Amerikai kincsek

Sziasztok,

miket tudtok ajánlani az amerikai Sephora-ból és Ulta-ból?
Nem igazán szeretnék olyat, ami itthon is beszerezhető (ide tartozik számomra az is, ami pl. Angliából rendelhető), inkább olyat, ami csak ott van/nehéz vagy drága ide rendelni.

Ami tetszik (és már máskor is csináltam ilyet), hogy sokkal több mini szett van ott, akár olyan márkákból, amik Európában is vannak, de csak teljes kiszerelésben. Így szerettem meg karácsony óta a Caudalie és Fresh márkákat pl. Nagyban biztos nem vettem volna meg, de a kis szett után tuti meg fogom.

Jöhet ide smink, arcápolás és hajápolás, és akár testápolás is, amikről csak tudtok.

Nekem sajnos abszolút nincs ebben tapasztalatom, de ez a videó jutott eszembe a kérdésedről:

2 Likes

Nézd meg az amerikai Sephora és az Ulta honlapját, vesd össze az európai webshopokkal. Nekem elsőre a Briogeo jutott eszembe és az Ouai hajápolási termékek.

Azt hiszem Briogeo van a lookfantasticon :slight_smile:

1 Likes

Azt tudom javasolni, ami az előzőben is: Sephora/Ulta weboldalak összevetése az európai webshopokkal.

ha arcápolás akkor Tatcha, bár lehet rendelni tőlük, én szoktam is, csak drága a szállítási költség. egyik kedvenc márkám, én tuti vennék a helyedben :smiley:

1 Likes

Tarte, Lorac, Tatcha, Glossier termekeket vennek a helyedben es Hourglass miniket (a teszter kiprobalasa utan).

1 Likes

Uhh a Natasha Denona paletták olyan gyönyörűek, de egyszerűen tényleg egy vagyon :((

Ma nézegettem a kis ötös palettákat, de áhh… egyébként kíváncsi lennék, hogy ezek a nagyon-nagyon drága paletták (Natasha Denona, Pat McGrath stb.) mennyivel-miben tudnak többet egy Anastasia Beverly Hillsnél, Urban Decaynél és társaiknál. Nem kötekedés, komolyan kíváncsi lennék a véleményekre.

A Pat McGrath bronz palettától lehidaltam. Még hasonlót sem láttam. Olyan színek, olyan formulák, áh, egy álom. Engem nem igazán izgatott, de egy ismerősöm megkért, hogy szerezzek be neki egyet. Amikor megjött és kibontottam, hogy megnézzem, nem sérült-e, leesett az állam már a látványtól is. Ja és HATALMAS panek.

3 Likes

Áh, jó lenne egyszer kipróbálni egyet.:slight_smile:

Főleg azért, mert szavakkal nehezen lehet kifejezni bizonyos különbségeket, bronz és bronz között is óriási lehet az eltérés.

1 Likes

Pat Mcgrath Mothership paletták, rúzsok, highlighterek, igazából bármi… Most irigykedek picit :):):slight_smile:

1 Likes

:heart_eyes::heart_eyes: Igen, a rúzsait is nagyon dicsérik!! Én a Luxetrance-t próbáltam, tényleg szuper, csak a színnel lőttem mellé, így ruzst nem fogok swatchok alapján rendelni​:cry:


Egyébként Mothership I palettám van. Nem is próbálom máshoz hasonlítani a minőséget! Igaz, a mostani hype-olt szemfestekeket nem próbáltam, az UD Naked vonal, Dior 5 színű vagy az Armani Eyes to Kill a nyomába sem ér!

1 Likes

Ez a leghordhatóbb színösszeállítás (számomra), de 5 Mothership paletta van egészen extrém színekkel. A “mini” palettákkal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni minőség szempontjából, de gondolom, hasonló.
Amit még ajánlok, az a szemhéjtusa, tartós nagyon, és 10 mp alatt tökéletes éjfekete cicás vonalat lehet vele alkotni, pedig én nem vagyok ügyes. Sokat várok még az új szempillaspiráljától, de csak a héten érkezik a csomagom.

Pat Mcgrath Mothership I ÁLOM GYÖNYÖRŰ!! Nem kell órákig satírozni és a hordhatoság ellenére nagyon egyediek a színek. Semmi máshoz nem nyúlok, mióta megvan.

1 Likes

Áh, miért nincs nálunk Sephora vagy olyan európai webshop, ami árul Pat McGrath-t…

Igen​:cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat: remélem, ez változni fog! addig meg sajnos :money_with_wings::money_with_wings: