Beauty ajándékok

Jaj, de jó! Még sosem próbáltam Zoeva palettát, de olyan kíváncsi vagyok rájuk!
Nagyon szépek!

1 Likes

Igen, nagyon szerencsésnek érzem magam, mert még olyan is kijött a száján, hogy: “De kár, hogy én egyedül nem tudok sminket választani!” :joy:

3 Likes

Cocoa Blend színösszeállítása a kedvencem, már kívánságlistán volt, de jó, hogy nem vettem meg :grinning:

2 Likes

Wow! @dunaimano gratulálok a nyereményedhez! Melyik ajándék lett a tiéd?

Milyen nyeremény? :slight_smile: Beauty nyereményjáték kban nyerni mindig örömteli :smiling_face_with_three_hearts:

A legjobb, Krémmániás. :smiley:

2 Likes

De ennek már vége van, megvolt a sorsolás is :slight_smile:

Ó de jó :slight_smile: Gratula :smiling_face_with_three_hearts:

Te vagy az egyik nyertes?

Nem, azért gratuláltam @dunaimanonak , mert ő az egyik nyertes, ott van az alján. :slight_smile:

1 Likes

Jaaa, értem!

Nagy gratula a Legjobb Krémmániásnak, azaz @dunaimano nak :sunny: !

2 Likes

Örülök, hogy legalább közülünk egy nyert. Gratulálok @dunaimano :slight_smile:

2 Likes

A Férjem ajándéka a 49. születésnapomra. Nem tagadom, hogy a boltolást én intéztem @Fiorentina -val. :blush: Neki is sok köszönet érte! :wink:


27


28

11 Likes

Nagyon boldog születésnapot kívánok! :bouquet:
Gyönyörűek, és nagyon szépen fényképezel!
Nekem egyszer volt egy Estée Lauder rúzsom, de már ezer éve, még nem voltak gyerekeim, talán 13-14 éve. Volt egy piros selyemingem, elvittem a Douglasba, és együtt választottunk hozzá rúzst az eladónővel. Így lett valaha egy EL tűzpiros rúzsom. :blush:

Majd írj a palettáról, hogy milyennek találod, mondjuk a Nablához viszonyítva.

1 Likes

Köszönöm szépen, drága vagy! :heart:
Rendben, még nem tudom, mikor fogom kipróbálni, szeretek az ilyenre felkészülni és szeretem, ha van rá elég időm. A palettákkal is össze kell szokni, össze kell hangolódni. Nekem legalábbis.
A Nablákat pedig azért szeretem mert olyan selymesen krémesen tudnak egymással összefonódni, mint a szerelmesek. :blush:
A rúzsokat kipróbáltam, nagyon jó minőségűek, tudom, hogy szeretni fogom őket is, hiába van rajtuk kívül még kb. 20 db. 49 évesen lett két felső kategóriás rúzsom. :relaxed:
Bár azóta már a zsibiről is rendeltem egyet. :shushing_face:

1 Likes

Van egy olyan sejtésem, hogy @dunaimano elhagyta a fórumot a tegnapi hülyeség után, de ne legyen igazam… :roll_eyes:

Én ezt nagyon sajnálnám, írtam is neki üzit, de még arra sem reagált :frowning: Reméljük csak pár nap fórummentességet tart.

2 Likes

Ha ezt tudom, megleptelek volna még valamivel, így most az éteren keresztül kívánok sok boldogságot, puszillak!

1 Likes

Kérjük vissza!!! Őt is! Ne menjen innen senki el a véleménye miatt! Tessék bejelentkezni, ne csak olvasni… :crying_cat_face::crying_cat_face::crying_cat_face: