Ajánlást kérek!

Az Embryolisse kifejezetten száraz bőrre ajánlott. Nagyon-nagyon erős hidratáló, ásványi olajos, egész napra hidratál (én kezemre használom télen, ekcémára hajlamos, csak ez segít rajta).
https://kremmania.hu/kremek/embryolisse-lait-creme-concentre-krem

Köszönöm mindenkinek az ötleteket, ebből már tudok meríteni.

1 Likes

Ja egyébként én megvettem a Bioderma valamelyik atopias bőrre való testápolojat és a Mixa amit Amadea is használ ugyanazt tudja csak olcsóbban

4 Likes

Most már tuti beszerzem azt a Mixat :slight_smile:

3 Likes

Tudnátok ajánlani cseresznyés / bogyós gyümölcsös parümöt? Nem testpermet, hanem parfüm esetleg EDT.
Köszönöm szépen,

1 Likes

@anon46483502 nagy ismerője a parfümöknek, én sajnos nem értek hozzájuk. :flushed:

2 Likes

@anon27689852 kedves vagy, hogy megemlítettél a témában, imádom a parfümöket :slight_smile:
Bár most kicsit megfogtatok, mert effektív piros gyümiset keveset ismerek, de elsőre ezek ugrottak be:

Elizabeth Arden Cherry blossom
DKNY - My NY (málnás)
És szintén egy DKNY, ő is piros gyümi, talán ribizli:
https://kremmania.hu/kremek/dkny-be-tempted-eau-so-blush-edp

Egyébként is ajánlom a DKNY Be delicious sorozatát, a gyümölcsös vonalban nagyon jók!
Armani - Sí illat is tartalmaz fekete ribizlit de annyira az nem gyümisnek érződik, inkább édeskés. Na majd még gondolkodom :slight_smile:
Ja és bár nem cseresznye vagy piros gyümölcs, hanem alma, de Nina Ricci Nina illata rajtam pl. totál gyümölcs koktél, nem feltétlenül az alma dominál, hátha a Te bőrödön is fanyarabb kicsit, egy próbát lehet megér!

1 Likes

Köszönöm szépen! Letesztelem őket. Ezek még egész baráti áron is vannak :slight_smile:

Ehhez csatlakozom, nagyon szeretem szép, mély cseresznyés illatokat.

Remélem valamelyik tetszik majd. Én édes és keleti illatokban “utazom” elsősorban, így sajnos gyümölcsöseket kevésbé ismerek, de ezek szerintem finomak. Illetve az utolsó DKNY- t nem próbáltam de tudom hogy a Donna Karan almás üvegesei nagyon kis finomak. Húgom a zöld üveges Be Delicious-t használja, isteni az is, friss ropogós zöldalmás :slight_smile:

1 Likes

És olyat tudnál ajánlani, amelyikben a csersznye, mint gyümölcs van jelen? Nem pedig a virága.

1 Likes

Sajnos amiben dominánsan kiérezhető, olyat nem ismerek :frowning: De ha beugrik mégis akkor mindenképpen írok!

Az jutott eszembe, hogy ha neten rákeresünk a Cherry perfume összetételre,hátha ad ki olyat ami bejön! Pl. Montale Intense Cherry, nem tudtam hogy van ilyen de ha keresnék cseresznyés parfümöt, vele tuti tennék egy próbát:

https://www.fragrantica.com/perfume/Montale/Intense-Cherry-43319.html

1 Likes

Köszi szépen. Annyira ritka a cseresznye, mint gyümölcs a parfümökben. Néhány évvel ezelőtt egy bevásárlóközpontban az egyik itteni parfüméria hostesse véletlenül befújt (azért mondom, hogy véletlenül, mert mindig kitérek a lehetőség elől). Néhány perc múlva valami mennyei cseresznyés csoda bontakozott ki rajtam, picit füstös volt, de gondoltam, majd legközelebb jobban megnézem. Mondanom sem kell, soha többé nem éreztem és ötletük sincs, hogy mi volt.

Erről jut eszembe:

2 Likes

Imádom ezt az epizódot :joy:

2 Likes

Hű, de jó ötlet! És most fogom a fejem, de lehet, hogy Montale illat volt tényleg. A Montale üzlettől 5 méterre történt a fújás :smiley:

1 Likes

No lehet hogy az volt! :slight_smile:

Illetve az ugrott be, hogy a Star Nature edt-k közt van Cherry, de azok inkább olyan kis mű cukorka permetek szoktak lenni, semmint parfümök.

1 Likes

Ez mély, vörös, lédús, picit füstös cseresznye volt, legközelebb be is megyek a Montale üzletbe. Most fogom a fejem :smiley:

1 Likes

Jól hangzik :slight_smile: Másokon imádom a gyümölcsös illatokat, de az én bőröm elnyeli hipp-hopp :frowning: Rajtam minden gyümölcsös parfüm fél óra alatt légfrissítő illattá alakul, újabb fél óra után pedig eltűnik. A virágosak szintén, csak azok pluszban még zavaróak is lesznek rajtam. Másokon meg olyan finomnak érzem. Hát ez van, nem egyforma a bőrkémiánk.

Én is szeretem, barátom nagyon száraz bőrére is jó :). Nagyon kellemes használni. Amit szeretek még az a vadszedres Neutrogena :heart_eyes:. :slight_smile:

1 Likes