Ajánlást kérek!

@dunaimano és @anon27689852 köszönöm, ezek jól hangzanak, ó a TO eszembe sem jutott pedig annyira sokszor merült itt fel. Az eye pad-ek pedig szintén ígéretesek :slight_smile: Köszönöm, meg is lesek pár honlapot :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

Eye pad-eket anno nézegettem már koreai oldalakon, de akkora a választék hogy végül nem rendeltem. Valami hűtendőt most már kipróbálok :slight_smile:

1 Likes

Nekem se ártana reggelente, csak féltem a tartós műszempillámat. :laughing:
Egyébként láttam már szemmaszkot drogériában is…

1 Likes

Nézegettem, csak egyelőre azért nem vettem mert olyat szeretnék amiről azt olvasom hogy kipróbálta valaki és tényleg klassz és működik. De ha egyikről sem találok semmit akkor próba szerencse lesz :blush::blush:

2 Likes

Sziasztok
én szempillaspirál ajánlásokat kérek a drága pilláimhoz, melyek a következö paraméterekkel rendelkeznek:

  • nagyon hosszúak
  • sötétek (tehát nem szökék mint a növéremé és smink nélkül nem látszanak neki)

Olyan spirált szeretnék, amely sürüsíti és szétszedi a hosszú pilláimat (tehát nem a hosszabítás a cél), nem ragasztja, csomósítja a pillámat de ilyen fekete cseppcsomókat sem hagy maga után, nem kell vízállónak vagy spécinek lennie.

p.s.:ha esetleg színesben (lila, zöld, rózsaszín…) tudtok ilyen spirált az is jöhet :wink:

Minden javallatot elöre is köszönök :slight_smile:

Borujois Twist Up the Volume :slight_smile: Két állása van, van hosszabbítós, de van sűrítős is. Én egyszerűen imádom, ugyanilyen paraméterekkel rendelkezem pillák terén, mint te :slight_smile:

1 Likes

Kellene egy jó AHA hámlasztó. A Geek and Gorgeous kézenfekvő lenne, de nem szerettem. Látszatra könnyed csak, de olyan nehéz, ragadós réteget hagyott az arcomon, hogy a párnáról az összes szöszt felszedtem még egy órával a használat után is, a hideg ráz ki attól is, hogy visszagondolok rá. Pauláét a filmréteg miatt nem szerettem. Minimum 12%-os kellene, bha-val kombintált nem jöhet szóba (ömlik a zsír a bőrömből a bha-tól) és nem bánnám, ha nem krém lenne, ha nem folyadék. TO-től semmi nem vált be, amit próbáltam, úgyhogy tőlük sem. Ötletek?

https://www.iherb.com/pr/Beauty-Without-Cruelty-3-AHA-Complex-Facial-Cleanser-2-fl-oz-59-ml/50104
Ez egy gyenged lemoso, kaphato kis es nagy kiszerelesben is. Nekem a kicsi van. Lemosod, tehat nem marad a borodon. Szerintem ha naponta hasznalod akkor feler azzal, mintha hetente 1x egy 12%-os lenne a borodon.
NeoStratanak van meg eros AHA-s termeke. Nekem abbol csak mintam volt.

1 Likes

Köszi, lemosóm nekem is van, de úgy tapasztaltam, hogy nem olyan hatásos, mint azok a termékek, amelyek maradnak a bőrön. Én csak kúraszerűen, évente egyszer AHA-zom ősszel, de ilyenkor heti minimum 5 alkalommal. Nekem így vált be a hámlasztás, nagyon jól működik is évek óta már, csak a termékeket nem mindig szoktam eltalálni. A hámlasztást, halványítást, egységesítést minden elvégezte, csak valahogy nincs meg a Holy Grail. Most az Omoroviczát használom, ez annak ellenére, hogy kombinált, nem árasztja el a homlokom napközben a zsír, a használata is jó, az állaga is, a hatása is, de gondoltam, hátha kicsit költséghatékonyabb megoldást is találok.

A NeoStrata termeke 15%-os, akkor az eleg eros lenne, ha hozza szokott a borod az eros hamlasztashoz.

1 Likes

Próbáltam, szerintem elsők között írtam hozzá véleményt is, az is borzalmasan ragad és nem szívódik be :frowning: Egyébként jó termék, egy borzasztó aknés kolléganőmnek csodálatosan rendbetettük vele az arcát.

Az http://www.isispharma.com/en/product/glyco-a-12/ -jàt tudnàm ajànlani 12%-os glicolsavval. En màr tobbszor is ùjra vettem, mert se nem tùl eros, mint pl. a Neostrata 15%-a, se nem tùl gyenge mint a 8%-a, és àrban is pènztàrcabaràt (szerintem).
Tobb helyrol is beszerezheto, pl. a nèmet Amazonròl is:

Kellemesen krémes, persze fevitelkor egy picit csìp pàr percig; én évek òta ezzel kezdem a hàmlasztàsos szoktatàst, mielott a tretinoinra térek àt.

2 Likes

Pont az előbb néztem ezt és pont a német Amazonon :smiley: Az Omoroviczat egyelore megrendeltem, mert muszáj volt még ma megcsinálnom a rendelést, de szerintem ez lesz a következő, nagyon köszönöm az ajánlást!

1 Likes

Száraz bőrre valami jót keresek. Párom és anyukám bőre is száraz, az enyém pedig nem, úgyhogy ami nekem jó nem adhatom nekik. Úgy érzem mindkettőnek vízhiányos a bőre. Jöhet drogériás vagy gyógyszertári kence, akár rendelős is.
Köszönöm.

Testápolót, vagy arckrémet?
Testápolóra a Mixa atopiance testápolót tudom javasolni, én nagyon szeretem - bár nekem nem száraz a bőröm alapvetően, de amikor szükséges, ezt használom. Többen is szeretik itt a fórumon, @Amadea akire emlékszem hogy javasolta még valakinek.
Arcápolót kombinált bőrűként nem tudok ajánlani sajnos.

4 Likes

Igen, nekem nagyon bejön az Atopiance, a másik kedvenc a Yamuna testápoló formulája.

3 Likes

Arcra sok vékony, vizes-géles réteg jött be, legjobban a Narüko rózsás családja. Alap hidratálónak a TO NMF és a Clinique Moisture Surge Overnight Mask, Moisture Surge Intense, a jojobaolaj, a szkvalán.

2 Likes

Arcra száraz, érzékeny, vízhiányos bőrre Bioderma Hydrabio Perfecteur, 30-as fényvédőt is tartalmaz, én ezt használom ősztől tavaszig. Testápolóból én a Biodermát és a Neutrogenát ajánlanám, mindkettőt használtam, száraz, érzékeny bőrömre, hidratált, nem irritált.

2 Likes

A Holika Holikanak van egy ceramidos termék családja Good Cera néven. Egy mintát próbáltam csak belőle a szerumbol de hidratalt annyira mintha bekremeztem volna az arcom, a krém biztosan még ennél is jobban hidratal. Nekem kombinált bőröm van egyébként és a szérumot soknak éreztem.

2 Likes

Aut a testápolót már én is néztem. Amúgy páromnak jöhet mindkettő, anyukámnak csak az arcára kell valami ütős.
Köszönöm.

1 Likes