Amerikai kincsek

Sziasztok,

miket tudtok ajánlani az amerikai Sephora-ból és Ulta-ból?
Nem igazán szeretnék olyat, ami itthon is beszerezhető (ide tartozik számomra az is, ami pl. Angliából rendelhető), inkább olyat, ami csak ott van/nehéz vagy drága ide rendelni.

Ami tetszik (és már máskor is csináltam ilyet), hogy sokkal több mini szett van ott, akár olyan márkákból, amik Európában is vannak, de csak teljes kiszerelésben. Így szerettem meg karácsony óta a Caudalie és Fresh márkákat pl. Nagyban biztos nem vettem volna meg, de a kis szett után tuti meg fogom.

Jöhet ide smink, arcápolás és hajápolás, és akár testápolás is, amikről csak tudtok.

0 Likes

Nekem sajnos abszolút nincs ebben tapasztalatom, de ez a videó jutott eszembe a kérdésedről:

1 Like

juj, köszi, ez jó ötlet, meg is nézem :slight_smile:

0 Likes

Nézd meg az amerikai Sephora és az Ulta honlapját, vesd össze az európai webshopokkal. Nekem elsőre a Briogeo jutott eszembe és az Ouai hajápolási termékek.

0 Likes

Azt hiszem Briogeo van a lookfantasticon :slight_smile:

1 Like

Azt tudom javasolni, ami az előzőben is: Sephora/Ulta weboldalak összevetése az európai webshopokkal.

0 Likes

Igen, ezt csinalom, csinaltam wishlistet mindket oldalon, csak hatha valaki mond olyat, amin atsuhantam, pedig must have lenne.
A Briogeot ismerem, koszi. Cultbeautyn meg Beautybayen is van, es ezek szerint Lookfantasticon is. :slight_smile:

0 Likes

ha arcápolás akkor Tatcha, bár lehet rendelni tőlük, én szoktam is, csak drága a szállítási költség. egyik kedvenc márkám, én tuti vennék a helyedben :smiley:

1 Like

köszi. igen, nézegettem, a legjobb lenne egy kis szettre lecsapni, mert abban többféle van, de az nem mindenhol van. :frowning: hátha lesz akkor ott.

0 Likes

Ha lesz akkor ne hagyd ki :smiley:

1 Like

Tarte, Lorac, Tatcha, Glossier termekeket vennek a helyedben es Hourglass miniket (a teszter kiprobalasa utan).

1 Like

Koszi a tippeket.
Tarte Shape Tape-et tervezek venni, mert fogyoban van, es leginkabb csak ezt vennek a markatol, ezert meg nem akarok kulon rendelni, ugyhogy pont jo lesz boltbol.
A Lorac palettakon gondolkozom, dicsertetek a forumban, lattam rola videokat, de valahogy kep alapjan nem nyugozott le eddig… hatha maskepp latom majd.
Tatchat remelem tudok majd venni szettben, ugy lenne a legjobb, de a Dewy skin cream is nagyon tetszik, lehet hogy megveszem…
Glossiert nem latok sem a Sephoraban, sem az Ultaban. Hol lehet venni?

Sajnos en nem megyek, csak a parom, igy nem tudok tesztert probalni. Pont a napokban gondolkoztam el az Hourglass pudereken, highlighteren, annyira elegansnak tunik, lehet hogy megveszem Cult Beautyrol.

0 Likes

Hmm azt hittem a Sephoraban van Glossier. :sweat_smile:
Fenty Beauty viszont biztos van, draga marka, azt teszter nelkul nem mernem megrendelni, egy idoben nagyon reklamoztak, de ki tudja milyen minoseg. Jouer Cosmetics, Bite Beauty (az ajakmaszkot igen istenitik), Make up for ever, Natasha Denona is erdekes lehet.

1 Like

Uhh a Natasha Denona paletták olyan gyönyörűek, de egyszerűen tényleg egy vagyon :((

0 Likes

Ma nézegettem a kis ötös palettákat, de áhh… egyébként kíváncsi lennék, hogy ezek a nagyon-nagyon drága paletták (Natasha Denona, Pat McGrath stb.) mennyivel-miben tudnak többet egy Anastasia Beverly Hillsnél, Urban Decaynél és társaiknál. Nem kötekedés, komolyan kíváncsi lennék a véleményekre.

0 Likes

A Pat McGrath bronz palettától lehidaltam. Még hasonlót sem láttam. Olyan színek, olyan formulák, áh, egy álom. Engem nem igazán izgatott, de egy ismerősöm megkért, hogy szerezzek be neki egyet. Amikor megjött és kibontottam, hogy megnézzem, nem sérült-e, leesett az állam már a látványtól is. Ja és HATALMAS panek.

3 Likes

Áh, jó lenne egyszer kipróbálni egyet.:slight_smile:

0 Likes

Főleg azért, mert szavakkal nehezen lehet kifejezni bizonyos különbségeket, bronz és bronz között is óriási lehet az eltérés.

1 Like

Fentybol engem leginkabb csak a kontur stick erdekelt, ezt hozattam is osszel, es tenyleg fantasztikus.
Aki hideg barna konturszint keres, annak nagyon ajanlom, tokeletes.
Jouer van CB-n, kineztem mar par dolgot. Natasha Denona is van mar CB-n, nagyon gondolkozom egy 5-os palettan…
A Makeup Forever jo otlet, koszi. Mit ajanlasz a markatol?

0 Likes

En alapozot vennek, de mivel nem tudod tesztelni szemelyesen, ez nem fog osszejonni. Van egy primerem, az nem rossz, magas fenyvedo van benne, most nyaron majd ujra eloszedem.
Kint azert olcsobbak a nagy markak, az arak is dollarban vannak. Ha konkret dolgot nem akarsz, akkor utazokiszereleseket hozzon neked. En bekuldenem a boltba, ha nem vagjak ki mobilostol, akkor megmondanam neki, hogy keszitsen par kepet sutyiban otthonra, majd kivalogatnad amit szeretnel, masnap meg megvenne. De gondolom a honlapon van par csomag amibol mar most valogathatsz.

1 Like