem mindig vagyok elajulva a limitalt kiadasokert, de iden mindharom nagyon bejon nekem is.

Hűha :heart_eyes: Nagyon szép" kis" kollekció .A jeffree mini liquid szettel régóta szemezek, de annyi minden más van amit használgatni kellene :relaxed: viszont a miniket olyan jó megoldásnak találom és a csomagolás is nagyon szép. Kellemes időtöltést kívánok a sminkeléshez.

Koszonom.:smiling_face_with_three_hearts:
A Jeffree ruzsszettet mindenkepp ajanlom, nekem a nude verzio is megvan. Gyonyoru, sok szint ki tudsz probalni, szerintem ne gondolkozz rajta.
Most megjelent a Nude 2, azt kihagyom, mert 8/4 sotetbarna. Szerintem az inkabb sotetborueknek valo doboz, en szemely szerint nek hasznalok ennyi barna ruzst.
Az a nagyon szines doboz is tetszik, de a kek, sarga es hasonlo szineket nem ruzskent hasznalnam, hanem tuskent. Sokan hasznalnak liquid lipsticket tuskent, en valamiert meg nem probaltam ki, de ha mukodik, akkor imadnam azokat a szineket a szememen viselni.:heart_eyes: